Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, Jaki telefon do 1500zł. Priorytetem jest dobry aparat, funkcja kamery duży ekran - Co polecacie z Honor, Samsung, CAT? A może coś innego? Telefon nie służy mi do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam od prawie pół roku honor 7, jestem więcej niż zadowolony. Telefon śmiga, nic nie tnie i nie zamula. Cały czas korzystam z dwóch kart sim. Jedyne co zauważyłem to po aktualizacji do Android 6.0 bateria szybciej pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do was o telefon ze średniej półki a mianowicie Samsung J3 Dual sim, czy 8 gb wbudowanej pamięci a 4 dostępnej to nie jest za mało?

Chodzi o aplikacje różne(żadnych gier) bo teraz w moim FINO mam 4gb wbudowanej i dostępnej poniżej 2gb i w sumie nic nie mogę poinstalować, tutaj niby 2 razy więcej, ale czy i tak nie za mało?

Kupiłbym J5 bo ma znów dwa razy więcej pamięci i ramu więcej, ale "niestety" ekran jest większy a przez to telefon, a ja nie chcę nic super dużego, już wielkość J3 mnie denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam MI4C od stycznia wszystko jest ok, zasięg mam non stop używam dwóch kart Orange jedną rozmowy,smsy/druga internet. Zdjęcia jak dla mnie mogą być a i nie mam porównania bo to mój pierwszy smartfon. Bateria w normalnym użytkowaniu 2-3 dni chodzi. Z internetem po dniu trza ładować. A i mam system wgrany z początku stycznia i jeszcze nie wgrywałem nowych a są co tydzień aktualizacje systemu w każdy piątek na forum Xiaomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej żonie spadł jakiś czas temu telefon S4, ale wszystko było ok, przez tydzień. Po tygodniu padł wyświetlacz. Chciałem jej kupić teraz Asus'a Zenfone Zc500tg, ciekawe parametry ma i dobrą cenę. Ostatecznie Samsung to Samsung, naprawiłem i zabezpieczyłem szkłem hartowanym oraz silikonem. Nie żałuję, bo działa płynnie, dobre fotki robi. Jestem ciekaw czy jest znacząca różnica w pracy między S4 i S6, nie chodzi mi o gry oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica i to dość spora. Oczywiście na plus aktualizacje w S6.

Od siebie mogę polecić OnePlus 3. Mam jedynke i jestem bardzo zadowolony. S5 czy inne tego typu słuchawki wysiadają w przedbiegach do mojej 1 a co mówić o 3? 6GB ram i dual sim mówi za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko takie. Szukam telefonu do 800zł z androidem. W zasadzie zostały mi dwa modele. Samsung J5 i huawei p8 lite. Bardziej skłaniam się ku Samsungowi ze względu na pojemność baterii i nakładkę, ale ma mniej pamięci wewnętrznej i "tylko" 1,5 GB Ram. Nie będzie żadnych przycięć czy spowolnień po jakimś czasie ? Tak sobie klikałem w sklepach to w spoczynku Samsung sam z siebie połowę Ramu zżera na czysto..., Huawei trochę mniej i ma więcej dostępnego.

 

Nie zapycham telefonu apkami, i mało kiedy odpalam więcej niż dwie na raz, poza komunikatorami w tle ; ) Jest się czego bać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko takie. Szukam telefonu do 800zł z androidem.

 

Mam Note 3 do sprzedania jak byś chciał :)

 

W domu syn używa P8 Lite i nigdy nic się z nim nie działo. Nigdy się nie zawiesił - na pewno wolał bym go niż J5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś może o czymś z xiaomi? Moim zdaniem bardz dobre telefony w przystępnych cenach. Np redmi Note 3 pro z 5.5 calowym wyświetlaczem Full HD 3gb ramu i chyba 6 rdzeniowym procesorem możesz mieć za 879 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.