Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na ile słabnie, ale generalnie przy ręcznej pianownicy trzeba co chwilę pompować. Nawet przy Glorii jak mam pełną butlę to robię 3/4 elementu. Później jak jest mniej towaru i można dobić więcej powietrza to robisz 1-1,5 elementu.

 

Potwierdzam.

Osobiście wolę wlać 3x0.5(0.7)litra roztworu niż 2x1litr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka dzisiaj do mnie dotarla i.... jestem mega mega mega zadowolony :evil: !! bardzo Wam dziekuje za te gratisy urodzinowe ;) gdy otworzylem pudelko bardzo mile sie zaskoczylem, ale w sumie to jest standard kupujac u Was ;) dlatego ja i moi znajomi robimy zawsze zakupy w MxNowicki ;) pozdrawiam serdecznie i do nastepnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to tego, ja też powinienem podziękować chyba za zakupy 8-) z gratisami tylko trochę biednie, skończyło się na tym że sam musiałem się obsłużyć bezalkoholowym piwem z lodówki :kox::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zaliczyłem dziś w MX Nowicki szkolenie z obsługi polerki rotacyjnej (gratis przy zakupie maszyny). Szkolenie bardzo fajne i rzeczowe. Teraz mogę znęcać się nad lakierem bez obaw, że narobię szkód :D

 

No i miałem okazję poznać Pawła i Wiolę w realu. Pewnie jeszcze nie raz ich odwiedzę, bo dojazd nawet w godzinach szczytu z centrum wawy był bezproblemowy i bezkorkowy.

 

Ogólnie zdecydowanie polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Bardzo wszystkim dziękujemy za zakupy w MX NOWICKI. A najbardziej nas cieszy, że Wy jesteście zadowoleni :good:

 

micrus, teraz czekamy na relację W PSB! :)

 

musiałem się obsłużyć bezalkoholowym piwem z lodówki

 

"o kabanosie nie wspomnę"... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła. Całość trwała w sumie 2 dni. Zapakowane tak że aż trudno było rozpakować :D forumowy rabacik + darmowa wysyłka bardzo cieszy :) Mogłaby być jeszcze jakaś mała próbka ale i tak jest super. Zwłaszcza że bogaty asortyment i dobre ceny. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.