Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

HTC Desire C i Sony Xperia U

Desire C jest kiepski ze wzgl.na parametry (odpowiedni przeciwnik to Xperia Tipo), poczytaj opinie, jeśli nie potrzebujesz zbyt dużo pamięci to dwurdzeniowa Xperia U będzie dobrym wyborem. Też do niedawna szukałem tel.i wybór padł na Xperię J, bo U była już niedostępna :/ Zobaczymy co jest warta J-otka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Nokia N85 ma już 3 lata, chciałbym ją sprzedaż i kupić coś w okolicy 550zł. Co do telefonu to: system Android, aparat 5Mpix, wyświetlacz min. 3,5", czyli jak na razie najlepszy wyborem byłaby Xperia U :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Nokia N85 ma już 3 lata, chciałbym ją sprzedaż i kupić coś w okolicy 550zł. Co do telefonu to: system Android, aparat 5Mpix, wyświetlacz min. 3,5", czyli jak na razie najlepszy wyborem byłaby Xperia U :-]

 

żona go ma, o ile styknie ci taki jak dla mnie mały ekran i te 2gb wolnego miejsca na multimedia to spoko telefonik, aparat nie robi szału, w pokoju średnio oświetlonym przy użyciu lampy mogłyby lepsze zdj. wychodzić.

Czasem potrafi przyciąć, ale to może ja się czepiam i porównuje do swojego czyli xperii S :-]

Ogólnie za tą kasę chyba i tak ciężko o coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pomyślę, bo faktycznie nie popisali się brakiem slotu na kartę, a 2GB to nie za dużo.

Jak znasz nokię to może zostać przy symbianie i nokia n97 :o

Jak z reguły zmieniałem telefony co 3-6msc.tak tą katuje już 3 rok :shock:

Telefon nie do zabicia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale symbian to starodawne i nie rozwojowe urządzenie, to tak jakby miał wybrać nowe audi a3 a i tak by wolał zostać przy starym audi 80tce.

 

Po prostu poszukaj dalej, jak np. nie przeszkadza ci używka to może ace2, xperia ARC, neo, Samsung galaxy 1 (sam sprzedałem za 500zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znudził się i wymiana na coś innego, czy inne powody ? ;)

Wysoki abonament+niechęć do wyrobów apple= nowy ip5 na sprzedaż :D

Jak to ktoś napisał zarówno ja jak i ojciec wolimy jeździć audi 80 :-] (n97 i p1i więc zabytki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

Kupilem sobie S3 i patrzcie jaki bubel dostalem...

 

podłącz pod wifi i zrób update softu ... jak nie pomoże to serwis

 

mój S3 działa ok

 

zaczelo sie 30 minut po wyjeciu z pudelka.

dzis wgralem przez kiesa 4.1.2 ale zdarza sie co jakis czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, :o Kupiłeś nowy czy używany ? Ja ze swojego S3 jestem mega zadowolony, moim zdaniem wart swojej ceny ;)

 

nowka niesmigana. wczoraj paczka przyszla... z roznych for wynika ze to wada fabryczna. zobaczymy co na to sprzedawca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinek01 napisał/a:

Domel, Kupiłeś nowy czy używany ? Ja ze swojego S3 jestem mega zadowolony, moim zdaniem wart swojej ceny

 

 

nowka niesmigana. wczoraj paczka przyszla... z roznych for wynika ze to wada fabryczna. zobaczymy co na to sprzedawca...

Pierwszy raz słyszę :shock: Myślę że serwis Samsunga się z tym szybko upora :P A telefon brandowany czy wolny od operatorów ? i jeszcze jedno - pisałeś że zrobiłeś aktualizacje na 4.1.2 czyli JB, a wcześniej wariował na ICS czy też na JB ?

 

michałoś napisał/a:

Ciesze się że wziąłem One X

 

kumpel ma i ... żąłuje , wg nie starszy Desire HD nie zo dajechania ,a One X przy nim jak zabawka serwis odwiedział nie raz i ta wbudowana bateria ...

 

Dla mnie też niewypał :thumbdown: Przycisk odblokowania na górze urządzenia przy tym rozmiarze to "delikatna" przesada.. trzeba mieć paluchy z gumy albo sporych rozmiarów :D

O akumulatorze nie wspominam, na dłuższą mete porażka, bo jak tu go wymienić ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Telefon nie brandowany.

Wlasnie naladowalem baterie i zaczynam sie bawic. Po updejcie przez kiesa do 4.1.2 wariowal mniej. W wersji 4.1.1 szlala ostro jak na filmikach... pozyjemy zobaczymy jak sprawa sie zakonczy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, całe szczęście, że mój SIII czarnulek nie ma takich fochów. ;) A na najnowszym JB 4.1.2 śmiga jak mały samolocik!

 

P.s. widziałem Twój temat na forum android - spróbuj zrobić wipe, a potem wgraj 4.1.2. Nie zaszkodzi, a może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon nie brandowany.

Wlasnie naladowalem baterie i zaczynam sie bawic. Po updejcie przez kiesa do 4.1.2 wariowal mniej. W wersji 4.1.1 szlala ostro jak na filmikach... pozyjemy zobaczymy jak sprawa sie zakonczy ;]

 

Robiłeś WIPE po updejcie?

 

Rozumiem ,że nie woskowałeś ekranu? Dla mnie problem sprzętowy - digitizer zwalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.