Skocz do zawartości

V.I.P.S. ul. Herbowa, Warszawa - prośba o opinie


MikeOne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jakiś czas temu, wymieniona w temacie firma wypuściła groupona. Kolega zakupił, ale zanim skorzystał popchnął swoje wozidełko. Przygarnąć tego groupona?

Kosztuje 139 PLN, wart jest 500 PLN na usługę w tej firmie. Czekam obecnie jeszcze na ich oficjalny cennik (wysyłają na prośbę mailową - jeszcze dziś mam go otrzymać), ale chciałem Was zapytać: czy słyszeliście o tej firmie? Jakieś opinie? W necie praktycznie nic o nich nie ma.

 

Stronę niby mają "exclusive", ale to jeszcze o niczym nie świadczy.

Powiem nawet szczerze, że niektóre teksty jakąś brzydką amatorką (nie ważne, lingwistyczną, czy też zawodową.. :P ) pachną.

 

Edit: jakby ktoś chciał zobaczyć, to to jest ich strona: V.I.P.S Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

500 PLN na jakąkolwiek usługę.

Czyli: powiedzmy, że COŚ kosztuje 700 PLN, płacę 500 PLN Grouponem + 200 PLN z własnej kiszeni w gotówce.

 

Na konkretny cennik czekam - Pan z tej firmy obiecał, że mi go wyśle, jak tylko dotrze do komputera. Wspomniał, że to może chwilę potrwać, ale na pewno będzie to jeszcze dziś. :)

 

 

Dodam jeszcze, że wszystkie osoby kontaktowe podane na stronie, to.. Niemcy.

Tzn mówią po naszemu, ale z wyraźnym akcentem. :P

 

[ Dodano: 16 Wrzesień 2011, 18:20 ]

Dostałem cennik:

 

Renowacja Lakieru

Pełen proces renowacji lakieru w skład, którego wchodzi wieloetapowe

mycie, dekontaminacja, korekta lakieru i usunięcie smoły.

od 800 zł

 

Odświeżenie Lakieru

Szybkie polerowanie (One Step), które ma na celu usunięcie

zmatowienia i nadanie głębi oraz blasku powłoce lakieru.

480 zł

 

Powłoka Polimerowa

Zabezpieczenie lakieru specjalną powłoką polimerową (100 Plus), która

chroni przed: promieniami UV, solą drogową, ptasimi odchodami...

530 zł

 

Wosk Naturalny

Nałożenie powłoki na lakier z wosku naturalnego (Blue Cristal), który ma

w sobie 85% Carnauby.

200 zł

 

Mycie Silnika

Silnik zostaje dokładnie umyty a wszystkie elementy plastikowe są

odświeżone, zaimpregnowane i zakonserwowane.

130 zł

 

Mycie i Zabezpieczenie Kół

Koła są ściągane i usuwany jest brud i smoła. Potem koła zostają

zabezpieczone.

250 zł

 

Renowacja Reflektorów

Usunięcie zżółknięcia i zmatowienia reflektora

120 zł

Impregnacja Dachów Cabrio

Dach zostaje umyty, odżywiony, zakonserwowany i zabezpieczony.

370 zł

 

 

Czyszczenie Wnętrza

Wnętrze jest odkurzane i czyszczone. Tapicerka (np.skóra) wraz z

podsufitką prana. Wszystkie plastiki, skóry i gumy pokryte dressingiem.

490 zł

 

Konserwacja Wnętrza

Całe wnętrze zostaje odżywione, zakonserwowane i zabezpieczone.

370 zł

 

Zabezpieczenie Antykorozyjne Podwozia

Podwozie zostaje zabezpieczone antykorozyjnie preparatami firmy

Waxoyl z żywotnością produktu 10 lat.

od 750 zł

 

Zabezpieczenie Antykorozyjne Nadwozia

Wszystkie profile zamknięte (progi,klapy.maski itd.) zostaną

zabezpieczone antykorozyjnie preparatem firmy Waxoyl.

