Skocz do zawartości

Dyskusja nt Konkursu PSB.


uri90

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Naprawdę, bardzo nam przykro że użytkownicy dostali tylko takie nagrody, obiecujemy że taka zniewaga się więcej nie powtórzy...

Niepotrzebnie się unosisz, bo Pavlik, ma rację - pokazujecie wszystkie nagrody przy zgłaszaniu kandydatur i rozpoczęciu konkursu, po czym po ogłoszeniu wyników rozdajecie ich 6 - chyba teraz rozumiesz co oznacza, że w momencie ogłoszenia konkursu powinno być określone jakie nagrody będą rozdane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, Dokladnie nie potrzebny ten sarkazm.

Pomyśl inaczej o tym.

Wiesz dobrze że tacy ludzie jak Pavlik,Justyna, Makki czy choćby ja nie są z tych którzy nie moga spaćbo coś tam można wygrać.

Sądzę że taka duża ilość fantów jeszcze bardziej zdeterminowałaby ew użytkowników do pracy a kto wie może i frekwencja konkursu była by jeszcze większa :)

I tak na początku roku dostaniecie nowe fanty od sponsów nie?

 

[ Dodano: 15 Grudzień 2011, 10:53 ]

w momencie ogłoszenia konkursu powinno być określone jakie nagrody będą rozdane

To akurat było powiedziane na początku :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Naprawdę, bardzo nam przykro że użytkownicy dostali tylko takie nagrody, obiecujemy że taka zniewaga się więcej nie powtórzy...

Niepotrzebnie się unosisz, bo Pavlik, ma rację - pokazujecie wszystkie nagrody przy zgłaszaniu kandydatur i rozpoczęciu konkursu, po czym po ogłoszeniu wyników rozdajecie ich 6 - chyba teraz rozumiesz co oznacza, że w momencie ogłoszenia konkursu powinno być określone jakie nagrody będą rozdane :)

A ja myślę, że łątwiej dla mnie i dla moderatorów będzie, jak takich konkursów już w przyszłości nie będzie.

Gratulacje dla zwycięzców, podziękowania dla sponsorów, a moderatorom najlepiej bicze.

 

Najlepiej nic nie robić, to nie będzie powodów do narzekań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, jeszcze raz powtarzam, nie mam pretensji o to jakie nagrody dostałem, za te sponsorom bardzo dziękuję i nie wymagam więcej.

 

Sprawa jest prosta: ogłaszając konkurs, nie podawaj niezliczonej ilości nagród do rozlosowania, skoro nie masz zamiaru później ich rozlosować. Jak już wspomniałem nie zmienia się zasad podczas gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że powinny być przy ogłaszaniu konkursu podane jakie fanty konkretnie są za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca. Wtedy jest jasność, a tak nikt nie ma pewności, że nagrody są przydzielane obiektywnie, a nie przez pryzmat tego do kogo one mają powędrować.

 

Na pewno jakiś procent osób robiąc relacje z myślą o konkursie po cichu liczyła na wygraną i "kawiora" w postać maszyny polerskiej, a tu zonk... maszyny nie ma. Oczywiście laureatów tej edycji o to nie posądzam, bo na brak stafu nie narzekają, ale jeżeli takie pracę, na tak wysokim poziomie nie zasłużyły na taki gadżet to już nie wiem co trzeba jeszcze pokazać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
skoro nie masz zamiaru później ich rozlosować. Jak już wspomniałem nie zmienia się zasad podczas gry.

 

A nie przyszło Ci do głowy że to nie było ostatni konkurs w tym roku ? Będzie jeszcze jeden, z pewnością ostatni do którego w jakikolwiek sposób przykładam ręke, i mam nadzieje ze ostatni z jakimikolwiek nagrodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, Nie unoś się nie ma o co.

Czy moje posty są nie widzialne?

Przecież zaznaczyłem że temat nagród był przed konkursem jasno opisany a zwłaszcza ich podział.

Dyskutujecie o czymś co nie mialo miejsca.

Nigdzie nie było napisane że wszystkie zostaną rozdane.

 

Moja propozycja jest taka by to zmienić jak już coś a tu znowu jakies niesnaski.

 

Jeszcze jeden mówisz ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............. a moderatorom najlepiej bicze.

 

Najlepiej nic nie robić, to nie będzie powodów do narzekań :)

 

nie zgodzę się z tym, jasne przejrzyste zasady nie będą generowały daleko idących insynuacji, niedomówień, żali itp.

