Skocz do zawartości

Lexus RX300


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

otwierajac Twoja relacje polozylem FireFox'a na dwoch komputerach, dopiero trzeci nie umarl z wrazenia ;)

Takie projekty lubie najbardziej, gratki za prace!

 

PS

Podpowiecie gdzie zdobyc Prickbort w pl? Moje standardowe metody szukania niestety nie zdaja sie na nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, testowałeś Speedwipe na woskach naturalnych ? Wpływa negatywnie na ich trwałość?

Praca :good:

Dzieki. Z tego co zauwazylem to nie. Ale szczerze to nie uzywam go tak naprawde jako QD, czesciej na pady przy polerowaniu lub jako tzw "drying aid"..

Moj ulubiony qd ostatnio to Optimum Instant Detailer & Gloss Enhancer. Oprocz tego to CG P40 i oczywiscie SV :)

 

otwierajac Twoja relacje polozylem FireFox'a na dwoch komputerach, dopiero trzeci nie umarl z wrazenia ;)

Takie projekty lubie najbardziej, gratki za prace!

PS

Podpowiecie gdzie zdobyc Prickbort w pl? Moje standardowe metody szukania niestety nie zdaja sie na nic :(

 

Dzieki, odpowiedz dotyczaca Prickbort'a juz otrzymales wyzej :)

 

_Makki_, piękna metamorfoza ;)

z ciekawości zapytam-czego u was używa się do posypywania ulic zimą? pytam bo elementy stalowe w komorze silnika są silnie skorodowane :o czy to po prostu z wilgoci ?

To zalezy w jakiej czesci Norwegii. Sol w wiekszosci i jakies tam jeszcze mieszanki chemiczne. W polnocnej Norwegii nie sypia niczym.

Ale auto od nowosci po sprowadzeniu z USA jezdzilo w Bergen czyli stolicy deszczu Skandynawii. Taka korozja tam to normalka.

 

No naprawdę szacunek. Widać serce włożone w pracę :)

A tak zapytam lakiernik samą polerką narobił tyle zarysowań i swirli po samej polerce? :shock:

Papierek papierek.. Ehh szkoda nerwow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za glosowanie na moj projekt! :) Ciesze sie ze sie podobalo..

 

Wczoraj Lex byl przygotowany do dzisiejszej sprzedazy. Mialo byc na szybko a zeszlo z 8 godz.

Od momentu zakonczenia projektu myty byl przezemnie 2 razy.. :mrgreen:

Lakier trzyma sie jeszcze calkiem dobrze :D ale wspolczuje ludzia z czarnym uni Lexusa..

Mam nadzieje ze to juz ostatni raz poswiecam czas na to auto. Czas zeby sie to splacilo :-]

Na koniec dostal Scholl S40 na pomar padzie i SV Shield.

Kilka zdjec:

 

fc0718b60fcd9192.jpg

 

b2b487b570a4c84a.jpg

 

4168c663ecda03bf.jpg

 

0c6da5e375c5b67a.jpg

 

4d24a166acde2b37.jpg

 

c81cd24ec1432967.jpg

 

725e37cf01abcd8f.jpg

 

Dzieki za uwage :dontknow::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem typowi troche opowiedziec o odpowiednim myciu aut ale po kilku minutach, jak zauwazylem ze malo go to obchodzi poddalem sie..

Ale to juz nie moj problem. Kase mam i nie chce tego auta juz wiecej widziec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kase mam i nie chce tego auta juz wiecej widziec

 

Zdradzisz kolego ile tak pi razy oko zarobiłes na tym projekcie?? Nie chodzi mi o szczegóły ale tak z ciekawości ile w Norwegii idzie zarobić za podpicowanie autka i dalszej odsprzedaży. Oczywiście jeśli to nie tajemnica :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lex sprzedal sie w koncu za tyle co tutaj w ogloszeniu:

http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=32192157

183728NOK.

Ja zarobilem na tym ok 10tys PLN.

Ale tutaj to inne realia, ceny aut, roboczogodzina itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.