Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Brak krówek, do tego żadnych czerwonych dywanów ( tylko na ściany chyba zostało ?), do tego zapraszałaś do odwiedzenia, a Cię nie było ? Tak się dba o klyjenta, który chciał zostawić w dziupli grube talary ? Może to dobrze, a może i niedobrze ?

 

No jak można nie zauważać ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Brak krówek, do tego żadnych czerwonych dywanów ( tylko na ściany chyba zostało ?), do tego zapraszałaś do odwiedzenia, a Cię nie było ? Tak się dba o klyjenta, który chciał zostawić w dziupli grube talary ? Może to dobrze, a może i niedobrze ?

 

No jak można nie zauważać ? :mrgreen:

 

To była co najwyżej teza (a może hipoteza :o) , którą zgodnie z zasadami powienieś w dalszej częsci swojej rozprawki pt. "Moja wizyta w ulubionym sklepie MX NOWICKI" uzasadnić (lub obalić) :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć cześć :)

Chciałem zapytać czy przewidujecie jakoś zasilenie magazynu o ValetPRO Bilberry Wheel Cleaner ?

Szykuję małą listę zakupów i odbiór w Łodzi.

Nie to że coś, chętnie Was odwiedzę dwa/kilka razy, ale wolałbym cały komplet odebrać za jednym zamachem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś, wrota otwarte zachęcają ciekawskich do wejścia. Prezes wita od samego progu, zachwala nowości i zachęca chwytliwym tekstem "...będziesz pierwszy, tego jeszcze nie ma w oficjalnej ofercie sklepu" :D nie mogłem odpuścić, trzeba mieć czym zabłysnąć w towarzystwie 8-)

 

Mega sklep, polecam wszystkim :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

GrzegorzLU, szczerze mówiąc to ja nie widzę większej różnicy między "nowymi"zapachami, a tymi tradycyjnymi :) Przynajmniej jeżeli chodzi o testery przyklejone na zewnątrz. Być może zapachy różnią się kiedy puszki są otwarte. Niestety nie mogę określić zapachu Holiday Wreath ponieważ nie dołączyli testera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
jak bylem w excade to czułem bez otwierania to jakies mocno zapieczętowane macie

 

u nas tyle zapachów pachnie na raz (najmocniej nowości od Auto Finesse), że California ma problemy z przebiciem się przez te nuty zapachowe :D

 

a jak z cherry jesli chodzi o http://www.pielegnowacaut...ry-blossom.html ? wydajniejsze od puszki ?

 

Niestety dopiero wczoraj do nas dojechał więc trudno coś powiedzieć o trwałości czy wydajności. Ale myślę, że ciężko będzie przebić tradycyjną puszkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie dotarło expresowo i fachowo zapakowane, bardzo polecam

 

jedyny mały minusik za brak bonusa w postaci aplikatora do Meguiar's ScratchX, który widnieje na stronie ale to pewnie przez nie uwagę. Tak czy siak bardzo polecam i na pewno będę jeszcze korzystał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.