Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam g2 mini..gdyby nie 8 pamięci wewnętrznej i słaby soft w kwestii użycia energii to bym nawet nie myślał nad zmianą. Mam 4.7 cala i w taki rozmiar bede szedł. Myślałem nad a3 2017 ale z tego co widziałem z ceną polecieli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie zostanę wykpiony w tym wątku przez użytkowników iPhone'ow/Galaxy ale jeśli szukacie taniego, dobrze wygladajacego i działającego tel to warto się przyjrzeć Meizu - obecnie używam model m3s i jestem naprawdę zadowolony - za 450zl nie ma szans kupić nowego telefonu który bezproblemowo działa i robi leży okazji efekt wow, że telefon moocno poniżej 1000zl nie wygląda jak mydelniczka.

W kwestii pytań piszcie pw, chętnie odpowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą jest jeszcze Redmi 4 Pro -> http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4-32gb-3 ... 91228.html

 

Też patrzyłem ale wygrał Note 3 pro... Jakoś wg wszystkich testów wydajność lepsza. Ale w porównaniu do wszystkich innych samsungow i innych to w tej cenie jest milion razy lepiej

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szybkość/stabilność ? nie przycina nic a nic ? nie ma nic bardziej wkurzającego od kiepskiej "dynamiki" telefonu

 

Dynamika w porządku; nakładka Flyme wygląda w porządku i jest łatwa w obsłudze; masz procesor Mediatek 6750 który bardzo ładnie radzi sobie z GPS-em.

W kwestii aparatu jednak jest to budzetowiec; z drugiej strony, w dobrych warunkach jest w stanie zrobić ładne zdjecie.

Co do kwestii xiaomi - miałem wcześniej mi4 - fantastyczny jak za te pieniądze; bardzo dobra jakość wykonania i świetne wsparcie techniczne (MIUI Polska); zmieniłem na Meizu z powodu dosyć dużej wagi i grubości telefonu od Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś uchwytu magnetycznego na telefon do auta ? Czy taki uchwyt powoduje jakieś zakłócenia w działaniu tel i jak z stabilnością ?

 

U mnie po 2 tygodniach zaczął szwankować gps...przypadek? Nie wiem...po jakimś miesiącu od ostawienia magnesu poprawiło się i więcej nie zaryzykuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tablet na kokpicie trzymający się na bardzo silnym magnesie od września i żadnych anomalii nie widzę, a gps chodzi cały czas.

Lg G3 raczej nie należy do telefonów bezawaryjnych. Mojego również dopadł problem padającej płyty głównej, więc problem z awarią gps nie musiał wystąpić z powodu magnesu, ale 100% pewności też nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

I jak wrażenia? Zadowolony jesteś?

Kupowałeś z oficjalnej strony producenta?

Przez co płacić żeby wyszło najtaniej?

Jestem bardziej niż zadowolony. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Szybkość działania mega. Aparat przy trybie manualnym super, w automacie przeciętny.

 

Ja płaciłem normalna kartą i po przeliczeniu w banku wyszło 2043zl. Oczywiście z oficjalnej strony producenta.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.