Skocz do zawartości

Lexus RX300


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Więc tak sądząc po 1wszych fotkach mówię no będzie różnica ale z każdym zdjęciem więcej epitetów szło oraz uśmiech na twarzy coraz bardziej. Dla mnie takie poświęcenie jest czymś co trzeba podziwiać oraz szacunek dla takich ludzi który poświęcają czas duużo czasu, pieniądze oraz mają doświadczenie. Gratulacje wielkie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest projekt! :good:

Dla wszystkich, którzy środka nie znają, mały komentarz: Prickbort - środek do usuwanie smoły, jest skandynawskim wynalazkiem i, szczerze mówiąc, jednym z moich większych zaskoczeń tego lata. Usuwa smołę bez niszczenia wosku. Oczywiście, jeśli go zostawimy na 15 minut, to zniszcze wosk naturalny, ale jest na tyle łagodny, że jeśli poleży tylko kilka minut, to zdąży rozpuścić smołę, a nie usunie zabezpieczenia. Poza tym nie ma drażniącego zapachu. I wcale mnie nie dziwi, że @Makki używa go na niemalże każdym etapie detailingu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prickbort - środek do usuwanie smoły

 

ale chyba niestety nie do zdobycia w naszych sklepach :(

 

jak poszukasz to sie znajdzie ;)

 

Makki

świetna robota! Jak wrzucałeś swoje fanty w temacie "twój arsenał" to zrobiles na mnie wielkie wrazenie, bo napewde grubo lecisz w srodkach :) Praca jest rownie gruba !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu poswiecilem Lex'owi okolo 52 godzin.

zmiana diametralna...

mi tylko nasuwa się pytanie... ile zarobiłeś na takim projekcie :)

Brutto czy netto? :)

 

Nakładałeś dressing na pedały?,

listwy drzwiowe naprawiałeś, czy wymieniłeś na nowe?,

co z dziurami w podsufitce - jak sobie z tym poradziłeś?

Rażą zardzewiałe elementy pod maską, ale rozumiem, że to z braku czasu.

Jak oceniasz norweską robotę lakierniczą, bo o polerkę to nawet nie pytam :D

Praca i relacja :good: Pozdro z Bergen 8-)

edit: już wiem, co i jak z listwami.

Pedaly otrzymaly Cquartz Perl 1:3

Jakie dziury w podsufitce? :o

Lakiernicza robote wykonywali Polacy. Znajomy prowadzi zaklad na Stord.

Hilsen fra Stord

 

Makki nieźle poleciałeś z tematem :good::good:

kupę pracy Cię to wszystko kosztowało jak widać ;)

nie to że nie lubie lexów...

ale zdecydowanie bardziej lubię oglądać siakieś Twoje relacje z pracy przy tym białym padle które się odbija w tle na którymś zdjęciu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dzieki ale jakie padlo? :cry:

Za mobbing powinien byc ban na forum! :lol:

 

:lol: Ci sami lakiernicy co moją micrę malowali :lol:

...i jak kolega ładnie dywaniki zaczesał!?

No tak sie jakos zaczesaly same po praniu :D

 

super robota :good: lakiernik piękne hologramy zostawił, ale to norma :D

Auto prezentuje się o niebo lepiej, skóra odżyła i podoba mi się zaczesanie dywaników ;)

Dzieki Justyna. Tobie tez respect za projekty :)

Ciesze sie ze niektorzy w pozytywny sposob zwracaja uwage na "zaczesanie" dywanikow.

 

Elegancko finalnie wszystko wyszlo, ale ciekawi mnie gdzie ten lex plywal?

Plywal?? :o

 

Na początku relacji byłem podłamany... w co się wchrzaniłeś...

Ale efekt końcowy jest niesamowity! Super! I gratuluję wytrwałości 8-)

Ja od poczatku wiedzialem w co sie laduje :)

Lubie takie projekty gdzie jest duzo roboty bo wtedy naprawde widac wlozona prace.

 

Rewelacja. Brakuje tylko zdjęć z czyszczenia skóry :D

No wlasnie tego bardzo zaluje. Bo roboty bylo bardzo duzo ze srodkiem.

Poszly 3 biale reczniczki SV i chyba ze 12 bialych fibr Sonaxa na sama skore.

 

Robota naprawdę :good::good:

Widać duży wkład pracy, zapału i doświadczenia ;)

ps.

Chciałbym zobaczyć minę tego co kupi te auto - po oglądnięciu zdjęć "przed" :D:D

Zdjec "z przed" sie nie pokazuje kupcom :-]

Wiesz cos jak na allegro, zadbany, garazowany, 1 wlasciciel, nie palony, bez wypadkowy itp :)

 

Stan auta PRZED- Katastrofa. Ale jak widać, nawet tak ściorane auto można ładnie wyprowadzić. Może odkupi je od Ciebie poprzedni właściciel? :lol:

Efekt końcowy jak i relacja - Super!

