Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

wbiję kij w mrowisko: co Was urzeka w tych S4, Nexusach i innych mega smartfonach?

Dla mnie to przebajerowane klocki, których forma przerosła treść.. Ja mam Galaxy Ace (już prawie 2 lata..). Jest ok, ma parę bajerów, ale i tak głównie korzystam z:

- dzwonienia,

- sms/mms

- sprawdzę pocztę.

 

Wczoraj bawiłem się S4, ale wielkie to jakieś, nieporęczne w noszeniu. Wsadzić w kieszeń spodni to masakra, jeszcze większa go wyjąć...

A jeśli miałbym za niego na wolnym rynku dać jakieś 2k złotych to musiałbym się chyba z ch..em na łby pozamieniać. Takie jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbiję kij w mrowisko: co Was urzeka w tych S4, Nexusach i innych mega smartfonach?

Dla mnie to przebajerowane klocki, których forma przerosła treść.. Ja mam Galaxy Ace (już prawie 2 lata..). Jest ok, ma parę bajerów, ale i tak głównie korzystam z:

- dzwonienia,

- sms/mms

- sprawdzę pocztę.

 

Wczoraj bawiłem się S4, ale wielkie to jakieś, nieporęczne w noszeniu. Wsadzić w kieszeń spodni to masakra, jeszcze większa go wyjąć...

A jeśli miałbym za niego na wolnym rynku dać jakieś 2k złotych to musiałbym się chyba z ch..em na łby pozamieniać. Takie jest moje zdanie...

 

Kuba to jest tak jak z autem, jeden kupi malucha drugi ciężarówkę.

Mi jest potrzebny duży wyświetlacz, szybki procesor i szybki net do :

nawigacji, www, VNC, dukumenty office, poczta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bawiłem się S4, ale wielkie to jakieś, nieporęczne w noszeniu. Wsadzić w kieszeń spodni to masakra, jeszcze większa go wyjąć...

 

powim ci tak, że to kwestia przyzwyczajenia. Ja miałem wcześniej 3Gs-a i też jak kupiłem S3 to mówiłem, że to duże i nieporęczne, ale po 1 dniu się przyzwyczaiłem i te wszystkie pozostałe są małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie używa i nie potrzebuje dobrego smartphona to ciężko mu będzie zrozumieć po co komu taka S4 za blisko 2000 zł.

 

Ja mega intensywnie używam tel, do sportu (endemondo), muzyki, nawigacji, przydaje mi się w pracy i przede wszystkim do robienia zdjęć, które łatwo można wrzucić np na forum i które są na bardzo dobrym poziomie jakościowym.

 

Jeżeli bym tylko dzwonił i wysłał kilka smsów to bym takiego tel nie kupował, a że czesto i dużo korzystam z wszelkich funkcji smartphona to kupuje zawsze dobry, żeby mnie nie irytował, że coś się zacina, coś nie chodzi itd, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bienek, +1

Przeważnie fona zmieniałem średnio co rok, ale od dwóch lat mam Galaxy S1 i jakoś mnie w ogóle nie korci go zmieniać. Lepszej maszyny nie miałem i chyba będę go miał póki się nie rozleci. Tym bardziej, że luba kiedyś machnęła ręką i dachował i musiałem 400 zł wydać na wyświetlacz :kox: Żałuję tylko, że nie jest z pół cala większy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nigdy smartphone nie był potrzebny i głównie pisałem smsy i dzwoniłem, ale teraz wychodzi tyle spoko aplikacji i to się robi wszystko bardzo przydatne, że jestem skłonny się skusić na takie urządzenie. Oczywiście bez jakichś przegięć, że tam tylko kombajna będzie brakowało. Ale wydaję mi się, że jednak to użyteczne bestie są ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zmieniłem mojego dwu-letniego HTC Wildfire S , który mnie już irytował.

Obecnie posiadam na Windowsie 8 HTC 8S , póki co mam go od dwóch dni , jakość dźwięku Beats Audio nie powala , ale lepiej gra :mrgreen: Ogólnie całkiem spoko telefonik , szybki to zasługa 2 rdzeniowego procesora :) Zdjęcia całkiem spoko robi , filmy kręci w HD 720p :) I tak jestem na etapie rozgarniania co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie mnie zaskoczył ten telefon :)

Akurat przepaść między Wildfire S a 8S :)

Jest szybki , to zasługa tego dwurdzeniowego procesora :)

Ogólnie powiem Ci , że przesiadka z Andka na Winde , całkiem pozytywna :)

Wszystko ogarnąłem , tylko szkoda , że Angry birds są płatne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wczoraj zanabyłem S3 w bardzo okazyjnej cenie. Rozczarowany jestem trochę jakością zdjęć...czy zmiana lub update softu coś może pomóc??

 

jak znajdziesz jakiegoś dobrego softa to coś może pomoże

buka, z całym szacunkiem, ale gadasz głupoty :wallbash: Jakość zdjęć to sprawa głównie sprzętowa.

Nie wprowadzaj w błąd.

 

Sucre, pozostaje root i wrzucenie Paranoid andoid abo cyanogenmod 10.1 na oficjalny update do 4.2.2

Root i jakiś custom rom jak najbardziej, ale mnie akurat CM nie leży. Jak dla mnie 4.2.2 nie ma w sobie nic takiego, dla czego warto by było się przesiadać na wersję, która wciąż zawiera sporo błędów.

 

Ja bym wybrał jakiś odchudzony custom rom z możliwością delikatnego podkręcenia procka bądź spowolnienia dla oszczędności baterii.

Fakt, XDA to faktycznie kopalna wiedzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.