Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
złożyłem mini zamówienie numer 100001368, podjadę pewnie dzisiaj (jeśli wszystko masz w sklepiku), to dobiorę jeszcze szprej czy tam lakier na zaprawkę - mam zapisany numer lakieru.

 

Przekazałam do realizacji :D Ale już wiem, że telefonicznie się zgadujecie z Pawłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłą tam macie komunikację :) kilka minut temu skończyłem gadać z Pawłem, a on mi powiedział, że juz wie, że złożyłem zamówienie (które złożyłem o 10: 10), bo Wiolka mu mówiła :) Haha :)

W każdym razie, tak, dogadaliśmy się, będę w czwartek po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Niezłą tam macie komunikację :) kilka minut temu skończyłem gadać z Pawłem, a on mi powiedział, że juz wie, że złożyłem zamówienie (które złożyłem o 10: 10), bo Wiolka mu mówiła :) Haha :)

 

He he "gorąca linia MX NOWICKI" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
jednym slowem: RE WE LACJA !

 

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :)

 

Rafałek kazał podziękować cioci Ani ze sklepu z "gabkami do polerowania Opla" za cukierki :)

 

Ech ile ja się o Rafałku wczoraj nasłuchałam! :) Szkoda, że nie mogłam osobiście poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje zamówienie zostało smerfastycznie zrealizowane :good: Szybko, sprawnie, nawet zostałem zaszczycony osobistym telefonem od samego Prezesa MX. :song: Oczywiście znalazł się również ciekawy gratis w paczce ;) Dziękuję i do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dobra, będę jutro po szprej :mrgreen::D

 

Ma się tę siłę perswazji :mrgreen:

 

I moje zamówienie zostało smerfastycznie zrealizowane :good: Szybko, sprawnie, nawet zostałem zaszczycony osobistym telefonem od samego Prezesa MX. :song: Oczywiście znalazł się również ciekawy gratis w paczce ;) Dziękuję i do następnego!

 

I my bardzo dziękujemy za zamówienia i miły komentarz. Widzę, że legenda Prezesa MX nadal rośnie :D Ciekawe czy w tej bajce też są smoki :lol: (on mnie chyba kiedyś zamorduje ;) ). Ja zamorduje tego kto pierwszy napisze, że to ja gram rolę smoka! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w tej bajce też są smoki (on mnie chyba kiedyś zamorduje ). Ja zamorduje tego kto pierwszy napisze, że to ja gram rolę smoka!

 

Oszczędź mnie, o Pani!

Prezes zdradził mi tajemnicę, że to Ty jesteś tą "ciemniejszą stroną" firmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.