Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Lumia 640 LTE ;) Nie jest z androidem ale darmowe mapy offline, połączenie ze skype for business oraz win10 w przylosci ;)

Z androidów dosc dobrego 5cali ciezko, chyba ze uzywka S4 lub S5 jak sie trafi okazja.

 

Lub nowość hiszpani http://www.bq.com/gb/smartphones E5 4G ;)

Podpowiem tylko ze moja fabryka robi dla nich 80% czesci z plastików i telefon ciekawy,fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Motorola G 2gen.....

 

Czysty Android. Czytelny ekran. Smiga przyjemnie.

 

X2

 

 

To jeden z najszybszych fonów z androidem jaki miałem ...lubiłem zawstydzać chwalącego się znajomego z np. samsungiem s5 lub note3 z napakowanymi gigabajtami ramu i rozbudowanymi procami. Przejścia pomiędzy aplikacjami , ekranami , czy lepiej np. wychodząc z "wiadomości" od razu skoczyć do "telefonu" i znowu do "wiadomości" . Kiedy na motoroli już mozna było pisać SMSa , to samsung próbował zamykać "telefon" ;)

 

Dziwne że ludzie wolą kupić mantę, k&m , czy inny "polski telefon" zamiast markowy sprzęt za dużą wodą baaaardzo popularny. Co do fona z Windowsem ...ktoś tu wrzucał problemy które go nurtują przechodząc z androida na windę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja ostanio używam jako drugi telefon lumie 920 i jak by nie messenger, tapatalk i brak chroma to bym ją zostawił jako głowny telefon :)

Czyli Lumie nie mają tych aplikacji? To w jaki sposób można komunikować się z ludźmi na fb i jak przeglądać fora?

 

Ktoś podzieli się swoją opinią na temat Lumii 640? Przymierzam się do zakupu tego telefonu i nie wiem czy warto.. Do tej pory mam Samsunga Galaxy Core Plus i mam dość mulenia, wieszania się, itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messenger i tapatalk działają (pisze z niego właśnie). Co do chrome nie wiem używam ori przegladarke lumii czyli IE. Przez ostatni tydzień mialem właśnie rozkmine czy nie wymienić mojej 730 na Huawei P8 bo tata dostal w abo ale zwątpiłem po kilku podejściach i zostaje przy windowsie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, w takim razie jestem zdecydowany w 99% na zakup tego telefonu, chyba, że warto zainteresować się też jakimś innym modelem Lumii? Coś droższego? Nowszego? Czy 640 jest wystarczająco dopracowana i nie ma co przepłacać za modele wyższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prawie dwóch lat jestem użytkownikiem 820.

Jestem z niej zadowolony, moja Pani również ma ten sam model.

Nigdy nic z nimi się nie stało, nigdy się nie zwiesiły, nigdy nikogo z nas nie zawiodły ( jedynie czasem poza baterią, bo tutaj niestety jest słabo )

Wszystko zależy od tego jaka jest Twoja granica cali ;)

Ja poluję powoli na 1520, czas pokaże, jeszcze kilka miesięcy poczekam na niższe ceny.

Myślę jeszcze nad 1020, bo to naprawdę bardzo dobry, szybki, niezawodny i ładny telefon.

Co do 640 to na pewno ma mocniejszą baterię od mojej biednej poczciwej 820.

640 nie posiada NFC, ale to chyba nie jest najważniejsze.

Poza tym jest delikatna różnica w wyświetlaczach.

Przykładowo moja 820 jest na Amoledzie, 640 ma IPS.

Z tego co się orientowałem, to jednak w Amoledzie kolory "lepiej" świecą.

Na pewno 640 jest nowsza, to nie ulega wątpliwości, chociaż specjalnej różnicy w prockach to ja nie widzę.

Wręcz przeciwnie - 840 jest na zegarku 1500 MHz, natomiast 640 to 1200MHz.

