Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze może być ciut za późno bo kompletuje u was kolejne zamówienie i chciałbym aby wyszło od was jutro ... aj aj.

 

No bo ta gloria jest wiadomo renomowana ale ja zazwyczaj idę na przekór i nie kupuję tego co najlepsze ale równie dobre - taką mam nadzieję będzie ta włoska pianownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jankos, postaramy się jakoś rano dowiedzieć. Mam nadzieję, że się uda i będziesz mógł spokojnie podjąć decyzję ;)

dreadlook, dostawy z Meguiar'sa spodziewamy się dopiero po weekendzie majowym.

godles52, czekamy na płatność i realizujemy ;) dzięki za zamówienie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

M4ciek, he he dziękujemy Maćku! Zapraszamy częściej. ..Ciebie i całą wesołą łódzką ekipę :good:

 

[ Dodano: 29 Kwiecień 2013, 09:17 ]

Jankos, jest dostępny zestaw naprawczy do pianownicy Epoca. Już złożyliśmy zamówienie i będziemy go mieć u siebie. Jak dotrze do sklepu to zrobimy zdjęcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankos, jest dostępny zestaw naprawczy do pianownicy Epoca. Już złożyliśmy zamówienie i będziemy go mieć u siebie. Jak dotrze do sklepu to zrobimy zdjęcie ;)

Bardzo fajnie w takim razie biorę ten włoski opryskiwacz :) czy dzisiaj złożone i opłacone zamówienie może zostać do mnie wysłane paczkomatem?

:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola pośpieszyłem się z Zamówienie nr 100002955 i chciałem coś jeszcze dodać do niego, czy mam złożyć nowe czy jak?

 

Edit: przelew poszedł, jeśli życzysz sobie potwierdzenie wpłaty chętnie prześlę na mail.

Czy sobie życzysz czy nie i tak wysłałem ;)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domówione #100002956, dałem odb. osobisty żeby nie policzyło za wysyłkę, tak więc poszła kasę przez PayU.

 

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

 

P.S Te częsci zamiennej (zestaw naprawczy) do tej Włoskiej pianownicy to będzie coś na wzór dysz i filców jak w Glorii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.