Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie ;)
Rozpieszczacie klientów ;) Wczoraj zamówiłem jakąś pierdółkę za 50PLN, a po 23 dostaję maila, że paczka została nadana :shock:

Gratisy, cukiereczki, błyskawiczna wysyłka... koniec świata nadchodzi jak nic :)

Ja wiem, że trudne czasy i o klienta się walczy, ale aż takie rozpieszczanie? Nie że bym narzekał, ale jak oczami wyobraźni zobaczyłem siebie w Waszej roli, to... mi by się nie chciało ;)

 

Szacun i podziękowania z mojej strony :good:

 

A skoro już tak zachwalam, to napiszę jeszcze, że dla mnie macie jeden z najbardziej przyjaznych sklepów internetowych w branży: czysto, jasno, przejrzyście, uporządkowanie... nie dostrzegam minusów, a w tym temacie czepialski jestem :):good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Rozpieszczacie klientów Wczoraj zamówiłem jakąś pierdółkę za 50PLN, a po 23 dostaję maila, że paczka została nadana

Gratisy, cukiereczki, błyskawiczna wysyłka... koniec świata nadchodzi jak nic

 

He he ja sama kupując w sklepie internetowym nie lubię czekać na przesyłkę dlatego staramy się realizować przesyłki na bieżąco żeby klient naszego sklepu nie musiał czekać ;) A, że u nas jak w Tesco (24h/doba) to inna sprawa ;):D

 

Do końca świata jeszcze chyba nam kilka miesięcy zostało :-]:o

 

ale jak oczami wyobraźni zobaczyłem siebie w Waszej roli, to... mi by się nie chciało

 

Hmm kurcze to chyba my rzeczywiście to lubimy :mrgreen:

 

Szacun i podziękowania z mojej strony

 

I my bardzo bardzo dziękujemy ponieważ nic tak nie mobilizuje do dalszego rozwoju jak opinie klientów.

 

A skoro już tak zachwalam, to napiszę jeszcze, że dla mnie macie jeden z najbardziej przyjaznych sklepów internetowych w branży: czysto, jasno, przejrzyście, uporządkowanie... nie dostrzegam minusów, a w tym temacie czepialski jestem

 

a tutaj szczególne podziękowania, bo prace nad sklepem pochłonęły ogromną ilość czasu (i nie tylko czasu :mrgreen: ), setki pomysłów i tysiące zmian, które cierpliwie znosi nasz administrator :D Fajnie usłyszeć, że się opłacało :good:

 

Obiecujemy jednak nie spocząć na laurach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
A to ja się zapytam jak wygląda sprawa z moim zamówieniem nr 100001937? Bo status od wczoraj taki sam.

 

Dopiero wczoraj po południu doszła do nas wpłata dlatego dzisiaj wysyłamy paczkę (status się zmieni paczka zostanie nadana).

 

BTW coś nas chyba bank robi w konia, bo księgowania są z opóźnieniem :o

 

aaa jeszcze tak w temacie przelewów to żeby trochę przyspieszyć proces realizacji zamówienia w przypadku zwykłego przelewu, mailem można nam podesłać potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
100001912 doleciała do mnie dzień po nadaniu :kox: Realizacja błyskawiczna, tylko tak zachwalanych cukierasów nie dostałem :P

 

He he dobrze, że paka dotarła ;) co do cukierasów to kilka postów wyżej odnalazł się "krówkożerca", który odpowiada za ich brak ;) ale w tym tygodniu uzupełniamy zapasy ;)

 

Dziękujemy za zamówienia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ile potrzebujecie czasu na dorobienie zaprawki lakieru zapakowaniu tego i kilku drobiazgów i wysłanie :-]

inaczej czy jak jutro (środa) ok 13-14 zamówię zrobię przelew to czy w piątek to dostane do łapek :D

 

Wszystko zależy od wybranej formy dostawy ;) my taka paczkę wyślemy we czwartek ponieważ zaprawki dorabiane są na bieżąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Kolejna udana wizyta w siedzibie MX Nowicki, polecam, dziękuje i "ja tam jeszcze wrócę" :D

 

He he udało się trafić bez kukurydzy? :D

 

Ja niestety tylko z opowieści telefonicznej wiem, że byłeś ;) bo jak zwykle mam drugą zmianę ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.