Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

BartekKKK03, spray możemy dorobić. Puszka 400 ml to koszt 50 zł (w niej znajduje się ok. 100 ml lakieru). Ewentualnie możemy jeszcze sprawdzić czy nie mamy tego lakieru gotowego z innej firmy.

 

Paczki dotarły, można by było popracować, ale nie wiem jak u Was z pogodą. W Warszawie pada. Jednak mimo wszystko życzę miłego weekendu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekKKK03, spray możemy dorobić. Puszka 400 ml to koszt 50 zł (w niej znajduje się ok. 100 ml lakieru). Ewentualnie możemy jeszcze sprawdzić czy nie mamy tego lakieru gotowego z innej firmy.

Lakier to tak jak pisałem LY3D, czerwony akryl, TornadoRot

Sprawa nie jest pilna, na razie to wstępne rozeznanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z Bydgoszczy dziękuje za miłe przywitanie i zakupy :)

W końcu miejscówka została "nawiedzona" :)

Do następnego!

 

PS. Postaramy się w najbliższym czasie zrobić testy Scholl Boost Engine Shine & Seal i Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

harnas787 menzerny powinny być w tym tygodniu :)

 

escimo dzisiaj smarowałem Jet Black Shiny Garage. Upatruję w nim konkurenta dla kocha nano magic palst care, który nie ma sobie równych od bardzo długiego czasu :D Efekcik bardzo fajny. Podobnie jak koch mocno przyciemnia, ale nie jest to nachalny połysk jak po produktach w postaci żelu. Zobaczymy jak będzie się trzymał i odprowadzał wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

harnas787, produkty Flexipads powinny dzisiaj do nas dojechać. Szampony Shiny Garage spokojnie można używać do mycia samochodu zabezpieczonego woskiem.

 

escimo, mi też zdecydowanie brakuje zapachu w tym produkcie ;) ale aplikuje się fajnie i ładnie wygląda. Zobaczymy jak będzie z trwałością. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.