Skocz do zawartości

Warszawa - dobra myjnia ręczna


Franek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Szybka sprawa.

Gdzie w Warszawie można znaleźć dobrą myjnię ręczną?

Sam dbam o samochód, jednak nie zawsze jest taka możliwość.

Nie mam dostępu do wody bieżącej, więc nie zawsze sam mogę ogarnąć.

Dodatkowo często jest ciężko z czasem.

 

Poza tym zimą, nie zawsze jest ochota marznąć na ręcznej.

 

Do rzeczy.

Możecie coś polecić?

Tak, by było to zgodne ze sztuką i żeby nie trzeba się było denerwować, że coś porysują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Franek, Hilton jest ok, ale byłoby dobrze, gdybyś zasugerował panom, że auto jest np. po detailingu. myją wtedy szamponem Wolf's, rękawicami CG, wytrą Ci Sonusem i prysną ReLoada, jeśli będziesz chciał. Co do owadów - jeśli przyjedziesz z owadami leżącymi od 3 tygodni na masce, to nikt ich nie domyje nie uszkadzając przy tym lakieru...

Pavlik, MK - zalecam daleko posuniętą ostrożność - nie wszystko złoto co się świeci.

JM63, generalnie myjemy auta po detailingu = auta naszych klientów, ale to też tylko, jeśli mamy czas pomiędzy jakimiś autami (którego zwykle nie mamy) :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Definitywnie kończę współpracę w miejscu w którym myłem do tej pory.

Wpadam, patrze - jeden stary pracownik, drugi nowy.

Nowy pyta co robimy - mówię - rękawica, szampon ten i ten, auto po tym i po tym, myję tu pół roku, bla bla bla.

Koleżka mówi, że już wie o którą usługę chodzi.

Pięknie.

Karcher, rękawica i leci z jednym wiadrem. Pytam gdzie drugie - ten się dziwi "po co?"

Pytam: "słyszał Pan o myciu na dwa wiadra?"

Gość odpowiada" "każdy ma inny sposób"

Ok, wytłumaczyłem, przyniósł drugie wiadro, ale nie wie jak go używać.

 

Póżniej jeszcze ze dwa fuckupy.

 

FInalnie był kawałek gumy na drzwiach którego nie usunęli, bo "jeszcze coś zepsują".

 

Rozumiem, że nowy to się uczy, ale powinien to robić pod okiem doświadczonego robotnika, a nie dostać swoją działkę i hura. :thumbdown:

 

Nie chce mi się tego już komentować.

Szukam czegoś dobrego.

Coś w Wawie, macie jakieś dobre doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Sorry za odgrzanie kotleta ale poszukuje czegos jak w temacie, absolutnie nie mam aktualnie czasu na mycie auta samodzielnie i poszukuje sprawdzonej myjni, która nie porysuje lakieru. Lokalizacja to najlepiej Mokotów, ewentualnie centrum, co by sie dało w ciagu dnia. Ktos mi mówił ze w galmoku odpowiednio traktują auta po korekcie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Mokotowa jeżdżę do Piaseczna...myjnia na dwa wiadra. Polecam bo ludzie pracujący tam naprawdę wiedzą co robią. Zobacz są na fejsie Ale mają też www. Są też naszym partnerem na forum. Wielu z nas im zaufało i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego na mokotowie.

W hiltonie jest całkiem ok. U chłopaków w Markach jest spoko (tylko często mają projekty i wtedy cięzko wbić na same mycie).

Ja latam do Piaseczna. Zawsze jest miejsce, fajni ludzie, pobajerzyć można przy okazji :) I jest później kawałek by dosuszyć auto po drodze XD

 

Poza tymi trzema myjniami nie oddam auta nikomu bo same paprochy, stare ściety i chemia na kwasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.