Skocz do zawartości

Czyżby pierwsza, profesjonalna myjnia w Krakowie?


kempus

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkowo trafiłem na stronkę pewnej myjni w Krakowie:

 

http://myjniaexpress.com/

 

Myślałem, że to typowa rzeźnia, ale ale!, spojrzałem na dział AutoDetailing i poczytałem jakich środków używają :) nerwy trochę opadły i dlatego pytam - czy to zakład kogoś z forum? Lub może ktoś odwiedził ten zakład? W zimie często nie mam gdzie porządnie umyć samochodu, a jeśli ten zakład podchodziłby do sprawy zgodnie ze sztuką to ma we mnie klienta na cały okres zimowy :) Poza tym ceny wg mnie atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem prowadzić i ani myślę napisać że myjnia zajmuje się detailingiem mimo że zakład ma w ofercie mycie na 2 wiadra, wosk megs'a itp....tak dla wymagających

 

kempus, i już wiesz gdzie możesz umyć auto

 

Ja w Poznaniu nie spotkałem się żeby gdziekolwiek myli na dwa wiadra, korzystali z rękawic i ręczników do osuszania - wszędzie wiadro, gąbka, ircha/ściągaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja w Poznaniu nie spotkałem się żeby gdziekolwiek myli na dwa wiadra, korzystali z rękawic i ręczników do osuszania - wszędzie wiadro, gąbka, ircha/ściągaczka

 

Już 3 rok rozglądam się za sensowną myjnią ręczną w Poznaniu, niestety bez skutku :dontknow:

Z nadzieją podjechałem kiedyś do patronackiej myjni Karchera w Starym Browarze, ale poza firmowym sprzętem i cenami z kosmosu podejście do mycia jak wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale poza firmowym sprzętem i cenami z kosmosu podejście do mycia jak wszędzie.

 

Tak z ciekawości, ile kosztuje zwykłe mycie auta (tylko z zewnątrz) w Poznaniu?

 

U nas 12zł, a z wycieraniem i hydrowoskiem 16zł. Mowa o aucie średniej/wyższej klasy (wielkości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psemo, ostatnio rozmawiałem z byłym pracownikiem myjni Karchera w Pestce.

Z tego co mówił to :

-kierownicy na potęgę rozrabiają stuff od Karchera żeby wystarczyło na więcej aut

-progi przeciera się cały czas jedną szmatą, typ mówił że auta częściej tam myte mają ewidentnie zajechane progi

-napiwki dla chłopaków myjących auta kasuje kierownik :lol:

 

Nikt nie słyszał co to glinka, na tekst o rękawicy z wełny reakcja była taka :shock:

Dodam że myjnie w Starym Browarze i Pestce prowadzi jeden właściciel, natomiast myjnia w Malcie ma innego właściciela.

 

Burner, http://www.myjniekarcher.pl/index.php?o ... &Itemid=49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie, otwieramy biznes?

 

Ja już od jakiegoś czasu myślę nad tym. O ile z korektą nie powinno być problemów to z umyciem auta w Poznaniu jest kupa.

 

Co do myjni "Kosmetyka aut" to zajebisty pomysł, jesteś w innym mieście i możesz jechać w ciemno umyć auto - o ile ktoś będzie pilnował jakości usług.

Chociaż wystarczyłoby coś w stylu "kosmetyka aut poleca" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to można zrobić coś takiego pilotażowo, jedną myjnię.

Nie sądzę że to się długo utrzyma bo dla ludzi liczy się cena i czas (przyjazd do centrum handlowego, zakupy i auto ma być gotowe).

In plus że wypełni się misja edukowania właścicieli jak prawidło dbać o auto.

 

kross12,

Chłopaki z tej myjni powinni dać "kierownikom" kopa w dupę i założyć własna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo trafiłem na stronkę pewnej myjni w Krakowie:

 

http://myjniaexpress.com/

 

Myślałem, że to typowa rzeźnia, ale ale!, spojrzałem na dział AutoDetailing i poczytałem jakich środków używają :) nerwy trochę opadły i dlatego pytam - czy to zakład kogoś z forum? Lub może ktoś odwiedził ten zakład? W zimie często nie mam gdzie porządnie umyć samochodu, a jeśli ten zakład podchodziłby do sprawy zgodnie ze sztuką to ma we mnie klienta na cały okres zimowy :) Poza tym ceny wg mnie atrakcyjne.

detailing za pare stówek bez czyszczenia nadkoli itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyki na stronie zawsze można powypisywać, ja myślę, że to trochę lepsza alternatywa dla myjki zwykłej ale bez szału.

 

kross12, ten cennik mnie rozwalił. Kurde co to znaczy samo b

mycie bez felg. A co felgi nie brudzą się czy jaki grzyb :?: Wstyd takie rzeczy w ogóle pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

...a ja widzialem gdzies na forum temat "...Marzy mi sie taka myjnia..." czy cos w tym styl,ale nie moge go znalesc, a przydaly by mi sie info. o tym jak powinna wygladac myjnia z prawdziwego zdarzenia,bo juz od dawna nad taka mysle :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.