Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam smartfona do 1000zł i mam spory dylemat, bo wybór jest ogromny. Może pomożecie? ;)

Musi mieć duży wyświetlacz (większy niż 4 cale), dobry aparat i wysoką wydajność.

Wytypowałem dotychczas poniższe modele:

- Lumia 720/820

- Xperia L lub T

- Galaxy s2

Na tą chwilę używam Xperii J i czasami mam ochotę rozwalić ją o ścianę, ciągle się zawiesza, czasami nie działa dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić Nexusa 4, wydajność super, wyświetlacz 4,7, aparat może nie jakiś najlepszy ale robiłem już troszkę fotek i w dobrym oświetleniu nie widze problemów ;)

 

Tyle że 1000zł tylko w UK, wersja 16GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić Nexusa 4, wydajność super, wyświetlacz 4,7, aparat może nie jakiś najlepszy ale robiłem już troszkę fotek i w dobrym oświetleniu nie widze problemów ;)

 

Tyle że 1000zł tylko w UK, wersja 16GB.

 

Juz nawet w UK nie ma w tej cenie niestety ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat pomiędzy galaxy s 3 a lg nexus4? Posiada ktos? Jak s3 się spisuje?

Posiadam S3 (GT-i9305) różni się zwiększoną pamięcią do 2 GB oraz modułem LTE, z minusów to brak radia w odniesieniu do GT-i9300.

Z wyjątkiem akumulatora nie mam się do czegoż przyczepić… ,ale to bolączka każdegoż mocniejszego smartfona…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wtedy S3-kę używałem jako telefon a nie jako smartphone. ;)

WiFi uruchomiłem tylko na chwilę i był wgrany jeden z pierwszych stockowych ROMów (wg mnie bardziej energooszczędny niż nowsze, które wychodziły).

Obecnie wgrany najnowszy stockowy ROM, częściej korzystam z 3G, bluetooth do połączenia z zestawem głośnomówiącym w samochodzie, czasami WiFi, pstrykanie fotek i po dwóch dniach mam jeszcze 30-40% baterii.

Z S3 jestem bardzo zadowolony. "Trochę" plastikowy ale jakoś bardzo mi to nie przeszkadza.

Przesiadłem się z Nokii E71, którą użytkowałem przez około 4 lata. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem żonie w lipcu S4 w zeszłym tygodniu oddaliśmy do serwisu bo telefon się wyłączał. Po moich oględzinach okazało się, że coś mi nie pasi z baterią jest jakaś napuchnięta. No nic oddajemy może ten typ tak ma :P po 3 dniach ! telefon wraca ze serwisu z nową baterią i ekranikiem ;) także przestrzegam przed baterią w S4 bo mają jaką "bolączkę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tego wyniku, nawet jeśli fon leżał na czuwaniu :mrgreen: Ja ze swoim Galaxy S nie mogę dojść do ładu z baterią. Zaraz po naładowaniu lubi siorbnąć baterię aż miło. Im mniej procentów tym dłużej trzyma :mrgreen: Mój najlepszy wynik to około 36h. Strasznie się męczyłem oszczędzając tak baterię :lol: Na codzień 2G włączone non stop + WiFi, ekran ustawiłem na automatyczną jasność pod siebie, kernel mniej więcej wyśrodkowałem na wydajność i oszczędność i tak przeważnie wieczorem muszę naładować, bo następnego dnia do południa nie wytrzyma :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem niektóre aplikacje/procesy powodują battery drain, jak telefon szybko pada to trzeba monitorować temat :) U mnie Galaxy S (po 3 latach) i nowy Nexus 4 potrafią trzymać te 3 dni ale przy nastawieniu, że to telefon a nie konsola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z obydwu telefonów będziesz zadowolony :)

Mało który telefon z włączonymi wszystkimi bajerami wytrzyma więcej niż jeden dzień. Ja swojego S3 nie oszczędzam, transmisja włączona, wifi, trochę buszowania w sieci, jakieś telefony i wiadomości, do nocy raczej wytrzymuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.