Skocz do zawartości

Spotkanie Włocławek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ari - Tyś nie jest z Chocenia albo kiedyś tam mieszkałeś lub w okolicach? Bo kojarzę imię :P Jeśli ktoś z Włocławka i okolic jest chętny, to niech wbija na forum naszego klubu http://www.polatanysklad.pl. Tutaj łatwiej się zgadać, bo i zawsze większa paczka może wpaść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Dzięki Arielu za info o ruchu w temacie:) Porozmawiam z Piotrkiem może coś podziałamy w temacie spota. Tylko napiszcie mi Panowie jak to miałoby wyglądać i czego od Nas oczekujecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari - Tyś nie jest z Chocenia albo kiedyś tam mieszkałeś lub w okolicach? Bo kojarzę imię :P Jeśli ktoś z Włocławka i okolic jest chętny, to niech wbija na forum naszego klubu http://www.polatanysklad.pl. Tutaj łatwiej się zgadać, bo i zawsze większa paczka może wpaść ;)

 

Si :-] Nie wiedziałem, że jestem znany poza wioską rybacką 8-)

 

Hej, Dzięki Arielu za info o ruchu w temacie:) Porozmawiam z Piotrkiem może coś podziałamy w temacie spota. Tylko napiszcie mi Panowie jak to miałoby wyglądać i czego od Nas oczekujecie :)

 

Wasz lokal więc decydujcie :) Myślę, że każdy może przytargać do Was swój arsenał. Porównanie zapachów wosków, cleanerów. Testy dressingów do opon :) Umycie zapuszczonej felgi....itd. Możemy popróbować woski na jakiejś masce Ja mogę dorzucić stare drzwi do zabaw z polerką :) Kto ma swoją maszynę niech bierze. Myślę, że nie każdy machał rotacją.;) Pierwsza impreza bez alko :):lol::lol: Termin Nas nie gna ;)

Aha i na koniec jak już by wypalił jakiś termin to lista chętnych zaczyna się tak:

1. Ari 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja mam samochód rozłożony, bo mi znowu dmuchawa poszła i chyba ją na krótko zepnę, bo teraz bez tego to ani rusz.

 

Co do spota, to ja też chętny jestem, tylko za bardzo swojego arsenału jeszcze nie mam. Dopiero na wiosnę. Na razie Turtle Wax, czernidło, Tempo i Plak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od połowy września mam samochód, i po jakimś miechu stał na warsztacie 5 tygodni i nie było sensu nic kupować, bo nie wiadomo czy ożyje. Jakby co, to walić na GG, bo szybciej odpiszę jak coś. 4145900

 

Aha i na koniec jak już by wypalił jakiś termin to lista chętnych zaczyna się tak:

1. Ari

2. luq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to auto, na którym mozecie sie uczyć. mamy do dyspozycji 4 błotniki na których jest ruda wiec i tak bedą szły to malowania :) my zajmiemy sie reszta :)

 

ariel seba ... będziecie ?:D Seba cole przywieziesz - masz w tym doświadczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.