Skocz do zawartości

V.I.P.S. ul. Herbowa, Warszawa - prośba o opinie


MikeOne

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ależ ja wierzę, że tego się sprzedaje mnóstwo! tylko, że moim skromnym zdaniem nie jest to jeszcze gwarancja niesamowitych osiągów. wszak opel corsa też sprzedaje się niesamowicie;)

ale nie o to chodzi, wątek jest o czymś zupełnie innym. Myślę, że jak zaczniecie prezentować jakieś prace, to każdy wyrobi sobie stosowne zdanie.

pozdrawiam

Drogi Julianie masz w 100% rację z tą sprzedażą tylko mnie zabolało to że wypowiedziały się osoby które nie mają zielonego pojęcia o 100Plusie lecz tylko jakieś przypuszczenia.

Co do pokazania prac to nie ma problemu tylko że ja jestem do 09.10. na Wakacjach i po powrocie się tym zajmę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja zupełnie jak o DiamondBrite :lol:
zupełnie...

Tak, DB, Glare, 5diamonds...

Wszystko jedno G i marketingowy bełkot, żaden nie odważył się na porównanie niezależne, żaden nie pokazał swojej pracy.

Każdy będący w tych "hiper systemach" ma same och i ach i wygaduje nam jak to my niewiele wiemy bo ten X środek to jest taka magia, że najlepiej to zamknac to forum bo się ośmieszamy.

Dlatego chętnie zobaczę jakiś test- relację najlepiej z udziałem kogoś niezależnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja zupełnie jak o DiamondBrite :lol:
zupełnie...

Tak, DB, Glare, 5diamonds...

Wszystko jedno G i marketingowy bełkot, żaden nie odważył się na porównanie niezależne, żaden nie pokazał swojej pracy.

Każdy będący w tych "hiper systemach" ma same och i ach i wygaduje nam jak to my niewiele wiemy bo ten X środek to jest taka magia, że najlepiej to zamknac to forum bo się ośmieszamy.

Dlatego chętnie zobaczę jakiś test- relację najlepiej z udziałem kogoś niezależnego.

 

Nie wiem jak mam zrozumieć te twoje słowa. Nie wspomniałem w swoich wypowiedziach o żadnych najlepszych systemach ani że mój paint sealent jest super hiper najlepszy. Ale jeżeli ktoś pisze że jest on do dupy a sorry jestem pewien że nawet nie trzymał tego w rękach to na jakiej podstawie ma taką opinię? Jak ktoś Ci powie żebyś nie kupował Ferrari bo to kupa gówna i kub Lamborghini to tak zrobisz? Dla tego też uważam że dalsze wypowiedzi nie mają sensu. Natomiast mogę Ci przyznać rację z DB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwier, Kolego bo tak mocno tego bronisz jak omamieni przedstawiciele pewnych firm.

Wszyscy mają dobre i złe produkty akurat Ty znalazleś się wśód broniących tego o mieszanej sławie...

Mam dla Ciebie propozycję.

Jeśli to nie ponad Twoje możliwości postąp jak inni partnerzy forum i podaj Nam choćby 3 próbki.

Ja biorę od razu jedną do testu.

Działa?Jest hiper?Stawiam piwo a reszta wysyła Ci kwiaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A co do Wosku kolego Kulfik to też Ciebie zapraszam do nas na kawkę i przy okazji pokażemy wosk.

 

Napisz coś więcej, całe forum nie będzie się zjeżdzało "na kawkę" ;) Jaka to firma ? Wg jakiej metody liczona jest zawartość carnauby w tym produkcie ? Masa ? Objętość ? Cały produkt czy tylko sam wosk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw.

 

Dzisiaj przyjżałem się Supagardowi - tam też jest napis 100PLUS na etykiecie. To zbieg okoliczności czy faktycznie to samo? Zawartości polimeru nie oceniam, ale gąbka to oko w oko identico...

 

Jako, że czerwona strona jeszcze jako tako przejdzie, tak żółta "wara mnie stąd". ;)

Mam tego całe pudło i połowy tych gąbeczek (po wyjęciu torebki) używam podczas dressingu opon - super!!!

 

Julian, Aplikacja Supagarda nie jest bajeczna - ciężko było go ściagnąć :cry: Efekty... :dontknow: no znałem lepszych i trwalszych zawodników... daje mu 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwier, Kolego bo tak mocno tego bronisz jak omamieni przedstawiciele pewnych firm.

Wszyscy mają dobre i złe produkty akurat Ty znalazleś się wśód broniących tego o mieszanej sławie...

Mam dla Ciebie propozycję.

Jeśli to nie ponad Twoje możliwości postąp jak inni partnerzy forum i podaj Nam choćby 3 próbki.

Ja biorę od razu jedną do testu.

Działa?Jest hiper?Stawiam piwo a reszta wysyła Ci kwiaty :)

 

Dokładnie , też się piszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwier, Kolego bo tak mocno tego bronisz jak omamieni przedstawiciele pewnych firm.

Wszyscy mają dobre i złe produkty akurat Ty znalazleś się wśód broniących tego o mieszanej sławie...

