Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam HTC One x. Telefon jest rewelacyjnie wykonany i wygląda po prostu elegancko i solidnie. Ma duzy 4,7" ekran, ktory wyświetla bajeczny obraz, aparat 8MPx nagrywa także full HD. Sense 4/5 są barzo ładne::) Do tego cena 600zł niecałe z przesyłka tyle, że prosto z Chin to chyba najlepszy w tej klasie telefon do tej ceny. Praktycznie identyczy Samsung Galaxy S III jest 400zl droższy. Jedyny minus to słaba bateria, ale cóż nie można mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dorosłem do rozstania się z moim HTC :cry:

 

I co tera?

 

Galaxy S5

Sony Z1/ Z2

 

Czy jakieś inne propozycje?

 

Półka jakościowa jak wyżej ^^

 

Ja mam Z1 i jestem szczęśliwy z rozstania z HTC.

Telefon długo trzyma jak na tak mocnego smartfona :good:

Brałem 1 jakieś 2 tygodnie przed premierą Z2 i nie żałuję. Dużych różnic nie ma.

Oba są fajne, choćw obu trzeba zwracać uwagę na pewne szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam HTC One x. Telefon jest rewelacyjnie wykonany i wygląda po prostu elegancko i solidnie. Ma duzy 4,7" ekran, ktory wyświetla bajeczny obraz, aparat 8MPx nagrywa także full HD. Sense 4/5 są barzo ładne::) Do tego cena 600zł niecałe z przesyłka tyle, że prosto z Chin to chyba najlepszy w tej klasie telefon do tej ceny. Praktycznie identyczy Samsung Galaxy S III jest 400zl droższy. Jedyny minus to słaba bateria, ale cóż nie można mieć wszystkiego.

Kupowałeś z Chin czy masz z innego źródła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy przez Alledrogo od kolesia już nie pierwszy raz i zawsze wszystko jest jak najbardziej ok :good: Byle tylko nie wysłał na sweden post, bo teraz szedl mi 7tygodni... norma to 3tyg i juz jest u mnie. Byle kupować u polecanych sprzedawców, aby nie naciać się na podróbki i dokladnie czytac opisy aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poszukuję jakiegoś telefonu do około 450 zł. Najbardziej chodzi mi po głowie Galaxy S2, ale myślałem też o Lenovo a850, ale podobno nie ma żadnej powłoki ochronnej na ekranie i jakoś zapał mi przeszedł. Ktoś może coś polecić do tej kwoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie ma ktoś telefon w T-mobile i taką magiczną przypadłość, że rozmawia i nagle cisza zwiesza się połączenie i po 5 sekundach rozłącza. Częstotliwość takich działań jest przeróżna. Na innym telefonie to samo.

Czy to:

a) t mobile ma do kitu zasięg?

b) coś z kartą?

c) android?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b) coś z kartą?

 

To szybko sprawdzić , bo chyba wystarczy podejść do salonu Tmobile i na miejscu wydadzą drugą , nową kartę (w Play robią to bezpłatnie i wystarczy dowód osobisty i 2 min czasu) .

 

c) android?

 

Na innym telefonie to samo.

 

Więc raczej odpada ...no chyba ze na tym drugim też android :o Jednak to mało prawdopodobne że system winien ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na winę karty wskazywałoby też własnie fakt iż tę "wadliwa" kartę przekładasz do drugiego fona ;)

 

Miałem kiedyś jazdę z taką uszkodzoną kartą sim , bo "odmówiła współpracy" dokładnie w dzień kiedy kupiłem na allegro używanego HTC . Fon przyszedł , przełożyłem kartę i ... kurde nie ma zasięgu . Oj co ja się nadenerwowałem , ba nawet odbyłem "głośną" rozmowę ze sprzedawcą HTC :-] Potem jak wkurzony przełożyłem kartę do starego fona okazało się że on też nie chce się logować w sieci zadzwoniłem z telefonu żony na infolinię i pani zaprosiła do salonu Play ... zaraz potem znów dzwoniłem do byłego właściciela HTC ale tym razem z przeprosinami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś telefon w T-mobile i taką magiczną przypadłość, że rozmawia i nagle cisza zwiesza się połączenie i po 5 sekundach rozłącza. Częstotliwość takich działań jest przeróżna. Na innym telefonie to samo.

Czy to:

a) t mobile ma do kitu zasięg?

b) coś z kartą?

c) android?

 

Spróbuj przestawić Tryb sieci.

 

u mnie w Play było to samo gdy miałem ustawiony GSM / WCDMA auto.

Po zmianie na Tylko GSM wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pracuje w LTE.

 

Najgorzej mam w pomieszczeniu gdzie jest duży router i czujka bezprzewodowa od alarmu.

 

Zaczęło się w sumie kilka miesięcy temu jak przez 2-3 miechy "unowocześniali" jakieś stacje t-mobile w moim rejonie. I odkąd skończyli to ciągły problem.

 

Jutro podjadę i zobaczę czy coś wskuram, choć pewnie zrzucą na phone'a.

 

Ale żeby przeprowadzić 2 minutową rozmowę nie raz trzeba 4-5 połączeń. To naprawdę denerwujące.

 

Dzięki panowie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje jakiegoś tel. z dużym ekranem. Nastawiony byłem na Samsunga Galaxy Note 3 ale dziś posiedziałem na benchmarku.pl i przeczytałem recenzję SE Z2 i też jest fajny. Sony Xperia Z Ultra jest za duży, HTC One Max bardzo podoba mi się z wyglądu ale niskiej jakości aparat mi nie pasuje. Widzę że dobre recenzje zbiera Nokia Lumia 1520..Co byście polecili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, też śledzę temat od paru dni i na chwilę obecną decyzja padła na S5 również z uwagi na cenę 199 przy abo 109,99 zł

 

Nokia w ogóle nie brałem pod uwagę bo jakoś nie przyjął mi się WP.

 

Rozważałem jeszcze Iphona 5S (499 zł) ale chyba zostanę przy samsungu bo kupiłem zakrzywiony TV tej firmy i zobaczymy jak to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG G3 (nie G3 S!) ponoć jest naj , naj tego lata ;)

 

Osobiście posiadam Note1 i jakbym się przesiadał , to raczej na Samsunga Mega 6.3 niż Note3 , bo po kij mi wypasiony proc i 3Gb ramu jak i tak nie gram , a tylko do netu mi potrzeba "dużego ekranu" , ,ba wziąłbym 7" tablet z 3G ale nie wchodzi mi do spodni w pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.