Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez dziś dzwoniłem, szary i czarny są dostępne przez stronkę i podobno od 22 września mają realizować wysyłkę. Oferta ze strony jest taka se, więc zadzwoniłem na linię. Pan mowi a tak tak mamy, już od listopada dostępne, a ja :lol: Mówię Panie, na stronie od 22.09, a tu listopad? Miał sprawdzić w dystrybucji, poszedł na kilka minut, wrócił i stwierdził, że musi głębiej poszukać oddzwoni. Nie oddzwonił do tej pory :mrgreen: Nie ma to jak szacunek do klyjenta w żydobajlu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

Przenoszę 2 prywatne abonamenty w play na abo firmowe też w play (65zł brutto za 2 nr wszystko bez limitu)

Nie wiem jakie telefony wybrać, jest tego dużo.

Żona chce iPhona, ale to cholerstwo jest drogie jak nie wiem :D ...chyba, że macie jakieś pomysły jak tanio kupić...

Celuję raczej w średnią półkę i zastanawiam się nad modelami:

- HTC 825 (1zł + 30zł/mies)

- HTC A9 (370 +30zł/mies)

- HTC ONE M9 Prime Cam edit (99zł+30zl/mies)

- Huawei Honor 7 (399zł+30zł/mies)

- Huawei P9Lite (269zł+30zł/mies)

- Samsung A5 2016 (159zł+30zł/mies)

 

Czy są jeszcze jakieś warte uwagi modele?

Miałem P8 lite, teraz Honor 7. Robi świetne foty i śmiga jak zły. Polecam.

 

Wysłane z mojego Honor 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC ONE M9 i Samsung A5 - mam oba. Pierwszy na pewno dużo mocniejszy & lepszy aparat. Drugi - zwykły telefon, bateria trzyma całkiem nieźle (używam jako firmowy). Ogólnie gdybym teraz miał wybierać to zdecydowanie jeszcze raz M9. Do HTC A9 wg mnie nie warto tyle dopłacać. Chyba, że potrzebujesz telefon, który dzwoni i pisze SMSy to A5 wystarczy w zupełności.

Co do iPhone to nie rzucałbym się od razu na 7, ale taki 5s 32GB powinien spełnić wymagania żony i nie kosztuje fortuny (też mam zamiar w tym roku jej taki kupić, bo jej stary 4s już umiera powoli :P).

 

Ogólnie przekalkuluj kupno poza abonamentem, bo w 90% przypadków tak wychodzi lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dziś dzwoniłem, szary i czarny są dostępne przez stronkę i podobno od 22 września mają realizować wysyłkę. Oferta ze strony jest taka se, więc zadzwoniłem na linię. Pan mowi a tak tak mamy, już od listopada dostępne, a ja :lol: Mówię Panie, na stronie od 22.09, a tu listopad? Miał sprawdzić w dystrybucji, poszedł na kilka minut, wrócił i stwierdził, że musi głębiej poszukać oddzwoni. Nie oddzwonił do tej pory :mrgreen: Nie ma to jak szacunek do klyjenta w żydobajlu :kox:

 

Oddzwonił ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667196 M9 pce ma słabsze bebechy od zwykłej m9 ktora tyłka nie urywa. Zdjęcia takie sobie grzeje się jak kaloryfer :-]

 

Nie zauważyłem że chodzi o wersję PCE ;) Zdjęcia - porównanie do mojego A5. A co do grzania, owszem nagrzewa się mocno, ale w etui jest to niewyczuwalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dziś dzwoniłem, szary i czarny są dostępne przez stronkę i podobno od 22 września mają realizować wysyłkę. Oferta ze strony jest taka se, więc zadzwoniłem na linię. Pan mowi a tak tak mamy, już od listopada dostępne, a ja :lol: Mówię Panie, na stronie od 22.09, a tu listopad? Miał sprawdzić w dystrybucji, poszedł na kilka minut, wrócił i stwierdził, że musi głębiej poszukać oddzwoni. Nie oddzwonił do tej pory :mrgreen: Nie ma to jak szacunek do klyjenta w żydobajlu :kox:

 

Oddzwonił ? :lol:

 

Nie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ale za to dziś punkt 8:20 zadzwoniłem i trafiłem na Panią, która była jeszcze w Erze, ogólnie mega miło się rozmawiało i czarne 7 128GB klepnąłem :kox: Jak się uda to ma przyjść w piątek, jak nie to w poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni wszyscy nic nie wiedzą, nie tylko w sieciach komórkowych. Obdzwoniłem większość sklepów i w każdym odpowiedź: może będą, może nie będą, może w piątek, może w poniedziałek, pewnie i tak nie starczy nawet dla preorderowców :wallbash:

 

Zarezerwowałem w piątek 16.09 bo jak się okazało jednak prerodery są (dzień wcześniej powiedziano mi w Cortland, że nie będą robic zamówień przedpremierowych), także o 8:15 zarezerwowałem czarny mat 128gb i coś mi się wydaje, że nie mam po co czekać. Podobno do niektórych już dzwoniono, że mogą przyjść po odbiór w piątek :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj dwa połączenia, jedno NIE WIEM NIE MA NIE BĘDZIE, drugie tak, są, możemy rezerwować.

 

Chciałem sobie przedłużyć przez stronkę, bo tam jest napisane "wysyłka rozpocznie się od 22.09", ale ceny podawane są okej z VAT, z VAT, a w ostatnim kroku pokazuje się netto mały druczkiem i telefon nagle wychodzi 300 zł drożej. Dziś zamówiłem po brutto u Pani i git, zobaczymy co i kiedy przyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do orange przyjechały 3 sztuki ajponów 32GB, dwie zarezerwowałem, czekam na ceny :D

 

i dalej czekam na kontakt od głównego opiekuna, który kazał oglądać tv :lol::lol::lol::lol:

 

Ja dostałem minutę temu telefon z oranż, że iphony są już dostępne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś w iDream'ie. 7 JB i 7+ czarny mat. Na żywca JB miażdży system. Nie wiem czy te egzemplarze wystawowe są jakieś "inne" ale wcale nadmiernego palcowania nie zobaczyłem. Na 100% biorę ten kolor.

Mnie jedynie denerwuje ze nie ma 32gb jb. Ale ja i tak podzielam na eske. Jak widziałem co działo sie na otwarciu ispota w Warszawie to na prawdę opłaca sie pojechać do berlina albo innego dużego miasta gdzie nie ma kolejek na preordery i można było wybrać mniej więcej co sie chciało, oprócz oczywiście jb które pewnie poszły wśród pracowników/ znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.