Poprzedni wlasciciel powiedzial ze auto nie bylo w takim stanie nawet jak je kupil 6 lat temu..

 

i to jest projekt! :good:

Dla wszystkich, którzy środka nie znają, mały komentarz: Prickbort - środek do usuwanie smoły, jest skandynawskim wynalazkiem i, szczerze mówiąc, jednym z moich większych zaskoczeń tego lata. Usuwa smołę bez niszczenia wosku. Oczywiście, jeśli go zostawimy na 15 minut, to zniszcze wosk naturalny, ale jest na tyle łagodny, że jeśli poleży tylko kilka minut, to zdąży rozpuścić smołę, a nie usunie zabezpieczenia. Poza tym nie ma drażniącego zapachu. I wcale mnie nie dziwi, że Makki używa go na niemalże każdym etapie detailingu;)

Dzieki Julian. Prickbort rzadzi i nie rozstaje sie z nim nigdzie :)

 

Powiem szczerze że jeden z lepszych projektów jakie ostatnio oglądałem. Makki widząc Twój stuff w "Twoim Arsenale" czekałem aż wrzucisz jakiś projekt ale nie spodziewałem się że polecisz tak grubooo :good:

Dzieki. Masz PW :)

 

Po przeprowadzonych pracach wygląda tak jak każdy Lexus powinien wyglądać :)

Mam nadzieję, że kolejna relacja będzie z Twoim Audi jeżeli dobrze kojarze (również bardzo ciekawy samochód) ;)

Postaram sie zrobic relacje z bialasa i przygotowania go do zimy :)

 

Prickbort - środek do usuwanie smoły

ale chyba niestety nie do zdobycia w naszych sklepach :(

jak poszukasz to sie znajdzie ;)

Makki

świetna robota! Jak wrzucałeś swoje fanty w temacie "twój arsenał" to zrobiles na mnie wielkie wrazenie, bo napewde grubo lecisz w srodkach :) Praca jest rownie gruba !

Dzieki. Mac124 Prickbort jest od niedawna dostepny w PL i to w bardzo dobrych cenach. Trzeba tylko poszukac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest projekt! :good:

Dla wszystkich, którzy środka nie znają, mały komentarz: Prickbort - środek do usuwanie smoły, jest skandynawskim wynalazkiem i, szczerze mówiąc, jednym z moich większych zaskoczeń tego lata. Usuwa smołę bez niszczenia wosku. Oczywiście, jeśli go zostawimy na 15 minut, to zniszcze wosk naturalny, ale jest na tyle łagodny, że jeśli poleży tylko kilka minut, to zdąży rozpuścić smołę, a nie usunie zabezpieczenia. Poza tym nie ma drażniącego zapachu. I wcale mnie nie dziwi, że @Makki używa go na niemalże każdym etapie detailingu;)

Zgadza sie Julian Szwedzki wynalazek znany mi od jakis 15lat i wiele sie nie zmienil radzi sobie swietnie drobne zmiany chemiczne byly w 2009 roku ale na sama korzysc dzialania niz szkode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwa smołę bez niszczenia wosku. Oczywiście, jeśli go zostawimy na 15 minut, to zniszcze wosk naturalny, ale jest na tyle łagodny, że jeśli poleży tylko kilka minut, to zdąży rozpuścić smołę, a nie usunie zabezpieczenia.

 

Czyli tak: kropka smoły przyczepiła sie do nawoskowanego panelu, niejako przenikając przez warstwę wosku - bo inaczej zeszła by po QD lub myciu. I rozumiem, że ten środek usunie wspomniany asfalt i tylko jego, nie naruszając LSP w okolicy swojego działania? :shock: wow :song: , biore galon :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, całkiem fajnie to wyszło 8-) czekamy na kolejne projekty

Fotki skóry były robione zaraz po aplikacji leather milk ,że tak się błyszczą ??

Dzieki.

Tak fotki byly robione niedlugo po aplikacji Leather Milk. Pozostawilem go na okolo 2h do wsiakniecia. Pozniej skory zostaly wytarte mf.

 

Czyli tak: kropka smoły przyczepiła sie do nawoskowanego panelu, niejako przenikając przez warstwę wosku - bo inaczej zeszła by po QD lub myciu. I rozumiem, że ten środek usunie wspomniany asfalt i tylko jego, nie naruszając LSP w okolicy swojego działania? :shock: wow :song: , biore galon :good:

Jest dokladnie tak jak piszesz.

Galonow nie ma ale jest 5l, 10l, 20l i 200l :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.