Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nadal jestem w trakcie wybierania nowego smartfona I mam pare opcji I tu mam jeszcze takie pytanie, czy ktorys z forumowiczow uzywa I moze mi napisac jak sie sprawuje na co dzien Blackberry Z10. Oczywiscie cos tam juz sie dowiedzialem, ale info nigdy za malo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartekmlawa, za 400zł to się nawet nie zastanawiaj jak nówka !

 

Ja mam co prawda ten telefon w 1 gen ale jak dla mnie brakowało trochę kręcenia filmów w hd, trochę procka i ramu.... a to zostało poprawione !

 

Dodatkowo:

nowszy andek, lepszy wyświetlacz ?, aparat + większa bateria(a w 1gen się spisywała !)

 

Także bez zastanowienia się pakuj :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcje na LG L7 II za 400zł nowy. Mam wysłużonego Galaxy Ace'a,który zaczął się wieszać,bateria mu spuchła,więc coś trzeba kupić.

Posiada ktoś tego LG?

Mam chęć na jakiegoś HTC, ale czy w okolicach tej kwoty znajdę coś wartego uwagi?

 

Telefon godny polecenia, za takie pieniądze bierz śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo:

nowszy andek, lepszy wyświetlacz ?, aparat + większa bateria(a w 1gen się spisywała !)

 

Bateria się spisywała, bo wyświetlacz że raz był mniejszy, dwa że cofną się kilka pokoleń w tył.. Tam jest straszny wyświetlacz, 73ppi mniej upakowane :thumbdown: a aparat dalej klepie bide :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry telefon, sam miałem go kupować ale różnica między nim a Galaxy SIII była zbyt duża i wziąłem tego drugiego.. solidna budowa, dobry wyświetlacz.. ogólnie telefon jak najbardziej na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o HTC one ?

Jest Ok, nawet bardzo :good:

Wyświetlacz świetny ! Wygląd, użyte materiały, dźwięk (2 głośniki!) na wielki + :) Największy mankament tego telefonu to aparat :/ IMO. spory rywal dla S4, ale wciąż przegrywa, chociaż wyświetlacz i głośniki.. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal co do HTC One to jeśli lubisz ciężkie telefony będziesz rozczarowany nieco - znacznie lżejszy niż różne wcześniejsze modele HTC, taki trochę "plastikowy" się wydaję... ale zaznaczam że tylko wydaję. Potwierdzam co do dźwięku - to akurat miażdży ! Plus super słuchawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, kinek01, Dzięki a bateria ?

Bateria słabsza niż w S4 o 300mAh, ale największy minus to to że jest nie wymienialna. Ciekawą sprawą jest że iFixit -serwis który zajmuje się poradnikami z naprawą urządzeń mobilnych uznał ten telefon za niemal nienaprawialny :kox: wszystko spoko na gwarancji, bo pewnie wymienią na nowy, ale gorzej po.. np. żeby wymienić wyświetlacz trzeba telefon rozebrać w drobny mak na części pierwsze, zresztą zobacz w tym linku wyżej jak go rozbierali ;) Fakt że jest wykonany z jednego kawałka aluminium - produkt premium w porównaniu do konkurencji pod tym względem. Ale zobacz ile tam jest rozlutowywania i odcinania, IMO graniczy z cudem żeby tyle etapów poszło po myśli "mechanika" No chyba że ktoś temat zna i nie jest byle jakim serwisantem.

 

PS: Dali by lepszy ten aparat i by siedział już u mnie w kieszeni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie kupić samsunga S4 mini, bo na wersję pełnowartościową czyli S4 nie dostane funduszy. Warunkiem jest przedstawienie faktury VAT, aby pracodawca mógł sobie wrzucić w koszta. Limit mam 1400pln i musi byc faktura, także S4 sie nie łapie.

Ewentualnie jaka może być alternatywa w tym limicie. Raczej telefon z androidem bo odpowiada mi ten system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bgs, nie moge nigdzie znaleźć tej wersji z LTE w sprzedaży na fakturę. One maja 2GB, ale w zależności od dystrybucji maja 2 lub 4 rdzenie.

 

Jest jeszcze jedna ciekawa opcja Samsung i9192 Galaxy S4 Mini DUOS i nie musiałbym nosić dwóch telefonów (prywatny/służbowy) gdyz powyższy model jest na dwie karty sim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerad, S3 LTE (GT-i9305) jest czterordzeniowy.

 

Poniżej to co...? :evil:

http://allegro.pl/nowy-samsung-galaxy-i9305-s-iii-lte-2gb-fvat-23-i3628664332.html

 

 

Natomiast w kwestii dwóch kart SIM… -- miałem kiedyś poczciwego SGH-D880, tenże „patent” sprawdził się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerad od paru dni używam coś co się zwie Prestigio 5044Duo,kupiłem go właśnie ze względu na dualsima,i powiem Ci że za te kasę rewelacja:4 rdzenie,ekran 5 cali HD,4gb pamięci, procek 1.2ghz.bateria 2000.dualsim działa super,płynnie,nic się nie wiesza,na necie wiele o nim nie ma ale to mój drugi Prestigio z dualsimem,i zadowolony jestem bardzo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerad, do S3’ki LTE (i9305) custom’y są… & rodzą się nowe… :P

 

GT-i9305 mogę polecić ponieważ posiadam… ,natomiast system dual sim też przerabiałem wiele lat temu – więc tejże technologii nie mam nic do zarzucenia…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wybór jest prosty. Iphone i szczęście murowane. Miałem jednocześnie Samsunga Galaxy s2 i Iphona 4 i galaxy mimo tak zachwalanych funkcji i możliwości których nie ma Iphone 4 ,mało nie wylądował na ścianie. Uratowała go żona krzycząc "dzieci będą miały do grania" i tak też się stało. Obecnie mam Iphona 5c i jestem zadowolony. Ps. Dzieci też!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.