Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Wow... :oops: Dzięki. Chyba nie musze pisać, że to cholernie miłe? :mrgreen: No i mega cieszy to, że dzięki MX NOWICKI spotkaliśmy tyle fajnych i pozytywnie zakręconych istot :-]:good:

 

Za chwilę umieszczę kilka świeżych fot z naszej siedziby (stan z wczoraj z godz. 23 ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
już nie chodzi o te parę zł bo zamówienie było małe, ale sam fakt jakiegoś błędu w systemie

 

hmm wydaje mi się, że produkty musiały być w koszyku podczas podpinania pod grupę rabatową. W takim wypadku trzeba kilka razy odświeżyć stronę żeby system zaktualizował dane. Ale dziękujemy za info sprawdzimy czy to na pewno to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolka, macie jakieś fajny wafel do osuszania auta?

Fluffy mi się zużył i nie ciągnie... wody! :)

 

Mamy Sonusa http://www.pielegnowacauto.pl/sonus-blu ... zania.html jest jeszcze Megsa, Car Pro i no name ale dwóch ostatnich jeszcze nie wróciliśmy do sklepu internetowego ;)

Weź sonusa i myślę, że będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich udanych zakupach, muszę przyznać że opinia o szamponie

 

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... galon.html

 

są prawdziwe :good: jak za te pieniądze kozak :good:

 

 

oraz polecona przez Pawła taśma (pomimo wysokich moich wymagań) zdała egzamin na 5 :good::good:

Mam wreszcie alternatywę dla 3M :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wystawię pozytywny komentarz ;)

 

Zamówienia kompletowane ekspresem, a zaangażowania Pawła w odnalezienie matowego dressingu do deski w E46 nie można pominąć (z grubsza licząc z prywatnych zasobów testowałem chyba większość najpopularniejszych :good: )

 

A przy ostatnim zamówieniu Wiola (jak sądzę po PW) załatwiła produkt, który "będzie, ale nie wiadomo kiedy" ;)

 

Dzięki.

 

aha - odbierając zamówienie w sklepie w Grodzisku można się jeszcze pośmiać będąc zaczepionym "a to czarne do mycia (Presta Sudzz), to dobrze myje? inaczej niż Ludwik?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
To ja też wystawię pozytywny komentarz

 

Bardzo dziękujemy :)

 

Zamówienia kompletowane ekspresem, a zaangażowania Pawła w odnalezienie matowego dressingu do deski w E46 nie można pominąć (z grubsza licząc z prywatnych zasobów testowałem chyba większość najpopularniejszych )

 

A właśnie...udało się w końcu? :)

 

A przy ostatnim zamówieniu Wiola (jak sądzę po PW) załatwiła produkt, który "będzie, ale nie wiadomo kiedy"

 

Rzeczy niemożliwe załatwiam od reki, na cuda trzeba chwilkę poczekać :D

 

aha - odbierając zamówienie w sklepie w Grodzisku można się jeszcze pośmiać będąc zaczepionym "a to czarne do mycia (Presta Sudzz), to dobrze myje? inaczej niż Ludwik?"

 

a to już codzienność Pawła :) oj czasami jest ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia kompletowane ekspresem, a zaangażowania Pawła w odnalezienie matowego dressingu do deski w E46 nie można pominąć (z grubsza licząc z prywatnych zasobów testowałem chyba większość najpopularniejszych )

 

A właśnie...udało się w końcu? :)

Jeszcze nie :mrgreen:

 

Rzeczy niemożliwe załatwiam od reki, na cuda trzeba chwilkę poczekać :D

;)

 

aha - odbierając zamówienie w sklepie w Grodzisku można się jeszcze pośmiać będąc zaczepionym "a to czarne do mycia (Presta Sudzz), to dobrze myje? inaczej niż Ludwik?"

 

a to już codzienność Pawła :) oj czasami jest ciężko ;)

Akurat Pawła nie było. Mama stawiała czoło rozbawionemu klientowi ;) chyba jakiemuś znajomemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mielibyście taki zestaw?

 

MUC-OFF UBERSHINE CAR SHAMPOO 1L

PRESTA SUDZZ CAR WASH 3,8L

LUSSO AUTO BATHE 236ML

RISE AND SHINE BIG APPLE SHAMPOO 1 LITR

SHINY GARAGE FRUIT SNOW FOAM 5L

WET WET LOOK DAIMOS 40X40

SURF CITY GARAGE Barrier Reef Carnauba Liquid Wax 237ml

WAFEL najlepiej PROFI POLISH WASSER MAGNET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja... tym razem 100001724... przy zamówieniu z przed kilku dni oczywiście musiałem zapomnieć tri-color'a :wallbash:

Ale nie ma tego złego... zawsze coś przy "okazji" dodatkowo się wzięło :D

 

Także proszę o info kiedy będę mógł się pofatygować do Grodziska po odbiór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

szymon_k

Uber dojedzie po koniec tego tygodnia

Lusso myślę że to kwestia 2-3 tygodni ponieważ są braki u dystrybutora

Shiny Garage nie mamy na dzień dzisiejszy w ofercie. Jak coś będziemy wiedzieć to na pewno pojawi się informacja ;)

z WWL dojedzie dzisiaj Aladdin i Jin. Daimos i profi polish możemy mieć za około 1,5-2 tygodnie.

Surf City Garage również około 1,5-2 tygodnie

Reszta jest

 

barteKKK03 najbezpieczniej będzie jeżeli podjedziesz po 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.