Skocz do zawartości

V.I.P.S. ul. Herbowa, Warszawa - prośba o opinie


MikeOne

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak obiecałem, wrzucam kilka fotek + komentarz:

 

Silnik "50:50"

silnik11.jpg

 

Zdjęcie robione na świeżo - kilka chwil później, wszystko ładnie się zmatowiło.

 

 

Bagażnik przed zabiegiem:

bagaznikprzed.jpg

Bagażnik po zabiegu:

baganikpo.jpg

dsc4168.jpg

 

Drzwi (plastik + skóra) 50:50:

drzwi3.jpg

drzwi4.jpg

 

Wnętrze auta + stosowane wewnątrz kosmetyki:

wnetrze2.jpg

wntrze1.jpg

 

Nieszczęsny footrest i pedały - widocznie odcinają się na tle czarnych dywaników:

footrest.jpg

 

Furka:

dsc4194n.jpg

 

Ogólnie, co było wykorzystane/robione:

 

SILNIK

- R222 Total Auto Wash- mycie

- Waxoyl Engine Cleaner-mycie

-303 Aerospace Protectant- zabezpieczenie

- Uszczelki zabezpieczone specjalnym preparatem

 

 

WNĘTRZE:

1. Najpierw z auta zostało wszystko wyjęte

2. Potem został dokładnie odkurzony

3. Koło zapasowe wyczyszczone APC Poorboy’s Bio-Degradable All Purpose Cleaner and Degreaser po czym zabezpieczone PB Trim Restorer

4. Pranie podsufitki

5. Mycie drzwi: preparat APC Poorboy’s Bio-Degradable i szczotki z naturalnego włosia Colourlock. Zaimpregnowane preparatem PB's World Natural Look Dressing, a tam gdzie był element skórzany preparatem Fenice Protetivo. Tak samo deska rozdzielcza i inne elementów z plastików.

6. Tapicerka wyczyszczona za pomocą szczotek Colourlock i preparatu Fenice Ultra Rapid Leather Cleaner. Następnie, a została zaimpregnowana środkiem Fenice Prtetivo.

7. Pedały wyczyszczone preparatem APC PB's i zabezpieczone 303 Aerospace Protectant (efektu niestety nie widać).

8. Pranie tapicerki dywanowej: odkurzacz ekstrakcyjny wraz z chemią Tersusa.

9. Bagażnik - podobna procedura.

9. Szyby umyte Chemical Guys Window Clean wraz ze specjalną mikrofibrą do szyb. - (tylna i przednia szyba nadal pokryta tłustą warstwą od wewnątrz - nie palcie w aucie fajek!!!)

 

Pierwszy raz spotkałem się ze środkiem Fenice do pielęgnacji skóry.

Auto z 2003 roku, skóra nie najlepszej jakości (to tylko Hyundai :oops: ), ale po zastosowaniu tego środka jakby odmłodniała. Skóra stała się matowa i dużo przyjemniejsza w dotyku. Wcześniej, miałem okazję korzystać z produktów PB, oraz SmartLeather. I o ile ten drugi jako tako sprawdza się przy samym czyszczeniu skóry, o to do efektu po zastosowaniu środka Fenice duuuuużo mu brakuje.

 

Po przejrzeniu listy, jaką otrzymałem, okazuje się, że jednak pedały były myte APC i zostały pokryte impregnatem. Wcześniej, napisałem, że nie - po prostu nie było widać tego efektu - sorry, za wprowadzenie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MikeOne bo obrażę się na Ciebie za słowa "to tylko Hyundai" :-]:-]

 

jeśli dobrze widzę to masz 2.0 w automacie?? Nieeeee tylko nie to :( mnie 2.7 odstraszył tylko i wyłącznie ze względu na występujące w 98% automaty :( Lamp przednich nie ruszali?? Standardowo matowe ale łatwo możesz je wyprowadzić, papier wodny, polerka i będą jak nowe,

 

moim zdaniem ładnie chłopaki ogarnęli samochód w kilka godzin i tych kilku szczegółów nie masz się co czepiać

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazder, hehe - nie. Zdjęcia robił na moją prośbę jeden z chłopaków. Ja wówczas sączyłem kawę w Maku nieopodal w miłym towarzystwie. ;)

Powyższa relacja, została napisana na podstawie tego, co mi powiedzieli/zanotowali (interesuję się detailingiem, więc poprosiłem o to) - miał z tego powstać artykuł o detailingu dla pewnego portalu, ale się nie sprzedał, więc wykorzystuję materiał tutaj. :)

 

bucky, tak, 2.0 w automacie. Wolne to to, a pali jak sportowa fura. :cry:

I nie obrażaj się. To już moje drugie Coupe z Korei.

Jak i poprzednie nie jeździ zbyt szybko, ale naprawdę je kocham. :) Droczę się tylko.

 

dzinkins, to nie jest reklamacja! Wręcz przeciwnie! Jak przeczytasz wątek od początku, to zobaczysz, że się wahałem, czy skorzystać z okazji nabycia groupona. Stwierdziłem, że co mi tam - spróbuję. I było warto. :)

Jestem zadowolony z tego, co chłopaki osiągnęli - korzystam więc z okazji i poprawiam opinię którą chyba lekko nadwyrężyły komentarze z pierwszej strony założonego przeze mnie wątku.

 

edit: bucky, zapraszam na forum Hyundai Coupe Club Polska - chociaż chyba Cię tam już widziałem.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam na fotce silnika ja widzę że głębiej jest słabo domyte.. zresztą.. polecam przejrzeć "galerie prac" na ich stronie. Dwie fotki i widzę nie domyte nadkola + nie domyte dywaniki.

Zgadza się: dolna część silnika nie do końca domyta. Jak jednak wspomniałem kilka postów wcześniej: Człowiek, który się tym zajmował powiedział mi wprost, że nie jest zadowolony z efektu. Po prostu zabrakło im czasu.

 

Wyczyścić oczywiście :good: ale smarować można sobie, nie komuś ... noga zjedzie i będą problemy.

W sumie racja - oczywista sprawa a nie pomyślałem o tym. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.