Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie to mój pierwszy telefon tego typu. Więc chciałbym żeby był w miare prosty w obsłudze.

Miałem styczność tylko z androidami i są one dziecinnie proste w obsłudze :) Napisz coś więcej, do czego będziesz wykorzystywał ten telefon bo co innego polecił bym ci jakbyś był zainteresowany graniem, co innego jak robieniem zdjęć a jeszcze co innego jak tylko rozmowami i sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność tylko z androidami i są one dziecinnie proste w obsłudze :) Napisz coś więcej, do czego będziesz wykorzystywał ten telefon bo co innego polecił bym ci jakbyś był zainteresowany graniem, co innego jak robieniem zdjęć a jeszcze co innego jak tylko rozmowami i sms.

 

Lubie czytać, więc e-booki i internet. Granie na telefonie raczej sporadycznie. Nie potrzebuję też dużego ekranu a polecany Galaxy S3 jest spory jak dla mnie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W galaxy S3 strasznie nie podoba mi się nakładka producenta :thumbdown: Z tego co piszesz i przy maksymalnym wykorzystaniu budżetu to bym wybrał następujące modele:

 

Xperia SP

http://komorkomania.pl/2013/06/28/sony- ... edach-test

 

LG Nexus 4 W tej cenie możesz mieć problem z kupnem nexusa 4 z polskiej dystrybucji.

http://komorkomania.pl/2013/02/27/lg-go ... roida-test

 

SGS3

 

Xperia T

 

 

Sam posiadam Nexusa 4 więc jak masz jakieś pytania co do tego telefonu to wal śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Lenovo A820. Dorzucony Aero2 jako druga karta sim. Polecam - kosztowało mnie wszystko 450zł. Nie jest to jakaś tandeta. Po prostu smartfon jak każdy inny. :)

 

Wyświetlacz daje radę? Czytałem gdzieś że trochę mała rozdzielczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abc045, nie narzekam. Owszem, Lenovo ma zawsze trochę mniej tych pikseli niż inne, nawet chińskie telefony. Sam wyświetlacz bardzo jasny i bardzo dobre kąty widzenia. Tak, czy siak jeśli przesiadałem się z 2 razy mniejszego telefonu to o czym mówić. Mój brat ma inne chińskie cudo 5" full hd. Różnica jest. Ale bateria szybciej pada ... no i 2 razy droższy :( . Po prostu chińczyki są dobrą opcją, jeśli chcemy mieć rozsądny telefon za niską cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki smartfon polecilibyście do 1000 zł?

 

HTC Desire 500... jestem zaskoczony tym telefonem choć jakoś sceptycznie podchodziłem do tego producenta

 

Co do producenta. Od miesiąca mam (tak właściwie to żona ma, ja zakupie po świętach...) HTC One. Telefon rewelacyjny mega szybki niesamowicie płynny i intuicyjny w obsłudze. Genialny ekran i wykonanie. Bateria przy rozsądnym (nie mylić z oszczędnym) traktowaniu daje rade dociągnąć do 48h. Android w z nakładką sence 5.5 nie ustępuje wiele IOS Apple. Aparat wcale nie jest tak kiepski jak o nim piszą, wręcz przeciwnie zaskakuje przy słabym sztucznym świetle (foty i filmy nie odbiegały od szawgra robionych iP4S). Dla krytyków dwu ostatnich zdań: to szwagra użytkownika sprzętu z logo jabłka od 6 lat opinia, a miał iPhone 3gs, iPhone4. Ma iPhone 4S, i iPada 3G 64GB. Wiec jakieś tam doswiadczenie w tej materii ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zbliża się czas kiedy mija 2 lata ze starym tel i nastaję wybór nowego :)

Wstępnie skłaniam się ku ofercie Orange Smart plan multi wysokość abonamentu 89,90 (po zniżce 74,90) i zastanawiam się między

HUAWEI Ascend P6 za 1zł

oraz

Sony Xperia SP za 1zł

Tel używam do neta oraz zdarza się zagrać w jakąś grę w przerwie w pracy ;)

Ktoś ma porównanie ww telefonów? lub może coś doradzić ? Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o opinie do Was - matula przedłuża w tym tygodniu umowę i ma do wyboru:

- HTC Desire X

-Sony X Peria M

-Sony X Peria J

-Nokia Lumia 520

 

Który wg Was wybrać? Do mnie osobiście najbardziej przemawia HTC ale i z tym do czynienia tak naprawdę nie miałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czas na przesiadkę :)

 

Dotychczas (3.5 roku) używałem HTC Desire HD.

 

Jednak zaczęło już się troszkę sypać, głośnik itd...

 

Co byście polecili w granicach 600-800 zł?

 

W grę wchodzi tylko Android ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smartfony, smartfony - wszędzie tylko one.

Czy jest aktualnie produkowane coś NIEDOTYKOWEGO, co potrafi w sensowny sposob czyli szybko i wygodnie obsłużyć skrzynkę email?

Tylko nie piszcie, że do dotykowych można się przyzwyczaić - nie dałem rady z jakąś xperią, galaxy s4 powędrował do żony a ja męczę kolejny rok nokię e71.

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lg l9 może ?

 

Wolałbym coś ze stajni:

 

HTC

SAMSUNG

SONY

 

Niestety miałem styczność z LG i nigdy więcej...

 

Jako że ja z kolei jestem uprzeddzony do marek podanych powyżej :D no oprócz top modeli oczywiście. To może zerknij sobie na http://www.motorola.com/us/shop-all-mob ... g-pdp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.