Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

piotrek305, Jaką masz wersje S3 ? Zwykłą czy LTE ?

 

Ogólnie to S3 jest mocniejsze ( pod względem parametrów ), S3 to Cortex A9 ( 4 rdzenie po 1,4 ) i 1 lub 2 GB ramu. Grand 2 to już słabszy Cortex bo A7 ( 4 rdzenie po 1,2 ) i 1,5 GB ramu. Jeżeli masz zwykłą S3 ( bez LTE ), to myślę, że warto. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić Nokię... 808 PureView. Jeżeli ktoś potrzebuje aparatu fotograficznego z funkcją telefonu, to ta Nokia spełni te oczekiwania. Przy aparacie 41 mpx Carla Zeissa zdjęcia wychodzą przepiękne. Wady są dwie: system operacyjny - Symbian Belle oraz słaby tryb makro. Ja z tego urządzenia jestem bardzo zadowolony. Jak tylko ceny pójdą nieco w dół, to skuszę się na młodszego brata tego telefonu, tj. Nokia 1020 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem, ale nie wiem co moze sie podobac w S5, ja posiadam One M8, to moj pierwszy smartfon. Bardzo szybko sie przyzwyczailem do wielkosci, a przesiadlem sie z Nokii E52. Jak dla mnie wyglada swietnie i jesli chodzi o wyglad to zdecydowanie przewyzsza S5. Fabryczne etui troche mi sie obtarlo, porobilem zdjecia, wyslalem do HTC i za 3 dni kurier przywiozl mi nowe, takze HTC dba rowniez o uzytkownikow, a nie tylko kupujacych. Dosc spora wada do ktorej ja sie przyzwyczailem i nie przeszkadza mi juz sa ikony systemowe umieszczone na ekranie. Zabiera to spora czesc robocza. Poza tym jestem bardzo zadowolony Gorilla Glass 3 generacji jest serio twarda jak diament ! Ale wolalem oszczedzac i kupilem folie :D Smialo moge polecic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie aparat zawsze był tylko dodatkiem w telefonie i nie stawiam go na pierwszym miejscu, zdjęć robię niewiele, ale są zadowalające :) fakt, cena jest oporowa, ale przy przedłużeniu umowy w Plusie M8 kosztował 950 złotych a M7 1150 więc długo się nie zastanawiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, moja siostra ma go od premiery, to może więcej coś by powiedziała. Chociaż dla niej to ważne, że robi zdjęcia, że ma tłitera, snapika i fejsbuki, reszta to tam :mrgreen: Ano i żeby kejsik ładny miał na sobie :mrgreen:

 

Ja od 2 dni używam Szamsunga i na razie mam go ochotę jebn6ć za okno i przejechać po nim autem. Wszystko jest nielogiczne, cokolwiek nie dotknę to wyskakuje nie to co chciałem :lol: Ale spoko, walczę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, moja siostra ma go od premiery, to może więcej coś by powiedziała. Chociaż dla niej to ważne, że robi zdjęcia, że ma tłitera, snapika i fejsbuki, reszta to tam :mrgreen: Ano i żeby kejsik ładny miał na sobie :mrgreen:

 

Ja od 2 dni używam Szamsunga i na razie mam go ochotę jebn6ć za okno i przejechać po nim autem. Wszystko jest nielogiczne, cokolwiek nie dotknę to wyskakuje nie to co chciałem :lol: Ale spoko, walczę :kox:

 

To jest to czego hetejrzy aplle nigdy nie sa wstanie zrozumiec, ze cyferki w specyfikacji nic nie znacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja starałem się używać wszystkich systemów po trochę i właściwie za każdym razem wracałem do ios-u, dla mnie jest najbardziej user friendly ;) zachowując przy tym wszystko to co jest mi potrzebne w nowoczesnym smartfonie do pracy/zabawy

 

Jakość wykonania też nie jest bez znaczenia, obecnie korzystam z plastikowego 5c i naprawdę nie miał bym nic przeciwko gdyby kolejny galaxy miał takiej jakości plastik i spasowanie jak ten poniżej budżetowy iphone

 

41393079891179113473.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki smartfon na dual sim polecicie ? Raczej średnia półka w granicach 500-600pln lub mniej. Samsung Galaxy Core Duos ? Może jakaś Nokia - tyle, ze wolałbym telefon z androidem.

Czytałeś o chińczykach ? Xiaomi podobno robi całkiem solidne dual simy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.