Skocz do zawartości

[ANKIETA] Kiedy zmieniasz opony na zimowe ? :)


Kiedy wymieniasz opony na zimowe ? :)  

82 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Już w październiku zmieniłem ale w tym roku to wyjątkowo wcześnie zrobiłem, ponieważ kupowałem nowe opony i musiałem się spieszyć bo ceny zaczęły szaleć ;)

Zamówione przez net i przywiezione do zakładu więc wypadało od razu zakładać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nigdy nie czekam do pierwszego sniegu - raz ze sa wtedy kolejki na zmiane, dwa ze zawsze jest cos pilnego i nie ma czasu pojechac zmienic a jazda na letnich nie sprawia mi frajdy...

Byc moze czekalbym dluzej (chociaz pewnie i tak nie do samych opadow) w moemencie gdybym mial drugi komplet felg pod nosem i od tak na juz moglbym zmienic - na zasadzie budze sie do roboty, patrze snieg i mam spkojnie czas aby zmienic kola przed wyjsciem do roboty. Jako ze mam tylko opony i trzeba je zalozyc zamiast letnich na te same felgi to zmieniam gdzies w polowie pazdziernika zazwyczaj - w tym roku smigam juz 2tygodnie na zimowkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje radę, jeżdżę powoli, dziury omijam/mocno zwalniam.

stukające o siebie zwoje sprężyn (czyli stuk stuk przy każdej nierówności) i niski profil/świadomość zarobionej kasy wydanej na felgi i opony/dostępność części nauczyły mnie jeździć po naszych drogach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się sprawdzać pogodę i trafiać by tydzień przed śniegiem założyć, żeby się przyzwyczaić do przesiadki z 16' na 15' i tak się udaje jak na razie. W tamtym roku wypadło chyba na trzeci tydzień listopada, a dwa lata temu był to pierwszy tydzień grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" to już dziś nie lans. 10 lat temu owszem, ludzie miewali wytrzeszcz :kox:

 

Zależy w jakim aucie bo nie których to 19" są serią :-]

 

[ Dodano: 2 Listopad 2011, 22:07 ]

gruby_RS, A nie wiem czy się nie wstydzi pewnie już tak go nie podziwiają jak latem :D:D

 

A szwagier astonem czy SL jeździ :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zima,będą założone zimówki.Proste. Na razie mamy jesień i to całkiem ładną.

Z tymi temperaturami to marketingowy bełkot. Uważam ze nawet jeśli jest niewielki mróz, a jezdnia jest zupełnie sucha letnie opony lepiej się sprawdzą. Decydowanie bardziej niebezpieczne są mokre liście zalegające na jezdni wlasnie teraz zwłaszcza z rana. A wtedy to ani letnie ,ani zimówki.

Mam zarówno do jednego jak i drugiego auta komplety kół wiec myk do garażu ,godzinka i oba przygotowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.