Skocz do zawartości

Golf III GTI, antracyt, 1994


julian

Rekomendowane odpowiedzi

Thomas, a jechałeś nim kiedyś? bo muszę Ci powiedzieć, że jeżdziłem wielona mocniejszymi i droższymi autami, które dają wiele mniej przyjemności z jazdy!:)
I tu się zgodzę z kolegą :)

 

 

... ale odpycha mnie ten samochód ;) ten golf ( bez urazy ) kojarzy mi się z dresami , wiejskim tuningiem,szpanem łysoli za kółkiem i łamaniu przepisów, gdzie już przez takiego nieraz miałem nieprzyjemną sytuację ...

Z Dresami kojarzą się raczej BMW :ad:

 

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas napisał/a:

... ale odpycha mnie ten samochód ;) ten golf ( bez urazy ) kojarzy mi się z dresami , wiejskim tuningiem,szpanem łysoli za kółkiem i łamaniu przepisów, gdzie już przez takiego nieraz miałem nieprzyjemną sytuację ...

 

Z Dresami kojarzą się raczej BMW :ad:

 

PozdraVWiam

DjDarecki, zgadzam się ;) w szczególności E30 bardzo popularny model :D

ale Golf III nie oszukujmy się jest bardzo popularny też ... mnóstwo a'la stunigowanych jeździ ... i też jak mówiłem właśnie przez te pseudo stunigowane golfy i gości w wieku do góra 25 lat miałem niejednokrotnie niemiłe sytuacje na drodze :/

 

nie chcę nikogo obrazić jak mówiłem tylko wyrażam swoje zdanie ;)

sam jeździłem przez jakiś czas tym modelem ...

 

każdy samochód ma coś przypisane ;) i nie ma co się obrażąć ;) o fiacie mówią,żę to G ;) o różnych koreańcach i nie tylko też ... każdy samochód coś ma nie tak dla każdego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.