Skocz do zawartości

BMW E90 330xd 2005r.TITANSILBER METALLIC (354)


Michał 330xd

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna robota i piękne auto. M-pakiet jednak robi robotę w E90 bo bez niego jak dla mnie to jest stylistycznie słabe auto, no ale wiadomo każdy ma swój gust :)

Dużo lepiej wygląda wg. mnie E46, które właśnie posiadam :evil:

 

Dziś u mnie trochę popadało, i 190km/400nm w 2.0D i trakcji nie mogłem znaleźć na 225/45/18. Jazda do 2200-2300 obrotów bo więcej to tylko piękne boki :evil:

 

Jak to wygląda w 4 napędach? Można też się fajnie pobawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Świetna robota i piękne auto. M-pakiet jednak robi robotę w E90 bo bez niego jak dla mnie to jest stylistycznie słabe auto, no ale wiadomo każdy ma swój gust :)

Dużo lepiej wygląda wg. mnie E46, które właśnie posiadam :evil:

 

Dziś u mnie trochę popadało, i 190km/400nm w 2.0D i trakcji nie mogłem znaleźć na 225/45/18. Jazda do 2200-2300 obrotów bo więcej to tylko piękne boki :evil:

 

Jak to wygląda w 4 napędach? Można też się fajnie pobawić?

 

Z X drive przyczepność jest bardzo dobra. Na suchym nawet przy wyłączonej kontroli trakcji bardzo ciężko stracić przyczepność. Na mokrym po wyłączeniu DTC jest to możliwe, ale trzeba bardzo ostro jechać. Natomiast w zimie można się nieźle pobawić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem te zaciski przed, myślę sobie fajnie o auto dbasz, ale te zaciski to porażka, nie dość, że kolor taki sobie, to już zmęczone życiem i kiepsko pomalowane. Ale dalej patrze, że pięknie ogarnięte. Dyskretnie i ładnie :good: Na zdjęciach lepiej niż nowe z fabryki :) Dobra robota :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka zacna :)

PS macca, pedał gazu ma też pozycje pośrednie. Ne tylko zero jedynkowe :)

 

Właśnie w tym rzecz, że nawet przy delikatnym przyśpieszaniu gubi trakcję na mokrym, a przy pałowaniu to mogę przepiąć z dwójki na trójkę i jeszcze będzie cały czas rzucała dupą..pewnie to przez te 400 niutona, ale z drugiej strony co musi być w 335d++ gdzie robią z nich 350-380 koni i dwa razy więcej niutona : O

 

 

Michał 330xd,

a ile Ci pali w tych 4 napędach? Więcej tras czy raczej miasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka zacna :)

PS macca, pedał gazu ma też pozycje pośrednie. Ne tylko zero jedynkowe :)

 

Właśnie w tym rzecz, że nawet przy delikatnym przyśpieszaniu gubi trakcję na mokrym, a przy pałowaniu to mogę przepiąć z dwójki na trójkę i jeszcze będzie cały czas rzucała dupą..pewnie to przez te 400 niutona, ale z drugiej strony co musi być w 335d++ gdzie robią z nich 350-380 koni i dwa razy więcej niutona : O

 

 

Michał 330xd,

a ile Ci pali w tych 4 napędach? Więcej tras czy raczej miasto?

 

Miałem ponad 400niutków, ale w ośce i dało radę to pięknie ogarnąć. Jakie masz opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie mam się czym martwić. Nie jest to korozja, tylko rdzawy nalot. Głównie w miejscach gdzie lakier jest odbity od kamieni. Wyczyszczę to szczotą drucianą, wytrawię ATIRUST GELEM, pomaluję i będzie dobrze. To, że w prawie 9 letnim aucie pojawia się ruda to teraz nic nowego. Rozmawiałem z lakiernikiem, który malował moje auto i powiedział, że miał już 5-6 letnie auta, w których wymieniał elementy bo nie było sensu naprawiać.

Blacha jest słabo ocynkowana, ocynk odpada i rdzewieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Wrzucam kilka zdjęć z zapowiadanych dawno zmian.

Tak jak wcześniej zapowiadałem dołożyłem spoiler tylnej klapy i wymieniłem tłumik końcowy. Pomalowałem też tylny dyfuzor na czarny połysk.

Na chwilę obecną na aucie leżą 3 warstwy Megsa 16 wspomagany przy myciu QD. Jak na razie trzyma się dobrze.

 

Spoiler

7qm7.jpg

azdd.jpg

km5v.jpg

 

Wpadł też drobny akcencik

clyv.JPG

 

I wydech

xvsp.jpg

3f8o.jpg

9j7n.jpg

96y4.jpg

y6p6.jpg

 

I kilka zdjęć

ifxm.jpg

pssa.jpg

15nu.jpg

3k33.jpg

xxb4.jpg

6v3t.jpg

t3rz.jpg

0ry8.jpg

gb1g.jpg

ahdv.jpg

ogti.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi tu o X bo sam mam X i wiem że jest fajne :-] ale diesel :thumbdown:

Jak kiedyś byś coś potrzebował podnośnik czy coś w tym rodzaju to służę pomocą w tym że w Krakowie, wyczytałem że poszukiwałeś kanału do modów. Z jakich okolic KRK jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.