Różnica niby niewielka, raczej laik nie zauważy, bo jest praktycznie niewyczuwalna przy normalnym użytkowaniu.

Jak Ci się podoba 840 to nie zastanawiaj się tylko przytulaj :)

Ogólnie ja jestem zadowolony, ale ja już jadę na Nokiach chyba z 18 lat ( jak nie dłużej ), raczej nigdy nie zdarzyło mi się użytkować telefonów innych firm.

Nadal się uparcie tego trzymam, bo ogólnie Nokie (teraz Microsoft) to wbrew niektórym opiniom dobre telefony na dobrych i dość szybkich systemach.

Po drugie, zawsze było, jest i będzie tak, że każdy swoje chwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chwałę sobie laptopa Samsunga którego mam od 6 lat, myślałem ze smartfon też będzie fajny, ale po roku miałem go dość, a teraz dogorywam do dnia, w którym dostanę nową ofertę od operatora na przedłużenie umowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, w takim razie jestem zdecydowany w 99% na zakup tego telefonu

 

Czytałeś w tych linkach jakie są opinie o tych programach i jak działają na Windzie? Niby są ale czy działają jak powinny? ;)

 

Szczerze, nigdy nie zwróciłem na to uwagi w przypadku messengera (jakiejś braki w stosunku do androida) jedynie co to rzeczywiście zdarzy się czasami, że powiadomienie przyjdzie z opóźnieniem. Tapatalk na dwóch tel. działa okej - więc to różnie bywa, no ale w końcu może dopracują te apki i inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam przy okazji :)

Od lat mam telefony na androidzie. Zawsze jednak mnie drażni zamulenie, zawieszanie się, czasem smsy nie dochodzą ode mnie/do mnie, chowa mi się klawiatura przy pisaniu smsa :D

Pytanie: czy telefony na windowsie (lumia itd) mają takie przypadłości?

Korci mnie, żeby wypróbować winde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam przy okazji :)

Od lat mam telefony na androidzie. Zawsze jednak mnie drażni zamulenie, zawieszanie się, czasem smsy nie dochodzą ode mnie/do mnie, chowa mi się klawiatura przy pisaniu smsa :D

 

Z jakiego telefonu korzystasz? Ja korzystam od kilku lat z telefonów HTC na Androidzie i nigdy nie miałem takiego problemu jak Ty. Może przeskanuj go antywirusem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi smsami to cztalem, że to problem mojego modelu LG L9 II

Natomiast reszta to nie wiem czy telefon czy android ~ mam kitkata

 

Jeszcze przypomniało mi się, ze czasem przy przegladaniu internetu wyłącza sie przegladarka i kasują sie wszystkie otwarte karty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy,

 

pytanie odnośnie LG Spirit ;) użytkuje ktoś ? jak wrażenia ? ;) zastanawiem sie nad kupnem tego telefonu, jeśli nie ten to jaki w tej cenie co spirit ? ;)

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanko czysto nie związane z tematyka forum ;) .Planuję kupić dziewczynie Lumię 640 ,na telefonach nie znam się wcale,jakieś tam opinie czytałem ,ale może ktoś ma/miał i mógłby podpowiedzieć czy to dobry wybór?

 

[mod=Piotrek]Przeniosłem post ;)[/mod]

 

Dodane po 8 minutach 19 sekundach:

Uuu,dzięki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję telefonu do ok. 1600 złotych, musi spełniać kilka wymagań dual sim (ale jestem w stanie przeboleć jedną kartę), dobry aparat, przynajmniej 16GB wbudowanej pamięci. System nie gra roli, ja osobiście najbardziej skłaniam się ku Huawei P8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz w stronę xiaomi które są mega za swoją cenę i nie odstają od flagowych modeli a jeśli te ok. 1600 jest dość luźne to poluj na z5 compact... Można trafić kolo 1700 a jak miałem w ręce to jest mega, przy czym musisz wtedy przeżyć brak dwóch kart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.