 

wg mnie rywalizacja jest potrzebna, a czy będą fanty cz ich nie będzie to nie jest istotne, ważne aby reguły gry były jasne i z góry ustalone. Po ostatnim konkursie może niesmak pozostaje ale uważam że można na jego podstawie wygenerować regulamin konkursowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem i o tym konkursie, cieszę się że coś takiego będzie :good: bo jest to potrzebne, nawet jeśli miałby się odbyć bez nagród.

 

Mam nadzieję, że weźmiecie pod uwagę nasze przemyślenia :idea: i regulamin będzie jasny i klarowny, to samo z nagrodami, jeśli te w ogóle będą. Niestety, jestem osobą, która nie lubi niejasnych sytuacji a w dodatku nie lubię siedzieć cicho :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
CleanerFreak, Kilka stron wcześniej paru z Nas już dało podwaliny....temat w toku zachęcamy do czytania i wyciągania konstruktywnych wniosków :)
No to piszcie dalej - jak widać są niejasności.

Aczkolwiek poczekałbym jeszcze do końca tej edycji konkursów.

 

Ja jestem za tym, aby sponsorzy rozsyłali nagrody bezpośrednio do zwycięzcy (nie mam zamiaru jeszcze raz miesiącami mieć zaśmiecone kartonami biuro).

 

Jak ustalicie rozsądny regulamin, to wystartujemy konkurs w przyszłym roku, ale ja i moderatorzy zbierać biczów nie mamy zamiaru!

 

Przedstawcie Regulamin do zatwierdenia!

 

Jak zrobicie błędy, to sami będziecie się mogli biczować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Rywalizacja zawsze sprawia, że ciśnienie rośnie. A dodatkowo, gdy są "fanty" pojawiają się niesmaczki.

 

Moje propozycje do rozpatrzenia przed następnym konkursem PSB:

 

1. Konkurs odbywa się bez nagród rzeczowych a zwycięzca otrzymuje status "Winner PSB"

 

2. Jeżeli jednak sponsorzy chcieliby nadal przeznaczać nagrody za najlepsze relacje, to przed głosowaniem jest jasno określone jakie fanty są za zajęcie poszczególnych miejsc. Wysyłka do wygranych bezpośrednio od sponsorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze jestem lekko zszokowany ostatnimi komentarzami na temat nagrod. Gdybym byl w jaki sposob zaangazowany w konkurs, nie wspominajac o zajeciu jakiegos miejsca, to przez gardlo by mi nie przeszly takie komentarze jak wyzej. Widac kazda inna postawa niz roszczeniowa w tym kraju to dalej rzadkosc. Zacisnalbym zeby i ladnie podziekowal wladzom i moderatorom ze robia cos dla was, z wlasnej nieprzymuszonej woli,poswiecajac wlasny czas, srodki i nerwy. Widzac poziom zyczliwosci na ich miejscu juz dawno bym sobie darowal z organizowaniem jakichkolwiek atrakcji tutaj. Bede chyba pierwsza osoba w ciagu tych 3 konkursow ktora pochwali kogos innego niz sponsorow i uczestnikow - dzieki, fajnie ze wam sie dalej chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że temat się strasznie rozwinął, jednak niestety w złym kierunku :/

ja uważam, ze taki podzielenie nagród jest ok, zresztą co du tuzo pisać wszystko się kręci wokół nagród :?

trzeba się cieszyć, że mamy możliwość wystartować w tego typu konkursie a tym bardziej, że komuś chce się za to podarować jakieś fanty :)

fakt można było wczesniej napisac co bedzie za 1miejsce, 2 i 3. Ale ludzie, nie nagrody są najwazniejsze- większośc z nas i tak już ma podstawową chemię do ogarnięcia swojego auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs bez nagród?? A co to za konkurs...

Ja myślę tak: Sponsorzy wykładają pewna pule nagród. Na forum masterów dzielimy je na pięć pierwszych miejsc z tym ze miejsca poza podium dostają nagrody symboliczne(typu zapach i mikrofibra czy jakieś próbki),wygrany dostaje nagrodę najbardziej wartościową, pozostałe dwa miejsca z pudla trochę słabsze nagrody. To chyba logiczne rozwiązanie.

I myślę tu ,aby cała pulę nagród wrzucić do jednego worka i z nich wybrać odpowiednie "pakiety".

Wcześniej nie pokazywać całej puli na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.