Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

[

Jankos, wrzucamy 6-ty bieg i "spinamy się" (tzn. właściwie to Paweł :D) żeby dzisiaj wyszło ;)

 

Faktycznie 6 albo i 7 bieg był zapodany bo ile...godz. po złożeniu zamówienia widzę że paczka do mnie została wysłana :D bardzo, ale to bardzo mi się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mx_n, chyba sie uwziął. wygląda aktualnie to tak, że w kategorii QD widzę normalną cene sonaxa, a inne produkty są po rabacie. gdy wejde w sonaxa 5l to już pokazuje sie cena rabatowa.

 

zamówienie nr 100002732 zostało złożone z odbiorem w SNB Łódź. poprosiłbym o słynne krówki do spróbowania :P

na kiedy można sie spodziewać rzeczy w SNB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem u Państwa we wtorek wieczorem parę rzeczy. Przesyłkę wybrałem kurierem DHL. Pieniądze wpłaciłem na Państwa konto zaraz po zakupie. Może to ja się niecierpliwię ale status mojego zamówienia dalej widnieje jako ''Oczekuje'', nie chcę nikogo poganiać ale może jest jakiś problem z moim zamówieniem o którym Państwo nie wiecie. Numer mojego zamówienia to: 100002713. Będę wdzięczny za odpowiedź i przepraszam że piszę tak na forum ale niestety od paru dni mam problemy z zasięgiem w moim telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jankos, nooo udało się :-]

 

weglus, krówki będą. A paczka w poniedziałek już będzie w Łodzi do obioru (bo w sobotę lenistwo uskuteczniają w SNB :P )

 

shadix, dzisiaj paczka została wysłana :) na PW podeślę numer listu przewozowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mx_n, chyba sie uwziął. wygląda aktualnie to tak, że w kategorii QD widzę normalną cene sonaxa, a inne produkty są po rabacie. gdy wejde w sonaxa 5l to już pokazuje sie cena rabatowa.

 

zamówienie nr 100002732 zostało złożone z odbiorem w SNB Łódź. poprosiłbym o słynne krówki do spróbowania :P

na kiedy można sie spodziewać rzeczy w SNB?

 

U mnie też właśnie nie naliczył się rabat. Dopiero teraz to zauważyłem. W zamówieniu #100002728 nie naliczył mi się rabat przy Sonaxie BSD, a przelew już poszedł :/ . No trudno. Liczę na parę krówek więcej :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

jeffik, osobiście zrobiłam odręczną adnotację z wykrzyknikiem, aby dział pakujący nie przeoczył tej uwagi :)

A tak na serio to nie wiem co z tym złośliwym Sonaxem się dzieje :o chyba tylko z tym problemem mamy "problemy wychowawcze". Przepraszamy za sytuację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mx_n, nie wiem czy admin sie tak szybko za to wziął, ale ja znów rabatów nie widze w kategorii QD :D w innych jest wszystko ok.

jak coś to piszcie z pytaniami, będe robił za świnke doświadczalną :good:

EDIT: jednak są kategorie kosmetyków oprócz QD gdzie też rabatu nie widze. w oponach i felgach nie widze, w QD nie widze. jeżeli wejde w kategorie 'piany aktywne i pre wash' to rabatu nie widać, ale jeżeli wejde w cała kategorie 'mycie samochodu' to rabat widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

weglus, no właśnie też to zauważyłam. Ale za każdym razem w koszyku widać cenę po rabacie więc nie uniemożliwia to korzystanie ze sklepu czy zniżki. Mam nadzieję, że uda się ustalić i usunąć przyczynę zamieszania :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.