Skocz do zawartości

Warszawa - dobra myjnia ręczna


Franek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

odgrzewam kotleta :) Wash&Go Artur Grzybowski

3y punkty w warszawie 733-133-134

nie powiem więcej bo nie wolno robić autoreklamy ;)

wiedzą co robią ,znają się na rzeczy ... :) resztę znajdziecie w internetach :)

parę osób z forum już Nam zaufało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, podłączę się pod temat bo również szukam jakiejs dobrej myjni w W-wie, Auto po detailingu w ShineFactory. Na lakierze jest natryskowa powłoka ceramiczna 3-warstwowa OptiCoat Professional/GlossCoat. Dostałem instrukcję jak dbać, nawet kupiłem sobie te produkty ale niestety mieszkając w bloku nie mam warunków. Generalnie jeżdzę na bezdotyk i spłukuję tylko samą wodą zdemineralizowaną ale niestety po jakimś już czasie to nie wsytarcza i zalecenie było aby 1 na miesiąc porządnie umyć samochód ręcznie na 2 wiadra. Szukam jakiejś myjni, która zajmie się raz w miesiącu porządnie moim samochodem i niczego nie spierniczy. Najlepiej okolice Bielan ale pozostałe części W-wy również dadzą radę jeśli naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]disaster3[/ref], Co prawda to już nie Warszawa, ale dla gwarancji dobrze wykonanej pracy warto przejechać się dalej. Piszę o naszym partnerze myjni Na Dwa Wiadra , jak powiesz, że jesteś z forum to dostanie jakiś rabat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek, @acidmk ok, dzięki Panowie za namiary. Przejadę się tam (mimo, że 40 km do przejechania :o ). Trochę ponad tydzień temu wróciłem z Włoch (jechałem samochodem) i warto byłoby go odświeżyć na zewnątrz i w środku (bo ogólnie zakaz jest jedzenia w środku w samochodzie ale tym razem była dyspensa dla dziecka i żony) no i trzeba go trochę ogarnąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym się zjawił po raz pierwszy,bo jestem z granic bielan i bemowa więc mam 10 minut. Zmieniliśmy auto i o tego z żoną ustaliliśmy sobie że dbamy na maksa. A mam tyle pytań , a wiadomo najlepiej u fachowców szukać odpowiedzi. Czy jakiś spocik się szykuje w przyszłości > Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy znacie firmę Klinika Połysku, Czardasza 8?

http://www.klinikapolysku.pl/

Moja żona pracuje w firmie z którą mają podpisaną umowę, lepsze ceny i za free zabierają od nich auto rano a oddają popołudniu, więc dla niej dogodna opcja, tylko nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności, ale przejrzałem podany przez Cb link :D

Z ich strony:

Cytuj

 

12. Czym można usunąć żywicę, smołę z lakieru?
 
odp. Tak, można środkami powszechnego użytku, ale niszczą one lakier i po ich zastosowaniu konieczne jest polerowanie.

 

Cytuj

 

8. Na czym polega polerowanie?
 
odp. Polerowanie polega na usunięciu zwietrzałej warstwy utlenionego lakieru wraz z wżartym w niego brudem.

 

Nie wiem czy chcę wiedzieć czym oni usuwają smołę, że po koniecznie trzeba polerować lakier. Fragment z polerowaniem wżartego brudu również dobry :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Piotrek napisał:

Nie wiem czy chcę wiedzieć czym oni usuwają smołę

7 lat temu kupiłem takie cudo w sklepie lakierniczym. Nakładałem płatkami kosmetycznymi. Srebrny lakier mi wyblakł w tych punktach gdzie usuwałem smolę. Jedna wielka masakra.

Podejrzewam, że używają podobnych środków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona z 2010 r, może już weszli na wyższy poziom ze stosowaną chemią. :DSzkoda, ze nikt nic nie wie.... w necie tez nie wiele piszą, na kilku auto forach jakieś drobne wzmianki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się tam odstawić auto, zabierają od żony z pracy rano, oddają przed 17, zrobili raptem 3km.

Umyty z zewnątrz, nabłyszczone opony, chyba nawet jakiś dressing na plastiki zew poszedł. Środek i szyby (chociaż te sam ogarniałem niedawno) bez zastrzeżeń, jedynie dywaniki gumowe mogłyby być lepiej doczyszczone.

Myślicie, że lakier czymś nacierali? Słabe te kropelki... Dla porównania moje QD1 na Skodzie po 2 dniach deszczu i 150 km w trasie.

d7fbe578e9d26419med.jpg

81e3231bc7ad16cemed.jpg

379f501a39b850eemed.jpg

8720eb9f51d81a21med.jpg

1c21e62266708820med.jpg

31217e8eed6a6cbfmed.jpg

ff9861761f19641emed.jpg

770595f59c758d07med.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Wybieram masochizm. A auto i tak cale porysowane. Wszystko za sprawa trzymania auta pod blokiem. Kruki biegające po lakierze. Teraz jak śnieg pada to i dzieci mają ubaw ze śniegu leżącego na samochodach...

 

ale powiem Wam, ze w tym roku pierwszy raz wybrałem sie na myjkę z własnym arsenalem. I mimo temperatury -1, nie narzekałem. Grunt to dobre nastawienie. I rezultat pracy podnosi poziom zadowolenia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mobil-Zasada napisał:

Wybieram masochizm. A auto i tak cale porysowane. Wszystko za sprawa trzymania auta pod blokiem. Kruki biegające po lakierze. Teraz jak śnieg pada to i dzieci mają ubaw ze śniegu leżącego na samochodach...

 

ale powiem Wam, ze w tym roku pierwszy raz wybrałem sie na myjkę z własnym arsenalem. I mimo temperatury -1, nie narzekałem. Grunt to dobre nastawienie. I rezultat pracy podnosi poziom zadowolenia 🙂

U mnie wyszło, ze z myjnia mozna sie dogagadać, uzywaja mojej piany, uzywaja mojego wet protectora zamiast hydrowosku, myja moimi dwoma welniakami a susze sobie sam swoim recznikiem, co prawda nei sa to dwa wiadra tylko tarcie ale i tak zminimalizowane.
A no i rys nigdy nei unikniemy zeby powierzchnia byla idealna przed sezonem zawsze one stepik albo co miesiac przleeciec powloke essencem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.