Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy przewidywane terminy dostaw do SNB? ;)

 

I co w ciągu tygodnia dojedzie do Was bo przymierzam się do sporego zamówienia i nie wiem czy warto się wstrzymywać :P

W Sobotę będę u Nowickich z dostawa świeżutkiego Pricka wiec mogę zabrać twoje zakupy będą do odbioru w Poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobotę będę u Nowickich z dostawa świeżutkiego Pricka wiec mogę zabrać twoje zakupy będą do odbioru w Poniedziałek

 

Wypłata chyba mi nie wejdzie na konto jutro, więc proszę o kolejne przewidywane terminy w przyszłym tygodniu :)

 

Chyba że robicie sobie majowe wakacje w przyszłym tyg. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobotę będę u Nowickich z dostawa świeżutkiego Pricka wiec mogę zabrać twoje zakupy będą do odbioru w Poniedziałek

 

Wypłata chyba mi nie wejdzie na konto jutro, więc proszę o kolejne przewidywane terminy w przyszłym tygodniu :)

 

Chyba że robicie sobie majowe wakacje w przyszłym tyg. :)

A nie dadzą Ci na zeszyt :lol:

Spoko Poniedziałek i Wtorek jesteśmy standardowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za możliwość wymiany towaru. ;) Dzięki i sorki za zamieszanie ale zapomniałem zobaczyć co tam się kryje głęboko w szafie. :D

 

Miło było poznać Prezesową. :good:

Udanej imprezki jutro. ;)

 

P.S. 14 minut od Was na Pragę - elegancki dojazd. :good: Tyle samo jadę z Pragi na ... Pragę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Akira, a i mi było bardzo miło :) Jeżeli chodzi o wymianę towaru to oczywiście nie ma najmniejszego problemu :) No i podsumowując... dobrze nam zrobili budując trasę S8 :mrgreen:

 

snow, he he przy pstrykaniu z takiej folii dobry huk może być :D muszę się pilnować podczas pakowania paczek żeby nie ulegać pokusie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadejszła wiepokomna chwila .....

Chciałbym w tym miejscu zgodnie z nazwą tematu wyrazić swoją opinię nt. sklepu mx nowicki....

Studiuje forum od dwóch miesięcy i korzystając z wszelkich narzędzi przyswajam ogrom wiedzy znajdującej się na forum 8-)

Jednym z narzędzi są sklepy internetowe/partnerzy forum których zawartość pozwala na zapoznanie się z asortymentem, skróconym opisem, instrukcją użytkowania jak również zapoznanie się z grafiką :mrgreen: pisząc to zdaje sobie sprawę iż dla większości userów są to sprawy oczywiste :D ale jako osoba zielona w temacie i jeszcze przed pierwszym zamówieniem ( jako osoba świadoma tego co ma robić - wcześniej udawało mi się kupić niektóre produkty do detailingu -oczywiście na rynku i okazuje się że nie miałem zielonego pojęcia co z nimi robić :lol: ) chciałbym wyrazić swoją opinię na tym etapie własnego odkrywania detailingu :)

Wśród wszystkich partnerów forum jak również innych sklepów w necie mam swoich trzech faworytów jak już pisałem wcześniej na etapie zapoznawania się z asortymentem: właściwości, zastosowanie, dostępność.

No i oczywiście sklep mxnowicki stoi na najwyższym stopniu pudła :good:

Tu w kilku słowach chciałbym uzasadnić dlaczego :

- przejrzystość strony, możliwość wyszukiwania po producenta jak również po nazwie

- przejrzystość kart produktów - tu na uwagę zasługują krótkie i treściwe propozycję stosowania ( ja widzę w tym kobiecą rękę ale mylić się mogę a nie chciał bym kogoś wpuszczać na minę :evil: )

- łatwość wyszukiwania - przy wpisie nazwy produktu w szukajce najpierw pokazują się ilości w danych kategoriach a następnie po wyborze pokazują się produkty które są bezpośrednio związane z nazwą a nie tylko "powiązane"

- blog który dużo wnosi do ew. oceny zastosowania konkretnych produktów ew. sposobu wykonania konkretnych czynności.

- generalnie wrażenie jest takie że ma się do czynienia ze sprzedawcą który wie co sprzedaje i jak to działa.

Reasumując moją subiektywną opinię : poszczególne elementy można znaleźć u konkurencji ale najbardziej kompleksowe podejście do tematu jest w sklepie mxnowicki i dlatego będę ich częstym klientem.

Fajnie by było aby łatwość poruszania się po stronie było domeną wszystkich sklepów w necie - no cóż ale ponoć jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził :kox:

Pierwszy zakup chciałbym dokonać osobiście w poniedziałek :?: pracujecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.