Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz LG L7 za 500zł + kurier/poczta? :) Mam dwie sztuki w domu, obie białe, obie bez simlocka, obie z wymiany ze stycznia 2013 (może luty, musiałbym sprawdzić). Jeden oryginalny soft playa android 4.0.3, drugi wgrałem najnowszy open 4.1.2. Paragon, kpl akcesoriów etc. Jednego chcę zmienić na coś innego, wkurza mnie biały kolor obudowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie co sprzedaje i ile z tego wraca do serwisu

 

A ile wraca tylko z przeinstalowanym systemem?

 

Mi się wydaje ,że to kwestia użytkowania a tym bardziej z obecnymi OS'ami. Ja osobiście miałem w swoim życiu mnóstwo telefonów , różnych producentów i w życiu nie oddawałem na gwarancje ani do serwisu. Natomiast mam kolegę który każdy telefon jaki miał to co najmniej 2 razy lądował w serwisie. Moja dziewczyna tak samo - ma HTC na WP8 i raz się jej zawiesił i sraczka od razu i panika - już by z chęcią leciała do salonu oddać na gwarancje :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie , poszukuje telefonu z androidem i z klawiatura qwerty . Proszę o skupienie bo nie chce żadnych wysuwanych , chowanych itp.. ma być coś w stylu tego telefonu nokia_e6_1.jpg

 

zna ktoś taki tel proszę o info :-] .. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... l=7&a_enum[954][4]=4&a_text_f[4389][0]=&a_text_f[4389][1]=&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E

 

a dokladniej:

Kogan Agora

Kogan Agora Pro

Runbo X3

Runbo X5

Acer beTouch E130

Acer beTouch E210

Alcatel OT 819

Alcatel OT 910

Alcatel OT 915

Alcatel OT 916

Alcatel OT 916D

Alcatel Venture

Dell Smoke

HTC ChaCha

HTC Status

Huawei Orange Barcelona

Huawei U8300

Huawei U8350 Boulder

i-mobile i680

LG Optimus Pro

Motorola Admiral

Motorola Charm

Motorola Defy Pro

Motorola Droid Pro

Motorola Pro+

Motorola XPRT

Motorola XT311 DominoQ

Motorola XT316

Samsung Galaxy Pro

Samsung Galaxy Y Pro Duos

Samsung GT-B5330 Galaxy Chat

Samsung GT-B5510 Galaxy Y Pro

Samsung GT-B7800 Galaxy M Pro

Samsung Replenish

ZTE Tureis

ZTE V821

ZTE V875

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

blaszczu, a co preferujesz? Dotykowy czy zwykły?

 

Ze zwykłych to bym chyba szukał samsunga solid, podobają mi się te telefony.

 

Gdybyś chciał dotykowy - ciężko coś konkretnego zasugerować, strasznie dużo tego. Ja używałem jako drugi nokii 500, całkiem w porządku, gdybyś był zainteresowany to wisi na allegro, chce właśnie coś zwykłego zakupić, starą pancerną 6300 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj iPhonów żadnych. Płaci się tam za firmę i za nic więcej. Nie można nawet wysłać nikomu muzyki przez BT, a 3G ma aparat 2.0 tylko. Ostatnio takiego sprzedałem. Nie polecam iPhonów bo to naprawde wywalanie pieniędzy w błoto. Kup to przekonasz się o czym mówię ;) Wszystko trzeba robić przez iTunes i nawet jak masz kontakty to nie można ich zapisać na SIM. Chcesz więcej rzeczy, których nie można robić na nich to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.