Skocz do zawartości

Wasze ''drugie'' hobby


KR54321

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy namiętnie cały wolny czas spędzam z garażu czy to przy aucie czy zakładając instalacje co nie bardzo podoba się mojej dziewczynie :/ Ale mus to mus :-] Z zagraconego garażu zrobiłem sobie piekną miejscówkę do detailingu z ogrzewaniem i wystarczającym oświetleniem. Przy okazji polecam lampy tzw. jarzeniówki w brico depot za 34 zł 2x36 w.

Oprócz tego podobnie jak proximo, wędkarstwo - raczej rekreacyjnie chociaż w tym roku sporo godzin spędziłem nad wodą. Ostatnio spining na pierwszym planie potem spławik i grunt. W zimę planuję zrobić własną łódkę wędkarską tylko projektów szukam.

proximo, A jak tam wyniki w tym roku? Powiem szczerze, że przez ostatnie 5 miesiące z 50 szczupłych wylądowało z podbieraku. Prawie wszystkie wróciły do wody bo nie przepadam za rybami :) Preferuje kupne filety i paluszki rybne :)

Oprócz tego jeżdzę konno od małego. Kiedyś troche sportowo teraz od czasu do czasu w teren po lasach.

No i ostatnio nakręcam się coraz bardziej na offroad... Kolejne kasochłonne hobby ale nie znam faceta który nie chciałby się potaplać w błocie ze znajomymi. Odkładam kase na Samurai'a :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może jeszcze nie hobby, ale zainteresowałem się grubiej Paintballem, w wojsku nie byłem za to zacięcie do walki mam jak bym ze 3 misje w Iraku wykonał :kox:

 

Szkoda bo to już praktycznie koniec sezonu, ale w następnego na pewno coś w tym temacie się u mnie ruszy :good:

 

394365c3d01cc83bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotografia. A od 7 lat jestem wśród grupy pasjonatów lotnictwa w skrócie "EPGD Spotters". Wraz z przyjaciółmi zwiedzamy świat, a w zasadzie głównie największe lotniska w Europie (Frankfurt, Londyn, Berlin itp), i robimy zdjęcia samolotów. Posidamy kilkadziesiąt tysięcy zdjęć maszyn z całego świata. Nasza główna baza to port lotniczy w Gdańsku.

 

zapraszam do odwiedzenia strony naszego Stowarzyszenia EPGD Spotters www.epgd.net.pl

 

tu masz "konkrencję" ;)http://www.spfl.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swego czasu ćwiczyłem nałogowo wszelakie sztuki walki codzienie od 18-22 z wyłączeniem niedziel, soboty 16-22 :-)) mega mnie to kręciło i nadal kręci ale zdrowie troche juz nie pozwala na takie ekstrema ;-) było głównie MMA+BJJ do tego boks, zapasy i judo ;-))

Motoryzacja non stop, dłubanie przy aucie itp

Scyzoryki laterki i tym podobne gadżety, generalnie jestem mega gadżeciarzem.

Do tego Granie na GPW + forex ;-)

wiem ze rozległe ale mnie wszystko interesuje i lubie chłonąc tego typu wiedze ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było głównie MMA+BJJ do tego boks, zapasy i judo ;-))

Biedny ten kto Cię zaczepi w ciemnej uliczce :) Bedziesz mógł mu ankiete zrobić ze sposobu w jaki zostanie obezwładniony... hehe.

 

Generalnie robie wszystko żeby unikać walki i wole jak coś spieprzać. Bo w przypływie adrenaliny człowiek nad sobą nie panuje i jak mam za czubka isc do pierdla to wole wiać.

Poza tym na treningach człowiek uczy sie szacunku do przciwnika, byli mali niepozorni którzy tłukli wszystkich, a mięśniaków w 95% tłukło sie jak worek ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym na treningach człowiek uczy sie szacunku do przciwnika

 

Duzy od malego rozni sie tym, ze duzy glosniej upada ;)

 

Madrze prawisz, 'wywinac' komus bialka to nie problem, tylko potem chodzisz w kolko i zastanawiasz sie czy bedzie ok :song:

 

 

Tak czytam Wasze wypowiedzi i stwierdzam ze chyba jestem pustym czlowiekiem, nie mam zadnego hobby takiego na 100%, wszystko po trochu ale glownie to majsterkowanie i DYI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja interesuję się wszystkim co mnie interesuje :D gorzej z wytrwałością, bo szybko mi się następne hobby pojawia i brak mi czasu na poprzednie :P I tak przez 3 lata trenowałem w klubie piłkę nożną, potem 2 lata jeździłem na deskorolce, była też akwarystyka, geocaching, gra w kapeli na gitarze, tworzenie muzyki elektronicznej, robienie win, rower, PS3 i wiele wiele innych :)

Niezmienna pozostaje tylko motoryzacja i wszystko co z nią związane :) Oprócz dwuśladów zbieram też jednoślady z PRL :) A no i sport w czysto "widzowskiej" postaci :)

 

edit: zapomniałem o pasjonowaniu się kiedyś wędkarstwem, a ostatnio wchodzeniu w klimaty fotografii po zakupie lustra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje głowne hobby to motoryzacja ostatnio poszerzona również o detailing ( bo do tej pory tylko czyściłem, ale teraz wiem ze detailing to to na pewno nie był tylko zwykłe ogarnięcie) oraz wedkarswto karpiowe. Jedyny problem w tej mojej hobby'styce to czas który mnie zbyt bardzo pochłania i reakcja mojej drugiej połowki ktora sie zbyt bardzo stresuje. Przesiadywanie do poźnego wieczora w mojej dziupli oraz wypady karpiowe za miasto mozna powiedzieć doprowadzają ja do szału i konczą dużym fochem:P

Oprócz tych głownych hobby jest też siłownia ( która ostatnio zaniedbałem) ale szybko odrabiam straty i dodatkowo zaczynam intersować sie boksem :)

Poza tym wszstkim moim hobby w jakimś stopniu moge też nazwać moją prace gdyż lubie handlować ( a tym sie zajmuje) i lubie sobie czytac różne poradniki na temat handlu, reklamy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja się przyznam (kolejność dowolna w zależności od tego co trzeba zrobić i co się zrobić chce ;) ):

 

- informatyka (ogólnie)

- fotografia

- snowboard

- rower

- koszykówka

- wschodnie sztuki walki a z racji tego, że czasu nie mam to od czasu do czasu pokręcę sobie nunchaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.