Skocz do zawartości

Duragloss #271 Rubber Bumper Black Dressing


rychu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety SAS'a nie mam, jeżeli był by on w moich szeregach w 100 % zastąpił by on 303.

 

Zawsze można się zgrać i jeden drugiemu podrzucić ilość, byle by do testów (10ml bo więcej nie potrzeba)

Niestety na początku się zaśmiałem, że dorzucam do stawki "czarnego konia" Dionysus'a i jednak co nie co prawdy w tym bylo. Okazał się największym twardzielem testu.

 

Patrząc na ilość zużywaną na elementy każdego z produktów, powinny one styknąć na tyle żebyśmy mogli spokojnie auto zmienić, stosując je tylko u siebie. Kiedyś dostałem jako gratis Dionysus chyba 30 ml, użyłem raz i dokupiłem sobie sampler, bo w sumie w extra cenie się trafił. Od pół roku stosuję Dionysus i zużyłem dopiero nie całe 30 ml, dodatkowo impregnując nim nowe dywaniki gumowe. Tak więc patrząc na zużycie sampler który jeszcze mam starczy mi na 2 lata spokojnie :D

 

Fajnie że test spotkał się z jakimkolwiek zainteresowaniem. Super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczyłbym porównanie Dionka z RG Colour
postaram się zrobić po nowym roku i dorzucę do pary AF Revive'a & Koch-Chemie Nano Plastic'a (test niestety będzie możliwy tylko na podszybiu, jedynym większym czarnym plastiku u mnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że test spotkał się z jakimkolwiek zainteresowaniem. Super

Bo fajnie zrobiony i pokazywał co trzeba ;)

A moim zdaniem wykończenie detali takich jak tworzywa na zewnątrz jest równie ważne jak zadbany lakier, i żeby auto wyglądało na 'brand new' muszą iść ze sobą w parze, więc przywiązuję dosyć dużą uwagę do produktów dedykowanych do tworzyw. + Zastanawiałem się nad DG :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwałosc Dionysusa bardzo mi zaimponowala, zwlaszcza że przeciwnicy znani, lubiani i ho ho ho... Darku (lub moze ktos inny z Was) masz moze S-A-S od Nielsena? Bardzo chcialbym zobaczyc go w pojedynku z Dionysysem.

Po Nielsenie jest chyba większy połysk, ale według mnie S-A-S za szybko spływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

W moim teście nie udało mi się pokazać różnic w wykończeniu czarnego, prawie nowego plastiku na aucie.

Pozostawało mi testować wytrzymałość produktów na warunki atmosferyczne. Przypominam, że samochód nie jest garażowany ;)

 

Dokładnie 3 miesiące po nałożeniu, sytuacja na podszybiu wygląda tak:

 

DG#271 vs PB TR

20344806.jpg

 

65960535.jpg

 

Jestem pozytywnie zaskoczony, że w ogóle coś z nich zostało :shock:

PB TR zachował się w śladowych ilościach ale DG#271 wyraźnie odcina się od części bez dressingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.