430 zł

 

 

Zabezpieczenie Silnika

Silnik jest zabezpieczany przed korozją oraz wilgocią preparatem

MotorCare firmy Waxoyl.

250 zł

 

Ceny bez rewelacji - nie znam się jednak na tym, i szczerze, to nie orientuję się, ile takie usługi kosztują u ich konkurencji. No i ciekawe co to za Waxoyl..?

Na tym forum, ktoś o nie pytał, ale nie mam żadnych (dosłownie!) informacji na ten temat.

 

Jak myślicie? Brać groupona i wypróbować, czy odpuścić temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to za 149 zrobią właśnie za tyle - tj odp....ą.

Dla mnie jeśli ktoś używa Tornadora do prania tapicerki to dalszych informacji o firmie już mi nie potrzeba.

Czy to w Wawie czy to w Chwaszczynie na pewno jest to samo - standardy i technologia sa narzucane odgórnie i wszędzie musza być takie same.

 

Waxoyl to zwykły wosk do konserwacji profili zamkniętych - obecnie już nikt tego nie stosuje bo auta mają ocynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powłoka Polimerowa

Zabezpieczenie lakieru specjalną powłoką polimerową (100 Plus), która

chroni przed: promieniami UV, solą drogową, ptasimi odchodami...

530 zł

 

Wosk Naturalny

Nałożenie powłoki na lakier z wosku naturalnego (Blue Cristal), który ma

w sobie 85% Carnauby.

 

 

Zrezygnuj::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poczynając od aplikacji a kończąc na opisie jest dla mnie żałosne !

Jeśli chodzi o Tornadora to miałem na myśli czyszczenie tym tapicerki - do trudno dostępnych miejsc istotnie rewelacja.

Teraz wypowiadasz się o Waxoylu nie wiedząc pewnie że jest to światowy lider w antykorozji i pewnie dla tego zabezpiecza Niemieckie i Szwajcarskie wojsko od 30 i 10 lat. Poza tym nie wiem czy wiesz ale to właśnie Waxoyla używają w fabrykach BMW, Porsche, Mercedesa i w wielu innych.

Oczywiście ze tego używają w fabrykach - własnie dlatego (jak już napisałem wcześniej) nie ma potrzeby ponownej konserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake piszesz, że gąbeczka 100Plusa jest podobna do Supergarda nie wiedząc, że ma inny skład chemiczny. 100Plus to rewelacyjny polimer a gadanie, że gąbeczka rysuje lakier to totalna bzdura. Używam ich i nigdy nie zaobserwowałem rysowania powierzchni, tylko trzeba wiedzieć jak przeprowadzić aplikację:)

 

Czy jesteś w stanie odsprzedać mi jednego 100Plusa - chciałbym sobie porównać organoleptycznie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ta gąbeczka to jakaś kpina ...

 

Naprawdę Was nie rozumiem. Wersja Supergard w Wielkiej Brytanii to najlepiej sprzedający się produkt. Jeżeli nie robiliście własnych testów to proszę Was nie wypowiadajcie się jak nie wiecie.

Jeżeli macie jakieś obiekcje to zapraszam serdecznie do nas i zrobimy razem testy. Mam nadzieję, że zmienicie wtedy zdanie. Piszę to dla tego bo jestem pewien tego produkt.

A co do Wosku kolego Kulfik to też Ciebie zapraszam do nas na kawkę i przy okazji pokażemy wosk.

 

[ Dodano: 17 Wrzesień 2011, 21:34 ]

SJake piszesz, że gąbeczka 100Plusa jest podobna do Supergarda nie wiedząc, że ma inny skład chemiczny. 100Plus to rewelacyjny polimer a gadanie, że gąbeczka rysuje lakier to totalna bzdura. Używam ich i nigdy nie zaobserwowałem rysowania powierzchni, tylko trzeba wiedzieć jak przeprowadzić aplikację:)

 

Czy jesteś w stanie odsprzedać mi jednego 100Plusa - chciałbym sobie porównać organoleptycznie... :)

 

Kolego SJake oczywiście że tak. Nawet jeżeli masz czas to wpadaj do nas i nie musimy Ci nic sprzedawać tylko wypróbujesz go sobie u nas i porobimy może jakieś testy jeżeli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwier, chyba wobec tego pora na zostanie partnerem forum.

