Skocz do zawartości

BMW E90 330xd 2005r.TITANSILBER METALLIC (354)


Michał 330xd

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi mi tu o X bo sam mam X i wiem że jest fajne :-] ale diesel :thumbdown:

Jak kiedyś byś coś potrzebował podnośnik czy coś w tym rodzaju to służę pomocą w tym że w Krakowie, wyczytałem że poszukiwałeś kanału do modów. Z jakich okolic KRK jesteś?

 

Jestem z okolic Kryspinowa. Podnośnika będę potrzebował po zimie, bo mam zamiar dokładnie umyć podwozie i porządnie zakonserwować. Ale to robota na kilka dni i muszę coś w domu zorganizować. Prawdopodobnie kupię jakieś najazdy żeby chociaż te 50 cm prześwitu było.

Odnośnie diesla.

Jak na tę moc spalanie i koszty eksploatacji jest bardzo dobrze.

Gdybym teraz kupował auto to była by to na pewno 3.0 benzyna. Dźwięk benzynowej R6 jest przepiękny.

 

Na wiosnę przyciemnię jeszcze szyby. O czarnym dachu myślałem, ale widziałem kilka zrobionych przez profesjonalne firmy i na każdym na rogach były malutkie zmarszczki, co dla mnie jest nie do zaakceptowania.

Felgi na lato już mam w srebrnym połysku bez metalika i według mnie wyglądają lepiej niż ciemne takie jakie miałem poprzednie.

Spoiler przykleiłem na kleju do szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ Dźwięk benzynowej R6 jest przepiękny.

 

Co prawda moja " trójka " jest z innej epoki ale też robiłem wydech w MG z tym, że cały, barany- 2 środkowe i końcowa pucha. Motorownia dostała nowego dźwięku i hamownia też mile zaskoczyła po modach.

 

 

 

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpiderS gada może i fajnie i widać, przynajmniej na filmie, że nie jest jakimś sztruclem.

Ale na pierwszym filmie mogłeś trochę bardziej ogarnąć temat przeczekania między pasami, bo gość za tobą musiał przez ciebie stać, a miejsce miałeś. A znowu na drugim filmie, pewnie pod jakimś sklepem nagrane, ale też niszczenie komuś kostki poprzez palenie gumy też nie najlepiej świadczy niestety :/

Co innego na asfalcie, ale na kostce :)

No ale każdy ma swoje zasady. Generalnie ja bym się nie cieszył jak ktoś na mojej kostce za kilkadziesiąt tysięcy złotych jarał by laka ;)

 

A co do auta z tematu, idealna propozycja :mrgreen: Napęd na 4 kółka i buda fajna, więc czego więcej chcieć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpiderS

Ale na pierwszym filmie mogłeś trochę bardziej ogarnąć temat przeczekania między pasami, bo gość za tobą musiał przez ciebie stać, a miejsce miałeś. A znowu na drugim filmie, pewnie pod jakimś sklepem nagrane, ale też niszczenie komuś kostki poprzez palenie gumy też nie najlepiej świadczy niestety :/

 

Generalnie ja bym się nie cieszył jak ktoś na mojej kostce za kilkadziesiąt tysięcy złotych jarał by laka ;)

 

 

Dokładnie...

 

Ps. Nie chciał byś widzieć mojej reakcji na takie wymuszone hamowanie... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.