Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Racja zapomniałem wspomnieć, że bateria jest niewymienna ale trzyma całkiem nieźle (dłużej niż mój Nexus 4). Warto też wspomnieć, że alcatel ma może i wyświetlacz 4.7 cala ale rodzielczość wynosi tylko 540 x 960 px co daje zagęszczenie pixeli na poziomie234 ppi a w moto G masz rozdzielczośc HD 720 x 1280 px co daje nam 326 ppi więc tutaj różnice zobaczysz gołym okiem :) A no i jeszcze do moto G dostajemy za darmo 50 Gb transferu Google Drive (dysk w chmurze). Niestety teraz motorola została sprzedana przez google dla lenovo i nie wiadomo jak to będzie dalej z aktualizacjami ale póki co na pokładzie jest najnowszy android :) Zapodam jeszcze score w benchmarku:

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 18 Luty 2014, 20:47 ]

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 742#456742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś doświadczenie z telefonem Pentagram Monster?

 

http://www.pentagram.pl/produkty/monster

 

Wiem, że są 2 wersje, z mniejszą i dwa razy większą baterią - "znajomy znajomego" ma z tą większą i podobno do 10 dni trzyma, ale czytając opinie w necie spotykam się z bardzo różnymi, jedni bardzo chwalą, drudzy nie do końca, że jak coś padnie to problem z serwisem :o Może ktoś tutaj miał i używał?

 

Zacznijmy od tego, że są dwa modele: Monster P430 za 499 zł obecnie, a także nowszy Monster X5 za ~750-900 zł (zależnie od sklepu)>

 

Monster p430 - bateria 4000 mAh

Monster X5 - dwie baterie: 3000 i 6000 mAh

 

Brat ma P430, czyli tego z baterią 4000 mAh od ponad roku, brał go z pierwszej serii, jaka pojawiła się w sprzedaży i... jest naprawdę zadowolony. Początkowo był na Androidzie 4.0.4 i zdarzało mu się przycinać, zawieszać i tyle. Ale ostatnio mu zrobiłem update do 4.1.2. i zupełnie inny telefon :) działa bardzo dobrze, rekord - 15 dni :D ale jeśli używasz jak router to wiadomo, że bateria poleci szybko. Generalnie 3-4 dni mocnego użytku gdy Aero2 w tle cały czas, trochę rozmów, zdjęć i neta. Ale jeśli już ograniczy się użycie do sporadycznego korzystania z funkcji internetowych/gps, to może 5-6 dni trzymać. Generalnie wiem, że jest duży rozrzut jakościowy Pentagrama, więc można trafić bardzo dobrze, albo beznadziejnie. Niestety, ryzyko spore.

 

Za to ludzie chwalą GoClevera Insignię - baterie 2000 i 4000 mAh, podobne parametry jak Monster X5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę dodać info odnośnie telefonu BlackBerry Z 10 że po ostatniej aktualizacji softu i instalacji snapa można śmiało instalować aplikacje androida bezpośrednio ze sklepu Google Play. Działa 90 % aplikacji. Telefon jak najbardziej godny polecenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem Alcatel OT Idol Mini z dual sim. Super telefon za te pieniądze tylko mało popularny i ciężko o akcesoria poza alledrogo. Mega lekki i cienki ale wada jest ograniczona pojemność. Nie można dołożyć większej karty pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zawracał sobie głowy flexem ale za to G2 warto się pointeresować bo ma całkiem niezłe parametry jak na swoją cene :) Jeśli masz okazję to udaj się do media markt albo euro rtv agd i pomacaj bo powinien być na wystawie. Jedyne co bym zrobił od razu po zakupie to wgranie CM11 bo tej paskudnej nakładki producenta bym nie zniósł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Xperia Z zaliczyła wczoraj lot i ekran poszedł się ... kochać. Dotyk też nie działa. Naprawa około 800 złotych, więc szukam czegoś nowego. Chodzi mi po głowie S4 lub nowa Z. Może ktoś ma inną alternatywę.

 

Miałem ten sam przypadek. Wziąłem Z1 - wrażenia pozytywne. Ekran w razie czego tańszy w naprawie niż w Z (w serwisie około 650 zł wiec w komisach jeszcze taniej), dodatkowo jest aluminiowy korpus co trochę wzmocni telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po wielu tygodniach poszukiwań, testów itd. dobrego, wydajnego smartfona mój wybór padł na LG Nexus 4 ( aktualnie 5 jest w tej samej cenie ) - 4 rdzeniowy snapdragon 1,5 ghz + 2gb ram + wyświetlacz w rozdzielczości 768 x 1280 px

 

 

najlepszy smartfon jaki miałem, a trochę ich miałem ( w końcu telefon "od wujka Google" ) - tak dobry, ze tablet wybrałem również Nexus'a ( wziałem 7 IIgen )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.