Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

@cz@rek

Polecam forum miui polska. Znajdziesz tam wszystko co może Cię interesować :-) Ja od 9 msc korzystam z innego modelu Xiaomi ale złego słowa powiedzieć nie mogę. Polecam

 

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria, to tydzień korzystania. Non stop Bluetooth w połączeniu z autem, czasami mapy, telefon - taki emerycki tryb korzystania z telefonu. Jak zacząłem się nim bawić, to odrzuciła mnie tylko jedna rzecz, czysto kosmetyczna - bardzo śliska tylna ścianka obudowy. Teraz czekam tylko aż mój Note 3 uda się na elektroniczny cmentarz i zmieniam na chińczyka. W tych pieniądzach nie dostaniesz nic lepszego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się w końcu wziąć 128 GB ale w czarnym macie. Chyba ktoś odwołał rezerwację a pani opiekun odrazu mi klepnęła. Zawsze byłem niecierpliwy, ktoś inny pewnie poczekałby ten miesiąc czy dwa na JB. Ale nic straconego, może będziemy brać jeszcze jedną sztukę za jakiś czas to zrobię podmiankę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie muszę Wam powiedzieć, że czarny mat prezentuje się wyśmienicie, mieni się w taki grafit jakby. Żaden filmik na yt, ani zdjęcia tego nie oddadzą. Szybkość działania? Coś jak nowy dziadkowóz @Geno :-]

 

Mam nadzieję, że swoje czym prędzej odbierzecie. Sprawdzcie tylko czy nie będzieci mieli wady ekranu bo coś to przy 7 stosunkowo częste :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na polskich forach już o tym piszą, na zagranicznych jest tego całkiem sporo już. Niektóre telefony, albo mają cały zżółknięty ekran, albo nierównomierne kolory, czy podświetlenie, np. dół jest żółty, a góra już normalna.

Przykłady:

Dół jest żółtawy qXJ1ZGU.jpg

Tutaj to już w ogóle ... podobno można to delikatnie skorygować, ale czy o to w tym chodzi? :thumbdown:iphone-7-yellow-screen-sidebyside.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry jesteś jak od 5S masz 128gb. W jakiej części Chin go kupiłeś? :o

 

128 o ile się nie mylę weszło dopiero od 6.

 

@Zmorka, wiesz co nawet nie wiem. Wiem, że jest NightShaft, ale raczej nikt normalny by nie napisał, że ma wadę wyświetlacza, chociaż trolle nie śpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się bawię swoim. Troszkę inaczej niż androidzie. Zobaczymy za jakoś czas

 

Dodane po 3 godzinach 53 minutach 43 sekundach:

Może mi ktoś powiedzieć jak mam skopiować kontakty z karty sim na iPhone?? Nie mogę dodać konta Google i nie mam jak synchronizować konta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to ogarnąłem. Poszukałem na YT i tam podpowiedzieli żeby stworzyć wizytówkę kontaktów na gmail, zapisać ją na kompie i z kompa do Icloud.I teraz mam swoje kontakty.

 

A jest jakiś skrót do włączania sieci komórkowych czy za każdym razem muszę wchodzić w ustawienia i tam włączać/wyłączać dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32? Serio ;) Od 5S mam 128 i nie wyobrażam sobie zmniejszenia pamięci. Muzyka w telefonie, zdjęcia zgrywane co kilka miesięcy itp to bardzo duża wygoda :good:

Powiem Ci lepiej mam 16gb i mi wystarcza. Mam chmurę na której wszystko trzymam, do zdjec mam lustrzankę a telefon robi zdjęcia tylko jak muszę, muzyki nie wgrywam bo używam Apple Music i YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry jesteś jak od 5S masz 128gb. W jakiej części Chin go kupiłeś? :o

 

128 o ile się nie mylę weszło dopiero od 6.

 

@Zmorka, wiesz co nawet nie wiem. Wiem, że jest NightShaft, ale raczej nikt normalny by nie napisał, że ma wadę wyświetlacza, chociaż trolle nie śpią.

 

Masz racje, przepraszam. Od 6+ mam a wcześniej miałem zawsze 16 :wallbash:

 

Dodane po 10 sekundach:

32? Serio ;) Od 5S mam 128 i nie wyobrażam sobie zmniejszenia pamięci. Muzyka w telefonie, zdjęcia zgrywane co kilka miesięcy itp to bardzo duża wygoda :good:

Powiem Ci lepiej mam 16gb i mi wystarcza. Mam chmurę na której wszystko trzymam, do zdjec mam lustrzankę a telefon robi zdjęcia tylko jak muszę, muzyki nie wgrywam bo używam Apple Music i YouTube.

 

To tylko pozazdrościć, zawsze to prawie tysiak w kieszeni ;) Nie pamiętam kiedy używałem lustrzanki, u nas telefony to główne aparaty :kox: Ja też korzystam w zasadzie tylko z Apple Music ale ściągam wszystkie albumy na dysk bo przy częstym podróżowaniu po kraju online się nie sprawdza (za granicą z wiadomych względów także). Do tego poczta zajmuje mi ponad 20GB i dupa zbita :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć jak dzialaja głośniki stereo w iPhone 7? Bo mam wrażenie, ze u mnie chyba to nie działa. Jak mam telefon w pionie to gra głośnik u góry a jak go obroce w poziom to gra głośnik przy guziku Home.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć jak dzialaja głośniki stereo w iPhone 7? Bo mam wrażenie, ze u mnie chyba to nie działa. Jak mam telefon w pionie to gra głośnik u góry a jak go obroce w poziom to gra głośnik przy guziku Home.

 

Sprawdzałem w iTunes i graja oba, sprawdzałem w YouTube i niezależnie, czy w pionie, czy w poziomie też grają oba, oczywiście telefon rozróżnia na którą stronę go obróciłeś, żeby poprawnie grać. Jesteś pewny, że raz działa jeden, a raz drugi? Tam nie ma nic w ustawieniach do grzebania, po prostu są i grają, więc jak u Ciebie faktycznie to wygląda tak jak opisujesz to zostaje tylko gwarancja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.