Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem ostatnio sony xperie s :) normalnie wyświetacz bajka i wydajność telefonu, jedyne co mnie denerwuje to bateria i to że każdy jak dobaczy to go do łapy bierze i maca yhh

 

Po 1-2 tygodniach pełnych ładowań, wydajność jej baterii rośnie i spokojnie wytrzymuje 24h przy częstym korzystaniu :)

Na początku wytrzymywała mi jakieś 12h.

Wyświetlacz kozak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też już wytrzymuje ładowanie na 1.5-2 dni ;) Także tutaj jest plus co do wyświetlacza to rzeczywiście jest fajny ale i tak w maju zmieniam na SGS3, jednak koledzy mają ten telefon i mój sony dużo mu ustępuje bo i dotyk inny i ekran dużo ładniejszy ma Samsung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, wiesz co ... ja od jakiś X lat wstecz nie trawie ogólnie Nokii ... (Bo tak i już :D moje Lubienie zakończyło się na E71) wkurza mnie ten system windowsa, Bluetooth do głosu tylko, reszta to wszystko to samo co inne telefony ... Mail, poczta, internet, muzyka, gry ... wszystko to znajdzie się w każdym innym smartfonie ... No na + "optyka" carla zaissa ... I fakt foty robi niezłe ... Na dodatkowy + to Gorilla Glass

 

s3b, fakt ... Miałem na myśli Lumie 800 :D ... Już poprawiam posta ... :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ostatnio sony xperie s :) normalnie wyświetacz bajka i wydajność telefonu, jedyne co mnie denerwuje to bateria i to że każdy jak dobaczy to go do łapy bierze i maca yhh

 

Po 1-2 tygodniach pełnych ładowań, wydajność jej baterii rośnie i spokojnie wytrzymuje 24h przy częstym korzystaniu :)

Na początku wytrzymywała mi jakieś 12h.

Wyświetlacz kozak :good:

 

mam nadzeje ze sie potrwierdzi bo narazie mnie to denrwuje troche ;)

ale jaki magnes na kobiety, biała xperia s i czarna tafla szkła na przodzie i wszyscy chca pomacac hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Arc S'a i ogólne wyboru telefonu napiszę tak :P

Miałem 3G, później 3GS'a po którym nastąpiła chwila zawahania i przesiadłem się na Androida 4 w Sony Ericssonie Arc S. Sprzedałem to z uśmiechem na ustach po 2 miesiącach i z czystym sercem wróciłem do Japka.

Nie chodzi o szpan w gimnazjum tylko o precyzje wykonania, działanie dotyku, szybkość wykonywania poleceń i wszystko inne. iTunes? Mi tam nie przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... może nie wiszę jakoś na telefonie, ale też dwóch-pięciu na dzień nie mam. Ciężko określić

Silikon nie jest za dobry. Bo po jakimś czasie gdy ściągniesz silikon to obudowa z tyłu jest biała/brudna nie wiem do czego to porównać :P Ale w każdym bądź razie nie jest jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire, by wykorzystać BB do tego co jest stworzone musisz mieć usługę BIS wykupioną ... Generuje to dodatkowy koszt ... chyba ze OP daje w cenie abonamentu ta usługę .... Jeśli będzie wykorzystywać BB z BIS to nie ma porównania nokia do BB ... Niech bierze BB ... Osobiście mam BB9780 i jako narzędzie do pracy nie ma nic dla mnie lepszego ... Jedyny minus to mały ekran ...

 

A dodatkowo jak Zybercik napisał też nie mam przekonania do nowych Nokii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez cztery ostatnie lata siedziałem w Apple. Najpierw 3GS a później 4.

Aktualnie od 4 dni jestem właścicielem Samsunga Galaxy S3

Jeżeli chodzi o wymiary, cóż... kwesta przyzwyczajenie ale jeżeli chodzi o wykonanie i prędkość działania to IP4 jest górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

zastanawiam sie ostatnio nad Galaxy S3 lub tez jakims modelem HTC bo z tego co slysze to te HTC to dobre telefony, ale do czynienia z nimi nie mialem.napisze jakies podpowiedzi?do tej pory uzywalem S2.a moze jeszcze S3mini?

 

i teraz troszke z innej beczki. orientuje sie ktos moze ze zmiana romu przez odina?

wgruwalem 3 plikowy ROM i wyskoczylo mi w odinie FAILED.i lipa caly czas jak chce wlaczyc tel to tylko logo samsunga i nic do przodu.zrobilem WIPE telefonu i tez nie pomoglo.probowalem wgrac ROM jedno plikowy i tez nie zadzialalo.uzywalem juz kilku kabli,zmienialem porty USB wgrywalem inne stery samsunga na kompa i nic.stoje w miejscu.ma ktos jakis pomysl?uceglilem sluchawke?

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zastanawiam sie ostatnio nad Galaxy S3 lub tez jakims modelem HTC bo z tego co slysze to te HTC to dobre telefony, ale do czynienia z nimi nie mialem.napisze jakies podpowiedzi?do tej pory uzywalem S2.a moze jeszcze S3mini?

 

i teraz troszke z innej beczki. orientuje sie ktos moze ze zmiana romu przez odina?

wgruwalem 3 plikowy ROM i wyskoczylo mi w odinie FAILED.i lipa caly czas jak chce wlaczyc tel to tylko logo samsunga i nic do przodu.zrobilem WIPE telefonu i tez nie pomoglo.probowalem wgrac ROM jedno plikowy i tez nie zadzialalo.uzywalem juz kilku kabli,zmienialem porty USB wgrywalem inne stery samsunga na kompa i nic.stoje w miejscu.ma ktos jakis pomysl?uceglilem sluchawke?

pozdrawiam wszystkich

 

Z takimi pytaniami powinieneś tutaj zajrzeć: http://android.com.pl/ Jest forum i chlopaki będą wiedzieli czy ucegliłeś tel czy da się coś jeszcze zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.