Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Carire, z tych dwóch?

Samsung S3

 

Nie będziesz zmuszony do siedzenia i instalowania tego, co tak naprawdę chcesz i co jest Ci potrzebne, jak to ma miejsce w Nexusie. Czysty android samemu musisz spersonalizować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie każdy wymaga też nie wiadomo jakiej "personalizacji" :-) Oba telefony są dobre. Wg. mnie jeśli ktoś nie siedzi cały czas w temacie (nie grzebie, nie zmienia kerneli i ciągle kombinuje) to oba telefony spełnią swoje zadanie. Moja propozycja to iść do salonu, obejrzeć obie słuchawki, poprosić o włożenie karty i przetestowaniu jakości rozmowy w obu. Poza tym jeśli ma to być telefon dla kobiety - niech weźmie do ręki i sprawdzi którym jej wygodniej się posługiwać. To nie są małe telefony - moja jak bierze ode mnie Nexusa to 2 rękoma obsługuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam pytanie, czy używa ktoś telefonu z WP? Jeżeli tak, to czy mógłby ktoś porównać go do Andka (wiem, że na internecie jest dużo tego typu porównań, ale wydaje mi się, że tutaj jesteście bardziej wiarygodni). Telefonów z Andkiem miałem 6 albo 7 i każdy miał jakieś "ale", więc teraz posiadam zwykłą Nokię 6303c, jednak zastanawiam się, czy nie kupić teraz czegoś z WP.

Prosiłbym też o odpowiedź, czy to prawda że od WP8 już normalnie działa bluetooth, pisząc normalnie mam na myśli to, że można wymieniać się zdjęciami, muzyką itp. z innym użytkownikami chociażby Andka.

 

Telefonem nad jakim się zastanawiam jest Nokia Lumia 620, więc jakby ktoś miał jakieś opinie o niej, to też mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co on ma w specyfikacji czego nie ma s3?

 

Bez obrazy ale czy tak trudno użyć własnego rozumu i korzystając z googla wpisać sobie porównanie tych 2 telefonów, że trzeba takie pytania zadawać na forum KA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire, rozumiem, że pytasz o to co napisał szczepciu?

Chodziło mu o to, że większość producentów dorzuca jakieś swoje aplikacje do androida. Najczęściej Launcher, jakąś własną aplikację od aparatu czy audio. Wielu twierdzi, że np. HTC ma najładniejszy wygląd (HTC Sense). Ale czysty android, bez żadnych dodatków też jest w pełni używalny (osobiście nawet taki wolę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na aparat w N4,ostatnio robilem zdjęcia slajów na studiach z kilkunastu metrów i są czytelne.Co to kamery to szczerze mówiąc nie wiem,bo jeszcze żadnych filmów nie kręciłem. nie zauważyłem żadnej utraty jakości przy rozmowach.niektórzy narzekają na głośnik, według mnie daje rade :) A jeśli chodzi o czystego androida to moim zdaniem super sprawa bo żaden launcher nie wpływa na szybkość telefonu, a skoro mamy możliwość dostosowania telefonu do swoich potrzeb to chyba wyjście w strone potrzeb klienta nie? nie wiem jakim problemem jest wejscie w market i zainstalowanie sobie paru apek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła lumia 625:)

Rewelacja, trochę duża ale o to chodziło.

Śmiga nieziemsko w porównaniu do androida. Wszystko natychmiast, czysto i przejrzyście.

Ekran spoko. Największy suchar- wymienna bateria schowana za kawałkiem plastiku;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.