Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zostałem użytkownikiem Xiaomi Redmi Note 2 i jak narazie jestem zaskoczony jakością i szybkością działania tego telefonu. Bardzo duża ilość ustawień, personalizacji i uprawnień.

 

Jeśli ktoś się waha, to polecam wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś telefon Xiaomi mi4c może się ktoś wypowiedzieć czy się nie grzeje jak ze stabilnością systemu, nie wiesza się, chodzi o wersję z 3Gb Ram i 32GB pamięci. Chyba że jest coś lepszego ale musi posiadać dual sim max 5" i system android żadnego Windowsa , oczywiście parametry tez dobre do 1100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Z3 Dual Sim którego posiadam od kilku miechów to mam sceptyczne uczucia. Niby klasa premium etc a firma nie wydaje na bieżąco aktualizacji w porównaniu do zwykłego Z3 (a Z3 kosztuje mniej od Z3 DS), mi szybko porysował się klawisz od odblokowywania ekranu (a o telefon dbam, mam pokrowiec i szkło hartowane), często podczas aktualizacji (oraz po niej) tel długo i mocno się grzeje a i skróty na pulpicie potrafią się usunąć (programy trzymam na karcie pamięci).

 

Telefon jest szybki, jest to mój pierwszy z systemem android (przez ostatnie 5 lat miałem Nokię E72 która dalej działa i sobie zostawiłem :) ) i dziwi mnie fakt że tyle syfu zbiera, lekko co 2 tyg program usuwa 1gb "plików śmieci". Kolejnym będzie Apple 6s, zraziłem się do postawy Sony. Jak również cen Z5 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zostałem użytkownikiem Xiaomi Redmi Note 2 i jak narazie jestem zaskoczony jakością i szybkością działania tego telefonu. Bardzo duża ilość ustawień, personalizacji i uprawnień.

 

Jeśli ktoś się waha, to polecam wypróbować.

Jak bateria? Jak z płynnością po zapchaniu się apkami? Jak z jakością głośnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haks, przy graniu bateria znika szybko, ale nic dziwnego przy takim ekranie i rozdzielczości full hd.

Przy normalnym użytkowaniu 2 dni to jest spokojnie, myślę że nawet i 3 by się dało jak ktoś zagląda tylko na chwilę, bo najwięcej ekran zabiera ;)

Głośnik mocniejszy niż w poprzedniej xperii S, tutaj na maxa nie podgłaszam, bo za głośno.

 

skleja, Meizu M2 to okrojona wersja M2 Note, który jest polecany tak jak Redmi Note 2. Myślę, że będziesz z niego zadowolony, chociaż ja bym radził dopłacić te 100/150zł do Redmi Note 2/M2 Note, bo mają znacznie lepsze parametry. No chyba, że 5.5" ekran jest dla Ciebie za duży, to spokojnie M2 wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannonn, 5.5" to dla mnie trochę za dużo. Odnośnie Redmi Note 2 to trochę obawiam się tu o kwestie serwisowe. Natomiast serwis Meizu mam niedaleko. Smartfona używam do rozmów, sms, internetu, i obsługi nawigacji samochodowej więc raczej nic szczególnego. Napisz mi proszę jeszcze jak wygląda kwestia spolszczenia interfejsu, czy straszą chińskie krzaczki? Czy wiesz coś może o problemach z instalacją aplikacji ze sklepu Google?

 

Obecnie korzystam z Lumii 710 i Windowsa. Gdyby nie w kwestia ograniczonych aplikacji nawigacyjnych nawet nie rozważałbym zmiany systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Tylko Xiaomi i Meizu są na różnych systemach. Ponoć Meizu ma nawet lepsze tłumaczenie.

 

Ja wyczytałem, że jest odwrotnie i dlatego zdecydowałem się na Xiaomi :D

No i ta nakładka systemowa od Meizu średnio mi się podobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie P8. Wykonanie mega, S5 to jeszcze plastik, wadą P8 jest to, że nie można wymienić baterii. Miałem podobny dylemat, poszedłem do salonu, dotknąłem P8 i byłem pod mega wrażeniem. Z tych dwóch zdecydowanie P8. smartfon premium

:good:

 

 

ja w końcu wziąłem Galaxy S6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkobus1, Widziałem na żywo i telefon bardzo ładnie się prezentuje. Nic więcej nie mogę powiedzieć. Może recenzja od Szafy coś więcej Ci powie:

 

Od siebie polecę Z3 dual. Jednak patrząc na ceny, to wydatek prawie x2 Huawei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.