Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
blaszczu, jęsli to wykorzystasz i nie przeszkadza Ci wielkość to myśle że lepiej SGS 4, kurcze do czego to dochodzi że telefon ma mocniejszy procesor niż obecne komputery. :o

 

Jeżeli chodzi o wielkość to mi odpowiada - lubię duże, biznesowe telefony dlatego też myślę o Note 2 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował już ktoś Galaxy S4? Warto dopłacać czy lepiej wziąć S3? :)

 

mam S3 a brat ma S4, bawiłem się przez chwilę to jest deko lepiej wykonany, lepiej trzyma sie w dłoni i na tyle ile byłem w stanie wychwycić szybciej działa. Nie wiem czy to kwestia nowego andka czy rzeczywiście tak jest. Jak masz możliwość bierz S4.

 

Ja z S3 jestem też zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już s4. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Ekran bajeczny, szybkość działania bez zarzutu, czasem zdarzają się minimalne przycinki, ale prawdopodobnie naprawią to poprawkami softu. Aparat... teraz relacje z pracy przy samochodach będą dużo ładniejsze :) Wszystkie nowe bajery jak sterowanie bezdotykowe gestami czy airview bardzo fajne chociaż nie wiem czy często będe z nich korzystał.

Jedynie czego się obawiałem przed zakupem była jakość dzwięków na słuchawkach. No i szału nie ma. Tzn gra przyzwoicie chociaż słabo słychać efekty stereo. Jakiegoś mega wow po słabym pod względem dzwięku S2 nie doświadczyłem. Gra trochę głośniej, chciałbym móc porównać do S4 octa core który ma chip dzwiękowy Wolfsona, podobno ten gra bardzo dobrze.

Takie na szybko kilka zdań z pierwszego dnia użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie czego się obawiałem przed zakupem była jakość dzwięków na słuchawkach. No i szału nie ma. Tzn gra przyzwoicie chociaż słabo słychać efekty stereo. Jakiegoś mega wow po słabym pod względem dzwięku S2 nie doświadczyłem. Gra trochę głośniej, chciałbym móc porównać do S4 octa core który ma chip dzwiękowy Wolfsona, podobno ten gra bardzo dobrze.

Takie na szybko kilka zdań z pierwszego dnia użytkowania.

niestety tak jak piszesz s3 lepiej grało, podobnie w s2... no ale, jak dla mnie najwiekszą różnicą jest wygoda w trzymaniu telefonu, przez to że telefon jest mniej obły dużo lepiej się nim operuje- porównując do s3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

od czterech dni w moim posiadaniu jest sony xperia sp.

telefon szybki, mimo wielkości poręczny i z fajnym wyświetlaczem (szkoda, że nie amoled :/ ) jak na razie jestem zadowolony z wyboru :good:

21 czerwca zmienia się mój abonament i odpali się LTE, zobaczymy jak to śmiga :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wcześniej telefon z amoled? Jaki?

Bo ja też mam amoleda i kolorki są fajne.

Ekran jest z powłoką Gorilla Glass? Bo różnie to piszą w necie.

 

Tak, miałem Galaxy S i rożnica w kolorach a raczej w czerni jest na plus dla amoleda. Ale dopalacz systemowy Bravia sprawia, że w przypadku multimediów nie jest już tak wielka. Xperia ma wyświetlacz zabezpieczony Gorilla Glasem.

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z przesiadki z Galaxy S. Xperia śmiga aż miło !!

Tak jak pisałem już wcześniej nie mogę się już doczekać przetestowania jak działa LTE...

No i jeszcze jeden mały plus dla XSP, gps korzysta też z rosyjskiego systemu Glonass, łapanie fixa trwa sekundy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Też mnie to LTE kusi.

Skoro masz LTE to pewnie masz telefon w Plusie? Jak to wygląda z tym dostępem do LTE - standardowo jest w pakiecie internetowym, czy jakieś gwiazdki w regulaminach to regulują ;)

Pytam bo zaglądałem w jakiś regulamin i o LTE pisali osobno, więc chcę wiedzieć jak to wygląda w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rychu, nie wiem jak wygląda sprawa z dostępem do LTE, pewnie by to mieć trzeba wykupić pakiet internetowy.

Ja wybrałem taryfę OMG i w niej pakiet internetowy jest, taryfa włączy mi się za kilka dni i wtedy zobaczymy jak to z tą prędkością w LTE jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.