Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

saddam, tak jak pisałem, pewne rzeczy mam wyłączone a rozmawiam normalnie, jeśli chodzi o ilość. Żona też ma SIII tylko ona mocno napiera i non stop net włączony i ładuje faktycznie co 2-3 dni...

 

Z zasięgiem nie ma problemu, a jakość rozmów przy HD Voice jest rewelacyjna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/5939/6162/0/0/ wg. mnie SIII jest bardziej przyszłościowy i jak wynika z tego porównania jest też troche lepszy (większy ekran i większa rozdzialczość, pojemniejsza bateria, większa pamięc wewnętrzna, NFC, lepszy aparat do wideorozmów). Zależy jak korzystasz z telefonu i czego od niego wymagasz. Jak cena nie gra roli, to ja brał bym Samsunga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica cenowa pomiędzy One S a SIII, w moim przypadku, to ~250zł więc biorąc pod uwagę czas użytkowania telefonu (min. 2 lata) można ją pominąć.

HTC wyskoczyło z dziwną zagrywką i zamiast nowszego, i lepszego technologicznie procesora Snapdragon S4, zaczęło pakować do ONE S Snapdragona S3 nie zmieniając przy tym ceny na niższą. Wersję z S4 bardzo ciężko dostać, chyba, że sprowadzaną z np. Niemiec.

Decyduję się na Samsunga SIII. Dziękuję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, problem jest taki,że SIII jest fajny ,ale .... jakość tej obudowy tego telefonu ... zresztą coraz więcej marek tak ma ... to taka lipa trochę ... a płaci się słono za niego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas, nokia ma bardzo fajną lumię 800, która ma profi obudowę z jednej bryły praktycznie i równie profi "szkiełko" gorilla glass, jakość tego telefonu rozwala pozytywnie !

I cena nie z kosmosu tego telefoniku

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia ma bardzo fajną lumię 800,

nie ;) poza obudową nic fajnego jak dla mnie :) WM ,który mi nie leży ... wymierająca marka i wbudowana bateria co teraz jest standardem niestety ...

 

patrząc co dzieje się na rynku to chyba ten BB9900 co jeszcze kilka dni temu miałem był najlepszym wyborem i ... wrócę do niego,ale za jakiś czas ,chwilowo są inne priorytety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, problem jest taki,że SIII jest fajny ,ale .... jakość tej obudowy tego telefonu ... zresztą coraz więcej marek tak ma ... to taka lipa trochę ... a płaci się słono za niego ...

 

Tomek, a co ty chcesz od obudowy ... ja nie mam zastrzeżeń :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, zauważ,że na rynku krąży PLASTIK ... to nie świadczy wg mnie dobrze o jakości ... pamięci,procesory,oprogramowanie i co ... upchane wszystko w tandetny plastik ... ale to nie tylko odnosi się do Samsunga ... praktycznie każda marka tak robi .. nie widać tej jakości, poza tym telefony coraz cieńsze .. takie,że strach włożyć do kieszeni jeansów i usiąść bo może się złamać ..

na rynku jest już mało dobry jakościowo telefonów ...

HTC był dla mnie takim wyznacznikiem jakości,ale też to samo się robi z tymże mają te obudowy jeszcze w miarę jakieś "solidne" ..

tak więc bez urazy,ale mówię ogólnie o rynku, SGSIII jest jego przykładem ... to samo wbudowane baterie ... takie jednorazówki teraz są te telefony co jest smutne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, tani ten samsung nie jest chcąc kupić na rynku to trzeba tak średnio ok.2kzł zapłacić ... mogliby się chociaż pokusić o fajne opakowanie tego :) hmm... już chyba SGSII pod tym względem lepiej wg mnie wypadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia ma bardzo fajną lumię 800,

nie ;) poza obudową nic fajnego jak dla mnie :) WM ,który mi nie leży ... wymierająca marka i wbudowana bateria co teraz jest standardem niestety ...

 

Mówię ogólnie o telefonie, a nie o Twoim guście ;)

Co do wymierającego WM to bym się mocno kłócił,

szczególnie po doinformowaniu mnie na ostatnim szkoleniu z Nokii .

 

 

Dla mnie telefonik super, używałem, znam parametry - jest bdb,

szczególnie za tą cenę .

O gustach się nie dyskutuje, więc przedstawiłem swoją opinię,

a każdy musi się sam przekonać lub nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, problem jest taki,że SIII jest fajny ,ale .... jakość tej obudowy tego telefonu ... zresztą coraz więcej marek tak ma ... to taka lipa trochę ... a płaci się słono za niego ...

 

 

Prosze Cię. O S jedynce też tak mówili na początku - że klapka z gównolitu, że ramka trzeszczy itp. Po dwóch latach używania i to w dużej mierze warsztatowego ,kilku solidnych upadkach na beton telefonowi nigdy nic się nie stało i nie jest zniszczony bardziej niż jakikolwiek inny telefon który byłby na jego miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch latach używania i to w dużej mierze warsztatowego ,kilku solidnych upadkach na beton telefonowi nigdy nic się nie stało i nie jest zniszczony bardziej niż jakikolwiek inny telefon który byłby na jego miejscu.
+1 i to samo mogę powiedzieć też na temat Galaxy S II :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co wam się tak te iphony rysują... z gwozdziami nosicie :evil:

 

ja mam zasade że telefon jeżeli noszony w spodniach to w 1 kieszeni i zawsze pustej bez niczego, a jak w domu to tylko w stacji dokującej, i każdy telefon od noki przez siemensa aż po iphone'a mam w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psemo, szkolenie było jakiś czas temu, także nie "Zagnę" Was w tym momencie .

Tak czy siak, pro kompatybilność z xbox'em i w8 .

 

Można grać na telefonie, a później zacząć od tego samego momentu łącząc się z xbox'em .

 

Wyższość nad google play, w postaci filtrowania "wrzucanych" do "marketu" aplikacji .

 

Dzięki temu, NIE potrzeba antywirusa jak na androidach i dodatkowo nie masz masy powtarzających się aplikacji o mega podobnych rozwiązaniach/funkcjach, co niestety w google play się zdarza nagminnie .

 

No i te "kafelki" na prawdę super sprawa . W moment się przyzwyczajamy do menu i ogarniamy wszystko intuicyjnie .

 

Ale to już każdy musi sprawdzić na własnej skórze ;)

 

Jak sobie coś ciekawego przypomnę, to naskrobię tu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po pierwszym ładowaniu "rozłożyłem" baterię w SIII w niecałe 12h do stanu naładowania 10% (włączone WiFi, dane komórkowe, Bluetooth, kilkanaście minut grania, kilka minut rozmów, SMSy itp.).

Po drugim ładowaniu łączyłem się z siecią kiedy było mi to potrzebne i na chwilę obecną wygląda to tak:

screenshot2012101611250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.