"Supagard" sam w sobie nie jest złym środkiem, oczywiście po wyjęciu z tej badziewnej gąbki, która jest nieporozumieniem (trochę jak to, że Paul Dalton używa past polerskich z serii CarCare 3M ;) ).

 

Sam fakt, że gdzieś coś się sprzedaje (stwierdzenie, że "najlepiej" to zawsze zabawa z pojęciami mocno abstrakcyjnymi), jeszcze nie znaczy, że jest świetne. Przecież fakt, że Collinite 476 sprzedaje się fenomenalnie, nie oznacza jeszcze, że nie ma na świecie lepszych wosków - po prostu ma stosunek trwałość-cena-pojemność daleko poza zasięgiem konkurencji.

 

p.s. ja mam w lodówce w garażu wosk, który ma na etykiecie 100%carnauba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwier, chyba wobec tego pora na zostanie partnerem forum.

"Supagard" sam w sobie nie jest złym środkiem, oczywiście po wyjęciu z tej badziewnej gąbki, która jest nieporozumieniem (trochę jak to, że Paul Dalton używa past polerskich z serii CarCare 3M ;) ).

 

Sam fakt, że gdzieś coś się sprzedaje (stwierdzenie, że "najlepiej" to zawsze zabawa z pojęciami mocno abstrakcyjnymi), jeszcze nie znaczy, że jest świetne. Przecież fakt, że Collinite 476 sprzedaje się fenomenalnie, nie oznacza jeszcze, że nie ma na świecie lepszych wosków - po prostu ma stosunek trwałość-cena-pojemność daleko poza zasięgiem konkurencji.

 

p.s. ja mam w lodówce w garażu wosk, który ma na etykiecie 100%carnauba!

 

Drogi Julianie bardzo dziękuje za propozycję ale powiem Ci szczerze, że na razie nie mam po prostu czasu. Wiesz co mam nadzieję, że niedługo jakoś do Was wpadnę na jakieś dni otwarte do dam Ci wykaz ile supergardów się sprzedało w GB.

Heheeh poruszyłeś wątrek Wielkiego "mistrza" Paula Daltona i tak z ciekawości powiem, że ostatnio widziałem kilka jego prac na żywo i szczerze to "dupy nie urywa" :)

 

Piszesz pewnie o R222 100% Carnauba tak? Sam doskonale wiesz jak odczytać to co jest na etykiecie (bełkot marketingowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam doskonale wiesz jak odczytać to co jest na etykiecie (bełkot marketingowy)
Nie obraz się ale ten sam
bełkot marketingowy
można odczytać w Twoich wypowiedziach...

 

To nie jest żaden bełkot marketingowy tylko stwierdzenie faktów. Może spróbuj jeszcze raz to przeczytać POWOLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja wierzę, że tego się sprzedaje mnóstwo! tylko, że moim skromnym zdaniem nie jest to jeszcze gwarancja niesamowitych osiągów. wszak opel corsa też sprzedaje się niesamowicie;)

ale nie o to chodzi, wątek jest o czymś zupełnie innym. Myślę, że jak zaczniecie prezentować jakieś prace, to każdy wyrobi sobie stosowne zdanie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko powiedz mi kto tak naprawdę używa turtli w GB? Czy są to profesjonaliści, dilerzy samochodów itd czy raczej hobbyści którzy pewnie uważają turtle za najlepsze woski itd?

Ja wiem do kogo trafiała sprzedaż Supergarda w 80% i biorąc pod uwagę ilość to robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.