Mam dla Ciebie propozycję.

Jeśli to nie ponad Twoje możliwości postąp jak inni partnerzy forum i podaj Nam choćby 3 próbki.

Ja biorę od razu jedną do testu.

Działa?Jest hiper?Stawiam piwo a reszta wysyła Ci kwiaty :)

 

Tak jak napisałem wracam 09.10 i rozważę tą propozycję tylko wiesz muszę się zastanowić jak to mamy ogarnąć.

 

Evo powiem Ci tak nawet Julian może powiedzieć, że w swojej kolekcji mają pewne środki z kraju Kwitnącej Wiśni i nikomu nie chcą powiedzieć co to jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilkę wrzucę filmik ze znienawidzonym CQuartz po pól roku katowania.

Zestawię go chętnie z w/w środkiem , woskiem, oraz czymś z niskiej półki...

Jestem ciekaw i jeśli kolega Oliwier pomoże to dokonam tego z pasją.

Będzie dobre?Kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julian, Mnie było dane testować jedynie na perlistym granacie i czarnym wulkanie. Trójeczka to faktycznie może zbyt ostro... ale 100ml sealanta (bo tyle jest mniej więcej w jednej gąbce) za 4-5 funtów (tyle zapłaciłem ja) zobowiązuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilkę wrzucę filmik ze znienawidzonym CQuartz po pól roku katowania.

Zestawię go chętnie z w/w środkiem , woskiem, oraz czymś z niskiej półki...

Jestem ciekaw i jeśli kolega Oliwier pomoże to dokonam tego z pasją.

Będzie dobre?Kupuje.

 

heheh o co chodzi z tym znienawidzonym CQuartzem ? Bo powiem szczerze że nie zawsze śledziłem wszystkie wątki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Fyb7P-S8NY8

Sorki za dźwięki ale to był spontan specjalnie na tą okazję.

Chętnie porównam do tego,wosku,sealanta z niskiej półki,oraz wysokiej półki.

 

 

 

 

 

[ Dodano: 18 Wrzesień 2011, 22:43 ]

jak zrobić miniaturkę filmu z yutube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja supagarda do najłatwiejszych nie należy, tzn nałożyć jest łatwo (należy oczywiście użyć odpowiedniej techniki nakładania) trudniej ze zdjęciem ;) Efekty wizualne są bardzo dobre, przynajmniej tak było przypadku aut na które nakładałem ten produkt. Trwałość: szczerze, nie wiem, postaram się coś dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Byłem w VIPS na czyszczeniu wnętrza + komora silnika.

 

Oto wrażenia, tak po krótce:

 

Świetna atmosfera. ;)

Naprawdę spoko chłopaki i dobra kawa.

 

Co do pracy:

Komora silnika auta było w takim stanie, że prędzej postawił bym na to, że moja była dziewczyna ugra coś podczas kastingu na prowadzącego program Ziarno w TVP, niż uda się tam coś faktycznie wyczyścić.

Efekt nie był idealny, o czym nawet mnie poinformowano, ale akcja była mocno ograniczona czasowo - byłem umówiony do mechanika, więc trzeba było się spinać.

 

Załączę jakoś jutro fotki, to sami zobaczycie. :oops:

 

Wnętrze auta.

Tutaj mam trochę mieszane uczucia. O ile pierwsze wrażenie było piorunujące: Tapicerka skórzana i wszystkie inne plastiki perfekt - naprawdę, wizyta w VIPS zrobiła różnicę..

 

Ale później, dostrzegłem szczegóły :?

 

Być może się czepiam: jak wspomniałem, akcja trwała raptem 4-5h - to nie jest dużo czasu.

Chłopaki ładnie odkurzyli, wyczyścili i pokryli ww elementy wnętrza dressingiem.

 

Jednak miejscami (np otwór gdzie chowa się dźwignia hamulca ręcznego) auto nie zostało wyczyszczone.. Pedały i tzw footrest (mam automat) nie został pokryty żadnym dressingiem. Lusterka na wewnętrznej stronie osłon przeciwsłonecznych nie zostały nawet przetarte!

 

Ogólnie, jestem zadowolony - polecam wszystkim, którzy nie mają cierpliwości do takich rzeczy. Zdaję sobie sprawę, że większość (tak, czy inaczej nie wielkiej ilości) czasu chłopaki poświęcili na doprowadzenie do porządku komory silnika, i wszystkie 'niedoróbki' we wnętrzu wymienione wyżej, wynikały raczej z tego, że trzeba było oddać auto, niż z przysłowiowego niedbalstwa.

 

Podsumowując:

Do czego się chłopaki nie dotknęli, wyszło zajefajnie. Niestety, nie na wszystko starczyło im czasu. Ode mnie, otrzymują jednak 4.5/5*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minetoo, w pierwszym poście masz info co i jak.

Zakupiłem groupona na usługę o wartości 500 PLN + dopłata (dokładny cennik w trzecim poście).

Wosk? Hm, robione miałem tylko wnętrze + komora silnika. Tam nie używamy (o ile mi wiadomo) wosku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.