Skocz do zawartości

Zwrot towaru do Media Markt


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, miał ktoś z tym doświadczenie?. Na necie jest tego troche ale czytajac to wszystko można wywnioskować: wezmą i oddadzą kase lub nie. Czyli zero konkretów. Dodam, że towar, który chce zwrócic mój kolega został zakupiony 3 dni temu, jest w stanie nie naruszonym (Jedynie otwarte pudełko na którym nie było i tak plomb i folia od instrukcji obsługi została otwarta, całość jest oczywiście kompletna, nie nosi sladów użytkowania: rys, zabrudzeń itp). Karta gwarancyjna nie została podbita. Słyszy się sporo o tym prawie do zwrotu ale jak jest w praktyce?. Mieliście takie doświadczenia?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 7 dni zawsze mozesz zwrocic, tak mi mowili w MM na Ostrobramskiej w Wawie i nigdy z tym nie mialem problemu. Mimo ze towar by odpalony czasem na testy.

Zwracali 100% ceny towaru ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kiedyś chyba była możliwość zwrotu towaru i oddawali kasę. Ale coś mi się zdaje, że się wycofali z tej opcji.

Pytałem na dziale foto czy jest możliwość zwrotu towaru jakby mi nie pasował, to powiedzieli, że tylko wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko dobra wola ludzi na serwisie ;)

Jak się nie będziesz rzucał i ładnie poprosisz to nie powinno być problemu...chyba że to towar z działu agd bo tu raczej nigdy nie przyjmują.

Tak samo jest z nawigacjami i laptopami bo tam mogłeś już zarejestrować mapy czy system i wtedy lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddawałem rok temu router, ale ile musiałem się z nimi użerać to głowa mała. Ale zwrócili całą sumkę :)

Też na początku tylko chcieli towar wymienić na innych, ale nie dałem za wygraną.

Powtarzalem ciagle, że nie spełnia moich oczekiwań. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 7 dni zawsze mozesz zwrocic, tak mi mowili w MM na Ostrobramskiej w Wawie i nigdy z tym nie mialem problemu. Mimo ze towar by odpalony czasem na testy.

 

Podobnie w Białymstoku - kupowałem swego czasu jakiś prezent żonie, okazało się że nie trafiłem z wyborem, poszedłem do MM i od ręki oddali mi kasę w punkcie obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie w Białymstoku - kupowałem swego czasu jakiś prezent żonie, okazało się że nie trafiłem z wyborem, poszedłem do MM i od ręki oddali mi kasę w punkcie obsługi.

No to mnie pocieszyłeś bo on akurat towar kupił w MM w Galeri Białej :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tu się trochę mylisz już nie te czasy...

Te te, dzisiaj stalismy z kolegą ponad 2h do punktu obsługi klienta. Mieszkamy na podasiu to wiadomo, kupa białorusinów. Ale za te 2h zeszło ponad 30x TV LCD. Rekordzista wzią 3x TV Samsunga 40" + Ekspres do kawy + odkurzacz. W kolejce tylko pare osob było polakami, reszta to białorusini :P. A towar wzieli i pieniądze oddali więc MM ma umnie +100 do zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaV, no w sumie u Was to masz rację...przy tym kursie i jeszcze taxfree :song: szkoda że my nie możemy gdzieś kupować taniej :wallbash:

 

Dokładnie. Kumpel teraz chciał kupić w Białymstoku telewizor(chciał dużego LEDa 3D 50cali +) to mówił, że szukał 2 tygodnie bo wszędzie półki puste i nie było praktycznie w czym wybierać. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.