Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Maniek8888, Natural Look już jest dostępny, triggery i Brillance dopiero po weekendzie :)

 

a powiedz mi Wiolu do kiedy beda aktualne obecne promocje, bo mam juz skompletowanycaly koszyk i miedzy innymi PB QD+, ktory jest w promocyjnej cenie i nie wiem czy czekac i po weekendzie zamawiac czy juz teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 100002896 dotarło nienaruszone, dziś zostało wykorzystane. Podziękowania dla osoby mieszającej lakier, zaprawki choć bazujące tylko na kodzie do mojego Roverka wyszły naprawdę nieźle :good: Następnym razem obiecuję złożyć większe zamówienie(chciałem nawet teraz ale wiele rzeczy było niedostępnych :/ )Korzystałem pierwszy raz, ale już wiem, że nie ostatni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na sekundę po zaprawkę i tricolora a tu zonk...dziupla pełna grubych mieszaczy, stół zastawiony, caternig jak z Sobieskiego, szkło jest, szafa jak u Prezesa Alternatywy 4 :shock:

 

W sumie było nawet miło, ale nieśmiało wspomniałem o gratisowej mikrofibrze i rabacie, no i pierwszy zgrzyt....

 

spa0324.jpg

 

Drugi problem wizyty, to bez auto-lawety z kierowcą do odwożenia klientów, miejsce niespecjalnie rokuje na przyszłość.... :/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:evil::D Dzięki, było bardzo miło 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Maniek8888, promocje będą aktualne przez min. Tydzień ;)

cichy_, bardzo dziękujemy. Rzeczywiście przed weekendem majowym tornado szalało po półkach sklepowych dlatego mogło czegoś zabraknąć ;) zamówienia już złożyliśmy więc będziemy się starali jak najszybciej uzupełnić wszystkie braki.

gruby_RS, musisz częściej do nas przyjeżdżać (tylko koniecznie z kierowcą ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola zamówienie cało i zdrowo dotarło, mam jednak wątpliwości co do tej włoskiej pianownicy. Nie wiem jak to jest z użytkowanie glorii ale tutaj co chwila trzeba pompować gdyż momentalnie siła rozprysku dyszy słabnie, choć pianę robi prawidłowo, jednak jeśli chce równomiernie ją rozprowadzić na aucie muszę cały czas "pompować".

 

Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Nie wiem na ile słabnie, ale generalnie przy ręcznej pianownicy trzeba co chwilę pompować. Nawet przy Glorii jak mam pełną butlę to robię 3/4 elementu. Później jak jest mniej towaru i można dobić więcej powietrza to robisz 1-1,5 elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.