Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, proszę o odłożenie buteleczki R&S BigApple i Meg's Endurance

 

Zrobione :good:

 

No i do trzech razy sztuka

 

Aaa widzisz... gdyby to było wczoraj. To by spotkanie doszło do skutku, bo wyjątkowo prawie cały dzień byłam w sklepie ;) Dzisiaj znowu jestem na swoim etatowym stanowisku więc w Macierzyszu jedynie Paweł urzęduje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie dostępny Zanitol 1l?

 

Niestety prawdopodobnie już nie będzie Zanitol'a w sprzedaży. Pojawi się jednak podobny produkt...

 

Pewnie wspólnie z SNB myślicie, jak wymieszać bazę na czarninę, żeby Zanitol krwawił 8-)

 

P.S. Dziękuję za ostatnie zamówienie - krówki smakują fest! Wizytówka MX też ląduje w portfelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Kiedy będzie dostępny Zanitol 1l?

 

Niestety prawdopodobnie już nie będzie Zanitol'a w sprzedaży. Pojawi się jednak podobny produkt...

 

Pewnie wspólnie z SNB myślicie, jak wymieszać bazę na czarninę, żeby Zanitol krwawił 8-)

 

P.S. Dziękuję za ostatnie zamówienie - krówki smakują fest! Wizytówka MX też ląduje w portfelu :)

 

He he tak dokładnie tak jest :D tylko cały czas za mało dawców głównego składnika mamy ;)

Cieszę się, że krówki smakowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi - za długo ten nowy produkt będzie?

 

Jutro postaramy się dowiedzieć czegoś więcej.

Sorki, że wcisnę słówko, ten nowy już jest i APC (żółty diabełek i nowa piana Skandic Foam) ale nie daliśmy rady przetestować wszystkiego żeby udostępnić na sklepy ale pracujemy nad tym wkrótce samplery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
A powiedz mi - za długo ten nowy produkt będzie?

 

Jutro postaramy się dowiedzieć czegoś więcej.

Sorki, że wcisnę słówko, ten nowy już jest i APC (żółty diabełek i nowa piana Skandic Foam) ale nie daliśmy rady przetestować wszystkiego żeby udostępnić na sklepy ale pracujemy nad tym wkrótce samplery ;)

 

Ooo i to jest konkretne słówko :mrgreen: to czekamy na efekty testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ojcowską wręcz opiekę przy wybieraniu zestawu do korekty Lare11 na Volvo :):good:

 

Całkiem poważnie - przez chwilę byłem w innej rzeczywiści, innym wymiarze obsługi klienta, o którym czyta się że występuje na zachodzie czy w Stanach. 8-)

 

A teraz back to reality, idę po drożdżówkę do opryskliwej pani Krysi :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Noo to literek dla mnie.

 

ok. jak dojdzie to odłożymy i poinformujemy, że "orzeł wylądował" (chociaż może bardziej na czasie jest Wrona :o )

 

Dziękuję za ojcowską wręcz opiekę przy wybieraniu zestawu do korekty Lare11 na Volvo
Całkiem poważnie - przez chwilę byłem w innej rzeczywiści, innym wymiarze obsługi klienta, o którym czyta się że występuje na zachodzie czy w Stanach.

 

No tym razem to zdecydowanie zasługa Pawła ale na pewno mu przekażę :oops::mrgreen:

Bardzo dziękujemy za taaaaaaki miły komentarz.

 

A teraz back to reality, idę po drożdżówkę do opryskliwej pani Krysi

 

Pozdrów od nas Panią Krysię :D dobre chociaż ma te drożdżówki? :o Pączka to bym w sumie zjadła :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pączka to bym w sumie zjadła :-]

To niech Ci Paweł przywiezie ciepłego z cukierni z Milanówka. Tej "po drugiej stronie" stacji PKP, naprzeciwko piekarni. Śmiem twierdzić, że to pączkowy odpowiednik ciągutek ;)

Świeżą drożdżówkę z serem... uff... też mają :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dokładnie, też się zdziwiłem, że nawet nie chce mu się tyłka ruszyć. Tymbardziej, że w naszej okolicy nie ma paczkomatu :lol: Ale cicho, ja też się zebrać do was nie mogę :oops:

 

To kiedy na kawę i krówki przyjeżdżasz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.