Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam ofertę w T-Mobile Free i dzwonię ile chcę ,sms,mms do bólu :) fakt,że telefon zostawiłem stary czyli SE C901 bo abonament wziąłem bez tel ,ale wystarczy :) żałuję,że sprzedałem BB9900 :) ale już mam ochotę ,aby go nabyć ponownie i zostawić :)

plus jest taki,że umowa tylko na rok , a końca zostało 8 miesięcy tylko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te umowy free sa dobre jak ostro dzwonisz, dla przecietnego człowieka ta oferta to bezsens, za podobna kase masz jakies 400 minut w abonamencie to ponad 6,5 godziny rozmów w miesiacu. i masz niezle juz ceny aparatów, a tak płacisz 80 i masz free bez telefonu i co... okazuje sie ze wygadują ok 4 godzin w miesiacu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany !

 

Szukam telefonu, główne kryteria to:

Andek/Windowsphone

wyświetlacz min. 3,5"

ma służyć głównie do sms'owania, rozmów i gier ;)

Ma być tylko nowy/otwarty, nie używany i do max 900zł,

da się coś ciekawego znaleźć ?

 

Mam parę typów, ale czekam na Wasze sugestie ;)

 

(nie pogardziłbym też gps)

 

Ps. poleci ktoś dobrego gps'a na androida ? (bo nokia ma pro w standardzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam obecnie GPS Sygica na Androidzie w swoim SG SII i działa bardzo dobrze. Poprzednio miałem w Omni oryginalną Automapę i byłem zadowolony. Niestety jak szukałem jakiegoś GPSa do SG SII to Automapa dalej była w opracowaniu na Andka i się z nią niespecjalnie spieszyli. Dlatego po zasięgnięciu opinii zapakowałem Sygica do smyrfona. Działa bardzo dobrze.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automapy nie używałem,ale Sygica uważam za b.dobrą nawigację,używam często. Najlepsza i tak jest NaviExpert,której używam gdy wybieram się do dużych miast typu Poznań,W-wa,Trójmiasto.Jak to jest ze smartfonami i NaviExpert to nie wiem,ale polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam Samsung Galaxy Ace S5830.

Automapa działa, pograć się da....

 

Jednak gdybym dorwał gdzieś jakiegoś "leżaka magazynowego" w postaci Panasonica SA6 to bez namysłu wróciłbym do niego. Najlepszy tel. jaki do tej pory używałem... Szkoda, że już nie do dostania... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygic jest darmowy ? Mapy ma chyba tom tom'owskie tak ? :o

Darmowa jest wersja testowa (na jakiś okres czasu ma ograniczone działanie zdaje się). Można jednak tu i ówdzie znaleźć informację co zrobić (dość prosto zresztą) aby było wyśmienicie... :kox:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś może LG Swift L5 i mógłby się wypowiedzieć na temat wyświetlacza, bo fajnie, że 4", ale podobno kiepskie kolory? A może ktoś coś poleci w cenie takiego L5? Zastanawiam się jeszcze na HTC Desire C i Sony Xperia U :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.