Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ale pod względem aparatu na pewno to Xiaomi jest daleko w tyle, zdjęcia z Z5 widziałem i szczerze mnie nie powalają, lepsze zdjęcia robiła moja stara Lumia 800. Naprawdę ciężko jest mi dogodzić i dość długo poszukuję już dodatkowego telefonu dla siebie, ponieważ stary I5700 ma już dość życia, a roczny Huawei wygląda jak stary rupieć. Muszę mieć obecnie telefon, który robi naprawdę dobre zdjęcia i nie będę musiał biegać po aparat ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi zależnie od modelu używa modułów sony i samsunga wiec nie jest źle... Lumie mają jedne z najlepszych aparatów wiec ciężko będzie to przebić :) a jeśli z z5 są zbyt słabe to już w ogóle... W takim razie jedyne co Ci da rade to albo szukaj lumii z pureview z WP albo nie wiem co da rade... Xiaomi miałem 2 dni temu długą chwile w rękach i zarówno aparat jak i działanie bardzo mnie zaskoczyło, wsparcie bez problemów z nowymi aktualizacjami a Sostenuto robił bardzo przyjemne zdjęcia, chociaż to obiektywnie moznaby ocenić dopiero na komputerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żonka ma P8 - bardzo fajny telefon, dobre parametry przekładają się na obsługę i telefonik fajnie smiga. Bateria przy rozmowach ok godziny dziennie trzyma ok 3 doby. No i aluminiową obudową, pierwszy dzień po kupnie spadł jej na płytki i telefon przeżył został lekki ślad na rogu ale ekran cały.

 

Wcześniej miała p8 lite gdzie był dual sim, nie był tak szybki jak p8 ale ogólnie dawał radę. Miał fajny aparat i dosyć solidną obudowe. Bateria przy gadaniu ok godziny dziennie też bez kłopotów 3 doby.

 

Ja z kolei mam g3. Mimo 5.5 cala telefon dobrze leży w dłoni, fajny ekran o dużej rozdzielczości - dla mnie plus. Ma też bdb aparat z laserowym autofokusem co przekłada się na fajne fotki. Bateria przy non stop odpalonym bluetooth, wi-fi i sporo przeglądania neta trzyma dobrą dobę, jakby trochę mniej neta to pewnie 2 doby były by osiągalne.

 

Ale gdybym mógł to sam sięgnął bym po P8 :) Naprawdę 8 rdzeni i 3gb ramu niezle go napedzaja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak, Jeśli jakość aparatu jest ważna, zawsze warto zerknąć na http://www.dxomark.com/Mobiles .

Chociaż wg nich:

DxOMark oceniło możliwości 21,5-megapikselowego aparatu fotograficznego z Xperii Z5 i przyznało mu największą liczbę punktów. Tym samym Sony ma obecnie smartfona z najlepszym aparatem na rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy między S5 a S6 jest az tak duża różnica jakościowa aby dopłacać?

W drugim razi mnie niewymienialna bateria i brak slotu na karty.

Za 3 miesiące kończy mi się umowa w play i chce zmienić na jak najtańszy abo i do tego tel. z wolnej ręki. W tej chwili mam Note'a 2 LTE i z telefonu jestem bardzo zadowolony ale chce zmienić na mniejszy bo Note z etui OtterBoxa jest jednak mało poręczny, szczególnie zimą. Właśnie z tego względu odpadają dla mnie Note 4 i LG G4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem G3 i że tak powiem piekarnik nie telefon. S6 tyłka nie urywa taki plastikowy telefon, note 4 kiepski update aktualizacje więcej pogarszają niż poprawiają.

Ja od siebie polecam Z3 dual sim

 

S6 plastikowy ? no bez jaj.. wszystkie do tej pory takie były no ale nie S6..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, miałem w ręku S6 i na pewno nie można mu zarzucić, że jest plastikowy (plastikowy to jest mój Note 2)- generalnie Samsung chyba zaczyna od tego odchodzić.

Żona ma A3 i jest bardzo fajnie wykonany, cały metalowy, w złotym kolorze przypomina telefony Apple'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem S6 zaraz po premierze jednak go sprzedałem bo nie dało się z nim "dogadać"

-ciągłe problemy z systemem, jeśli wyszła aktualizacja to zazwyczaj tylko pogarszała sprawe

-czasami potrafił gubić zasięg lub sam od siebie wyłączał transmisje danych

-słaby zasięg wi-fi

-aku który słabo trzymał i grzał się

Z S6 trzeba obchodzić się jak z jajkiem, jest baaardzo delikatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oglądałem nawet na YT jakiś test (chyba z tabletowo z S6) po 4 miesiącach i czytałem trochę forum androida i największe bolączki to właśnie narzekanie na słabą baterię i ten slot kart pamięci. Dodatkowo w tym teście z tabletowo mówili, że po zapełnieniu pamięci w ok 90 % telefon zaczął mulić :? S5 mi się podoba, ale ma już 2 lata i 2 a nie 3 GB ramu, więc za rok to może być już mało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu dla mojej lepszej połówki.. podstawa to aparat - ten głowny, nie do selfie:)

Myślałem o iPhone 6/6s, ewentualnie Nexusa lub LG G3/4 ... byłem dziś w salonie T-Mobile i polecił mi facet Huawei P8.. 3 lata gwarancji, 2 procesory z 4 rdzeniami każdy... zdjecia robił super.. Telefon żeby zrobić zdjecia dziecku, ewentualnie wnętrza mieszkań.. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu dla mojej lepszej połówki.. podstawa to aparat - ten głowny, nie do selfie:)

Myślałem o iPhone 6/6s, ewentualnie Nexusa lub LG G3/4 ... byłem dziś w salonie T-Mobile i polecił mi facet Huawei P8.. 3 lata gwarancji, 2 procesory z 4 rdzeniami każdy... zdjecia robił super.. Telefon żeby zrobić zdjecia dziecku, ewentualnie wnętrza mieszkań.. dzięki

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... 21511.html

 

Tak, wiem... pewnie znajda sie przeciwnicy Windows'a...

Mialem... uzywalem... roznych androidowych telefonow z roznymi nakladkami i roznymi wersjami mniej lub bardziej oficjalnymi...

i wszystko sie znudzilo i juz drugi rok uzywam Lumii 925 i na razie nie wroce do androida.

Fanem Apple'a nie jestem wiec jesli ktos lubi to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... 21511.html

 

Tak, wiem... pewnie znajda sie przeciwnicy Windows'a...

Mialem... uzywalem... roznych androidowych telefonow z roznymi nakladkami i roznymi wersjami mniej lub bardziej oficjalnymi...

i wszystko sie znudzilo i juz drugi rok uzywam Lumii 925 i na razie nie wroce do androida.

Fanem Apple'a nie jestem wiec jesli ktos lubi to czemu nie.

 

Dzięki za przypomnienie o Nokiach.. wygląda naprawdę ciekawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.