Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam już swojego Sams A3, nie jest duży a jakoś tak dziwnie się go trzyma...cienki, płaski, hehe

Matce zamówiłem Moto G3...i teraz ciągle...a jak to a jak to ?

Brałem zestawy w X-kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny telefon. Jak bedziesz kupowal to lepiej doplacic ale z jakiegos sklepu z gwarancja na europe kupic, ja wlasnie ostatnio odsylalem takiego na serwis, gdzie wymienili plyte glowna bo ot tak sobie padla po aktualizacji.

 

Ja kupowalem z Ibuygou, maja umowe z serwisem we Wroclawiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mjaa tam syf jak nie wiem. ciotka mi się w święta żaliła że naciagneli ją na abonamet przez telefon i ok...ale co sie okazałao umowa na 24 mc, cena miesięcznie za abo 35 zł i ok. a tu wyszło - dali jej jakiś starszy model htc i osobno go spłacac będzie 15 zeta miesięcznie a abonament za pierwszy mc jej dali jakis kosmiczny rachunek 240 zł :) oczywiście reklamacja ale moim zdaniem g**** to da, zawsze się wybronią. Daltego trzymam się z dala od abonamentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy polecicie jakiś fajny smartfon z wyświetlaczem najlepiej 5,5" z wyższej półki ?

Brałem pod uwagę Oneplus 3T, ale im więcej czytam tym coraz mniej mi się on podoba, głównie przez "losowość" czy trafimy dobrą sztukę czy wadliwą - wadliwa ma problemy z wyświetlaczem i słabo działającym GPS. Drugi na myśl od razu przychodzi S7, ale przyznam szczerze, że nie przepadam za bardzo za samsungiem dlatego też szukam czegoś innego. Macie jakieś propozycje ?

 

Ps. LG odrzuciłem od razu. Zastanawiałem się nad Xiaomi itp. ale w nich znów razi mnie nie do końca spolszczone menu oraz w niektórych modelach (bodajże 5s pro) nie działające LTE na "naszej" częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy polecicie jakiś fajny smartfon z wyświetlaczem najlepiej 5,5" z wyższej półki ?

Brałem pod uwagę Oneplus 3T, ale im więcej czytam tym coraz mniej mi się on podoba, głównie przez "losowość" czy trafimy dobrą sztukę czy wadliwą - wadliwa ma problemy z wyświetlaczem i słabo działającym GPS. Drugi na myśl od razu przychodzi S7, ale przyznam szczerze, że nie przepadam za bardzo za samsungiem dlatego też szukam czegoś innego. Macie jakieś propozycje ?

 

Ps. LG odrzuciłem od razu. Zastanawiałem się nad Xiaomi itp. ale w nich znów razi mnie nie do końca spolszczone menu oraz w niektórych modelach (bodajże 5s pro) nie działające LTE na "naszej" częstotliwości.

 

to może zobacz Huawei Mate S. Kolega ma i bardzo sobie chwali, namówił mnie też na chińczyka i jestem szczęśliwym posiadaczem P9 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję. Rozważałem kiedyś jego zakup, ale nie pamiętam dlaczego go odrzuciłem.

Swoją drogą powiecie, że się czepiam, ale strasznie drażnią mnie te czytniki na tylnej klapce. Miałem kiedyś w lg g2 czy 3 przycisk odblokowania i podgłaśniania na plecach i to był właśnie powód dla którego pozbyłem się go po miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Panowie,

trochę pobocznie ale ciągle w temacie telefonów. Kupiłem młodemu telefon - Samsung J5 2016. Młody jak to młody - jest młody. Polecicie jakiegoś producenta "pancernych" obudów do telefonów? Na Allegro jest oczywiście tego sporo: EXOGUARD MAXSHIELD, coś z chin: ETUI IRONMAN

THOR czy TECH PROTECT ale mnie to nic nie mówi :dontknow: Ma być trwale a nie poręcznie - ogarniał ktoś kiedyś ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany doradźcie jakiś sensowny telefon do 700 PLN. Dla dziewczyny. Wymagania : nowy, mniejszy lub równy 5.5 cala, z androidem, w miarę szybki, dobrze by było, żeby był na Snapdragonie i miał minimum 2-3 gb ram. Żadne granie w gry. Przeglądarka, dzwonienie, sms, słuchanie muzyki, messenger, aparat też nie musi być jakiś super. Ważne, żeby się nie wieszał. Obecnie ma SGS III i jest delikatnie mówiąc tragedia.

 

 

Myślałem o Xiaomi Redmi 4 Pro.

 

 

Może jakieś Wasze sugestie?

 

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi jak najbardziej tylko Note 3 pro

 

 

 

A możesz powiedzieć dlaczego?

 

Jedyna różnica to chyba wyświetlacz 5.5 i Snapdragon 650? ;)

 

 

Od prawie roku mam Lenovo K3 Note i jestem bardzo zadowolony. Wtedy kosztował coś koło 600 zł, ale na prawdę fajny sprzęcik.

 

 

Popatrzę i poczytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś modele z początku produkcji miały z czasem problem z dotykiem, ale już chyba ciężko na taką nówkę trafić. Z minusów to troszkę zaśmiecony oryginalny rom, ale ja nawet nie zdążyłem go odpalić i wgrałem inny oraz nie ma nic typu Gorilla Glass, ale za jakieś 15 zł bodajże kupiłem fajne szkiełko ochronne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne granie w gry. Przeglądarka, dzwonienie, sms, słuchanie muzyki, messenger, aparat też nie musi być jakiś super. Ważne, żeby się nie wieszał.

Myślałem o Xiaomi Redmi 4 Pro.

Po co Pro? Wystarczy Redmi 4. Nic lepszego w tej kasie nie kupisz. Wykonanie jest mega (czuć że to nie plastik), masz czytnik linii papilarnych, bateria 4100. Srajsungi nie mają podejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne granie w gry. Przeglądarka, dzwonienie, sms, słuchanie muzyki, messenger, aparat też nie musi być jakiś super. Ważne, żeby się nie wieszał.

Myślałem o Xiaomi Redmi 4 Pro.

Po co Pro? Wystarczy Redmi 4. Nic lepszego w tej kasie nie kupisz. Wykonanie jest mega (czuć że to nie plastik), masz czytnik linii papilarnych, bateria 4100. Srajsungi nie mają podejścia.

Wyświetlacz FHD, wiecej ramu i lepszy procesor :D:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.